sobota 20. dubna, 10:25 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 17
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 10.11.2007 00:34
     
    V mládí jsem toho sbírala,známky ,nálepky od sirek,propisky(to byl tenkrát dost drahý artikl),odznaky všeho druhu,foto zpěváků a herců,písničky,přívěšky a různé kalendáře.Teď mám jenom ty propisky a už se nikam nevejdou(do zásuvek).
     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 14.11.2007 22:01
     
    v mládí jsem sbírala papírové ubrousky.když byl nedostatek toaletního papíru,tak se má sbírka vždy ztenšila.a to mě teda dost štvalo!no a samozřejmě jsem měla několik kilometrů Céček.moje děcka se tomu řehní,ale přiznejme si,jejich pokémoni,digimoni a podobná havět ,taky nebyly žádný šlágr!grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 15.11.2007 08:28
     

    Jo a ještě děsně ráda sbírám platné české bankovky, ale ihned je měním za jiné a to dost čile grinning smiley. Většinou bohužel za menší a ještě menší, až je po sběru a zase začínám od začátku....

    To asi není to pravé, ořechové, co? spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 15.11.2007 08:37
     
    Ale pravdivéthumbs down jinak já nevědomky sbírám cizí zapalovače a vzhledem k faktu,že stejně neustále žádný nemám,bude takových asi vícegrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 15.11.2007 10:03
     
    Evco, já mám "problém" s tím, že když se někde podepisuji "veřejnou" propiskou - banka, pošta a jiné úřady a nemaj ji na tom řetízku, mám tendenci ji po podpisu házet do kabelky. Doma trapně zjišťuji, že jsem ji zas "ukradla" eye popping smiley eye rolling smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 15.11.2007 12:45
     
    To taky znám minule jsem ji nevrátila pošťačce,když mi prinesla doporučený dopis.Když se pro ní vrátila,tak mě uklidnila,že zdaleka nejsem jedinágrinning smiley
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 30.11.2007 17:42
    Hodnocení fotografie "Sbíráte něco?": 5
    Hodnocení kategorie "Sbírky": 5
     
    Sbírala jsem známky už od mládí - teď pokračuje syn. Jo a syn sbírá malé kapesní kalendáře. A neteř sbírá papírové pytlíčky - obaly od čajů.
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 30.11.2007 18:03
     
    Za mlada jsem sbírala zeměpisné pohlednice. Věnovala jsem se tomu minimálně 15 let a mám jich už ani nevím kolik tisíc, i z míst velmi vzdálených a exotických, což za totáče nebylo vůbec jendoduché. V sousčasnosti mi ty krabice sice dost překážejí, ale co s tím, vyhodit je mi to líto.. Teď k stáru jen tak ledabyle zvonky a zvonečky, ale už jsem to omezila, kdo to má porád oprašovat, a taky trošku nějakých starých "krámů", takovou všehochuť do chalupy.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.12.2007 00:52
     
    Otázka: Fakt tolik? eye popping smiley Já jsem na nic takhle dlouhodobého neměla trpělivost.
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.12.2007 10:10
    Hodnocení fotografie "Sbíráte něco?": 5
     
    Já informace a zkušenosti grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.12.2007 11:02
     
    pokus 002.jpg
    Další fotografie:

    Zuzko,to je dosť dynamická zbierka grinning smiley

    Já zbierám,síce nie systematicky,mušličky. Snažím sa vždy si niečo pritiahnúť z dovoleniek.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.12.2007 11:23
     

    anny: hezký - jednu dobu jsem taky z dovolených tahala, a ještě šutry, ale ono to dost zatíží kufr winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.12.2007 18:18
     
    11[1].gif
    Teď jsem si vzpomněla,že jsem v raném mládí sbírala foto svých amantů a řeknu vám,že teď když se na to dívám po tolika letech tak snad ani není možné,že jsem měla ty oči měla normální{šilhavý}.Taky se při tom dobře vzpomíná ne že bych byla stařenka nad hrobem,ale opravdu ta nostalgie je tam.
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.12.2007 20:14
     

    Teda Aničko, to je slušná sbírečka thumbs down grinning smiley

    Když já u ničeho nevydržím. To bude tím, že nemám vyhraněný zájmy a lítám od jednoho k druhýmu. Jediný, co by se dalo nazvat sbírkou, jsou gramodesky. Měla jsem jich hooooooodně moc, ale při stěhování jsem udělala tak důkladnou selekci, že mi zbyla sotva třetina. Bála jsem se, že se sem s deskama nevejdu. (a to samý s knihama) A teď tu máme tolik místa, že by se vešlo všechno.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.12.2007 21:50
     
    Desky tak to je něco to já taky sbírala.A doma jich je dost.A jaké byly ty nejoblíbenější?A mám malý byt tak jsou zde všude.confused smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.