pátek 29. března, 00:22 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 17
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 10.04.2010 20:48
     

    Plánuju s vnučkou výlet semka, máme to kousek:

     

    [www.zamek-cerveny-hradek.cz]

    [www.nostalgie.wbs.cz]

    [www.sklebici.estranky.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 10.04.2010 20:57
     


    Otazka napsal(a):

    Plánuju s vnučkou výlet semka, máme to kousek:

     

    [www.zamek-cerveny-hradek.cz]

    [www.nostalgie.wbs.cz]

    [www.sklebici.estranky.cz]

    Už zjišťuji,kde je Červený Hrádek grinning smiley,ty další stránky znám,paráda,ani to nemůžu prohlížet (hlavně Lídu Novou),protože bych hned mazala na aukro na panenky smiling smiley.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 10.04.2010 21:10
     

    Na ČH to mám 20 km a přiznám se, že jsem tam ještě nikdy nebyla. stydlin smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 10.04.2010 21:13
     


    Otazka napsal(a):

    Na ČH to mám 20 km a přiznám se, že jsem tam ještě nikdy nebyla. stydlin smiley

    Tak to koukej napravit grinning smiley,vnučce se bude líbit.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 10.04.2010 21:20
     

    Máme na to celý rok.

    Heue tady:[www.nostalgie.wbs.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jiřina Štastná

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 28.07.2010 22:47
     

    Já sbírám porcelánové panenky a některé bych prodala, protože už nemám kam je dát. Pokud máte zájem tak mi písněte na emaila 'tastnaJirka@seznam.cz').'">'.phorum_html_encode('StastnaJirka@seznam.cz').''. Děkuju

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 23.01.2011 20:06
     

    Sbírám pohledy s koníkama,ale už v tom ztrácím přehled a tak si některé kupuji několikrát!!!angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: tynny
    Status: začátečník

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 13.11.2011 14:43
     

    Holky, vidím, že tato diskuze nějak nejede ... co takhle ji zase trošku rozjet? Já jsem před nedávnem začala sbírat čajové přebaly a kdyby se našel nějaký totální začátečník, který by se mnou chtěl zkusit vyměnit, byla bych ráda ... A nebo nějaký čajový pijan, co nesbírá přebaly a chtěl by neznámé holce udělat radost a podarovat nějaký ten kousek do sbírky?? Byla bych ráda ... winking smiley Kdyžtak se ozvěte.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2011 12:21
     

    Sbírám plyšové medvídky ... mám ji po celém baráku asi 60? Budu muset spočítat ....

    Nejradši mám takové novodobé, ale které vypadají starožitně, mají takový vzhled, jsou střapaté, já jím důvěrně říkám s rozcuchem love smiley

    Mám i pár starožitných medvídků, ale spíš to je vyjímka, která potvrzuje pravidlo spinning smiley sticking its tongue out

    Mám doma totiž udělaný takový kouteček, kde mám na starožitném kufru starožitného medvídka, krásného, kterého jsem dostala dárkem a kterého mám moc ráda .. a pak mám pár menších strožitných, které ukořistil kdesi manžel a je u nich starožitný houpací kůň, který čeká na šetrnou renovaci - někdy smoking smiley

     

    Jinak všude po domě jsou plyšáci, malí , velcí, různých barev, různých značek - nejkrásnější jsou značky Russ Berrie a Bukowski, to jsou nádherné kolekce. A pak se dají různě v dárkových předmětech koupit medvídci, kteří jsou do mé sbírky jak dělani a přitom jsou No name a i cena je příznivější ... Mě nejde o značku, ale o vzhled.


    Nesbírám všechny plyšáky typu dětských medvídků nono smiley , např. takové ne:

    ale takové - toto je viditelně medvídek s rozcuchem love smiley

    A krom plyšáků mám i pár panenek , které k té sbírce prostě patří a proutěný kočárek ... love smiley love smiley love smiley love smiley

    A různé předměty s motivem medvídků, hrníčky, obrázky, prostírání ....

    Prostě blázen ... doma mi to tolerují, ba mě podporují a kupují love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2011 19:39
     

    Jééé od Russe mají medvídci každý svůj hrneček. Vůbec nevím jak to tam ve firmě teď vypadá už jsou to víc jak dva roky co jsem tam přestala pracovat, ale pokud bys měla zájem ........kamarádky tam ještě dělají :-)

     
  • Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2011 19:44
     

    Třeba bude manžel shánět Vánoční dárek smoking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 16.11.2011 21:28
     

    Dago, moje teta také sbírala medvědy, leta. A vánoční figurky ve tvaru medvědů love smiley .

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 17.11.2011 12:43
     

    Jáji, na hrnečky jsem koukala, jsou boží ..... a potřebovala bych všechny eye popping smiley grinning smiley

    Jj, manžel dárky shání, ale s nakupováním po netu se moc nekamarádí ... a já chci překvapení ... stydlin smiley spinning smiley sticking its tongue out

    Ale budu mi svátek a to jsou dva tři hrníčky akorát thumbs down love smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 30.08.2012 10:58
     
    p8300716.jpg

    Nějak nám tahle diskuze zapadla.

    Já jsem dnes doplnila nové náprstky a koukám, že si budu muset pořídit větší poličku, sem se mi už nic nevejde winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 30.08.2012 11:25
     

    ... mám ráda staré hrnce , hrnečky, zvonečky , keramiku a když na něco přijdu, tak si udělám radost smiling smiley

    .... a jako malá ubrousky, ty jsem nedávno věnovala nějaké postižené dívence, jo a foto Vinetůa, J. S. pamatuješ grinning smiley

    .. Spi, ty náprstky jsou úžasný thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (30.08.2012 11:38)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.