čtvrtek 25. dubna, 20:53 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 17
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 13.08.2017 08:36
     

    dám ho do bazaru , 20 ka bude dobrá, jsou to dvě konzervy pro kočky winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 13.08.2017 09:45
     

    co tam dáš?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 13.08.2017 12:34
     
    p8083477.jpg



    Missi napsal(a):

    co tam dáš?

    ......ten talíř winking smiley

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 14.01.2024 19:03
     

    Já sbírám prázdné nábojnice do pušek a pistolí. Začal jsem tím, že jsem po honech nacházel nabojnice do brokovnic. Později jsem od známých a z nějakých akcí sehnal aj nábojnice a slepé patrony do vojenských pušek, samopalů, pistolí a z malorážek. zs tak moc toho není. Jediná taková zajímavá věc je nábojnice do brokovnice, která má stěny z tvrdého papíru.

    Kdysi jsem sbíral knoflíky. Taky obrázky zvířat z čokolád, nějakých termixů a podobně. Jinak průběžně sbírám různé zajímavé drobnosti, ať už jsou to nějaké zvláštní kamínky, staré knoflíky z uniforem, všelijaké staré mince, odznaky, paroží, prázdné ulity všelijakých plžů a mlžů a různé další drobnosti, které mě zaujmou.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 14.01.2024 22:53
     

    Porku, já snad sbírám úplně všecho ... moje sestra tomu říkala syndrom chudoby ... co kdyby se mohlo hodit, že ... nesbírám nic, nejsem sběratel ... možná knihy, ale ty po roztřídění pošlu dál a některé si nechám, až bude čas přečtu, možná .. teď momentálně pár knih o Leonadovi da Vinci ... začnu s výsevy a už čas nebude ani náhodou, večer padám na hubu.

    Vystřelené nábojnice z tvrdého papíru nejsou zas tak rarita, ale teď už se většinou nedělají, možná měl někdo staré zásoby. A prázdné nábojnice lze najít na různých střelnicích, pokud si je někteří střelci neposbírají a nepřebijí (ti co mají na to patřičná zařízení a znovu náplň - dělá se to běžně).

    Sbírám pěkné kamínky, všechny už s tím vytáčím, většinou skončí jako drenáž do květináčů pod kytky. Taky kam s něma furt.

    Momentálně sbírám nejčastějí psí a štěněčí ho,na, za týden plná popelnice, těžká jako kráva, musím hodit nějaký běžný odpad nahoru aby mi ji zítra popeláři vyvezli. Asi se to nemá stydlin smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (14.01.2024 23:01)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 15.01.2024 10:20
     

    Eli, v tom posledním sbírání jsi jednička grinning smiley, momentálně máš teda nálož grinning smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 15.01.2024 22:06
     

    Elo, použité plíny jdou taky do popelnice. Jako nevím, co se nesmí, ale skládky počítají s tím, že tam je potenciálně nebezpečný materiál. Jako infekční a tak. Nevěřím, že lidi z paneláku nezahodí mrtvého křečka nebo kosti... Ty se vlastně dávají kam? U nás slepicím.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 07.02.2024 18:23
     



    Manca napsal(a):

    ...... lidi z paneláku nezahodí mrtvého křečka nebo kosti... Ty se vlastně dávají kam? U nás slepicím.

    Manco, vy krmíte slepice křečky ?? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Se vám ta vejce pěkně prodraží winking smiley

    grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.