středa 24. dubna, 14:42 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 17
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 27.10.2008 03:23
     

    Simtě..musíš chodit nakupovat pokaždé do jiného obchodu víš, aby to bylo z jiné šarže.. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 27.10.2008 08:08
     

    Nám už chybí jen takový trapárny jako G, Q, X, W, fň a bž. smoking smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2008 16:58
     

    To je u nás stejný těch Q, G a X je nějaký nedostatek.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2008 17:09
     

    please smiley Pro Zazuka: jestli máš o nějaké přebaly zájem tak mi pošli zprávu, já nejsem sběratel jen vášnivý konzument čajů.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2008 17:37
     

    ja bych si vybrala.....uplne horni radu ale ne ke sbirani ale ke konzumaci mls smiley grinning smiley

     
  • Autor: Zazuka
    Status: začátečník

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2008 21:44
     

    Ahoj máme navíc Ibis, zebra, antilopa, hroch,veverka a nosorožec. Ještě nám také další magnetky chybí.

    Jinak děkuji Vladaně za ten veliký zájem a za nafocení čajových přebalů. Z těchto přebalů by se miněco i hodilo. Jinak nemám ani jeden nový Millenium,Tarlton ( prý ho mají v sámoškách, ale v té naší ne...nejméně 15 druhů ) a najdou se další a další.

    Jenom poprosím ...čajový obal foliový nesmí být vůbec odtržený. Pouze na zadní straně naříznutý třeba nožíkem odlamovacím, žiletkou atd. a ten nožík nesmí proříznout přední stranu. Je pro sběratele nepoužitelný pokud je nějak ošklivě odtržený. Cizinci ho neberou vůbec. Já ano, když ho nemám ve sbírce a časem ho s někým vyměním za hezký, když se mi naskytne výměna.

    Každý nový dodavatel a milovník čajů se mi hodí. Mám jich doma do výměn celou přepravku a pořád mi to nestačí. Nekupuji všechny čaje, které vidím asi bychom místo věčeří popíjeli jenom čaj smiling smileya okusovali lžičky grinning smileyUvítám i Jemči, teekanne, zdravotní čajíky...no prostě smiling smiley

     

    Za přebaly stálým dodavatelů ráda pošlu i něco na vypití. Něco by se tu našlo grinning smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 18.11.2008 15:45
     

    Magnetky z KOSTÍKU sehnala jsem úplně náhodou G už jsem ani nedoufala. Myslela jsem i na všechny ostatní, ale v obchodě měli opravdu jediné a pak samé Emu, Orel a Nosorožec no prostě to čeho je dost.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 18.11.2008 15:47
     

    To je fakt - orlů a emu máme plno smiling smiley, nově jsme ulovili Křečka grinning smiley. Máme zatím jediný exemplář ... smiling smiley.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 17.12.2008 16:21
     

    Já sbírám kapesní kalendáře, tak jestli někdo můžete nabídnout i starší budu rádaplease smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 27.12.2008 11:34
     
    magnetka.jpg
    Další fotografie:

    Zazuko jsem na čajíky docela ulítlá, nějaké obaly mám i doma, jen nevím, jestli by byly obaly dobře otevřené confused smiley ,jak by měl vypadat třeba takový správně otevřený papírový obal?

     

    ... já mám zase pár nových myšiček flower smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 27.12.2008 11:36
     

    .. a ještě jsem dvě dostala před měsícem - jednu mám připnutou u klíčů a druhá (z Ratatouille) mi visí v autě, jsem fakt cvok grinning smiley grinning smiley , ale normálně se všem těm lidičkám okolo mě daří vždy mi dát nějakou, kterou ještě nemám thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.02.2009 00:13
     
    dsc_0001.jpg
    Další fotografie:

    Je tu někdo, kdo taky sbírá náprstky? Já si je většinou vozím z cest jako malý skladný suvenýr, některé jsem dostala. Sbírka se utěšeně rozrůstá, ale přesto nás nevytlačuje z bytu. Věra

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.02.2009 08:37
     

    Libi zajimalo by me kam to doma porad davas winking smiley grinning smiley Mysaci jsou super thumbs down

    Spike pekna sbirka a hlavne jak rikas nezabere moc mista smiling smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 27.02.2009 13:08
     


    Zazuka napsal(a):

    Ahoj máme navíc Ibis, zebra, antilopa, hroch,veverka a nosorožec. Ještě nám také další magnetky chybí.

    Jinak děkuji Vladaně za ten veliký zájem a za nafocení čajových přebalů. Z těchto přebalů by se miněco i hodilo. Jinak nemám ani jeden nový Millenium,Tarlton ( prý ho mají v sámoškách, ale v té naší ne...nejméně 15 druhů ) a najdou se další a další.

    Jenom poprosím ...čajový obal foliový nesmí být vůbec odtržený. Pouze na zadní straně naříznutý třeba nožíkem odlamovacím, žiletkou atd. a ten nožík nesmí proříznout přední stranu. Je pro sběratele nepoužitelný pokud je nějak ošklivě odtržený. Cizinci ho neberou vůbec. Já ano, když ho nemám ve sbírce a časem ho s někým vyměním za hezký, když se mi naskytne výměna.

    Každý nový dodavatel a milovník čajů se mi hodí. Mám jich doma do výměn celou přepravku a pořád mi to nestačí. Nekupuji všechny čaje, které vidím asi bychom místo věčeří popíjeli jenom čaj smiling smileya okusovali lžičky grinning smileyUvítám i Jemči, teekanne, zdravotní čajíky...no prostě smiling smiley

     

    Za přebaly stálým dodavatelů ráda pošlu i něco na vypití. Něco by se tu našlo grinning smiley

    Zazuko,

    jak maji vypadat papirove prebaly od ceje, kde je jeho soucasti ctvrerecek na niti k samotnemu pytliku? To ten ctverecek opatrne vyjmout nebo usmiknout, at to mas cele?

    Doma piju caje pomerne casto. Neni problem uschovat nejaky prebal caje. Jen vedet, jak ho spravne nachystat, at neni znehodnoceny.

     

    Rodice kdysi sbirali etikety od syru. Meli jich plna alba.

    My deti - klasika - vrsky od limonad (chvilku), ubrousky (trosku dyl), cecka (moc slavne to nebylo), znamky (nic moc) obrazky ze zvykacek Bajo a Rekord (po tu dobu, co se prodavaly v obchodech), samolepky ze zvykacek od kolotocaru (zvykacka stala za prd, ale samolepky byly nezvykle - chvilku - do vyse kapesneho).

    Cilene nesbiram, ale sem tam dostanu jako darek slunicko na zed (keramicke, malovane na skle). To ta moje prezdivka. Par mi zdobi byt, ale vetsina ceka na spravnou prilezitost a sikovne ruce me drahe vicepulky. Tukne do zdi hrebicek a odpadne vetsi mnozstvi omitky okolo grinning smiley

    Rada bych sbirala platne bankovky, jenze.... Znam se, vsechno utratim a bylo by po sbirce stydlin smiley

    Slun.

     
  • Autor: Ludek
    Status: nováček

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 22.04.2009 14:16
     

    Sbírání je někdy vášeň, taky sbírám pohlednice, ale i grafiku. Kdyby někdo tak se ozvěte.

    Ludek

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.