čtvrtek 28. března, 15:07 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 17
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 08:29
     
    Tak jsem udělala inventuru ve skříních a mám docela dost propisek, nějaké pohledy měst a možná by se ještě něco našlo. Nechci to zatím hodit do koše. Pokud znáte někoho, komu by se něco z toho hodilo, tak dejte vědět. Dík.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 08:50
     
    Ubrousky jsem také sbírala. A pohledy taky. Teď už mne sběratelské vášně přešly. Dcera sbírá papírové dárkové tašky a obaly od papírových kapesníčků.winking smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 08:53
     

    Ivčo, tak já nikdy dráhu poctivého sběratele nenastoupila, a pokud ano, úspěšně jsem to v paměti zasunula do pozadí. Jediné, co mi přišlo na mysl, jsou ty ubrousky, leč ani v jejich případku nešlo o sběratelství v pravém slova smyslu, jen schraňování pravzácných kousků zděděné sbírky cizí. Druhá věc byla postupné vršení kartičkových kalendáříků, až by se vrchy sbírkou nazvat mohly. Ani jedno už ale dávno neopatruji.

    Dneska "sbírám" v rozkošnicky vychutnávaném křupanském zlozvyku cukry po restauračních zařízeních, ovšem svou "sbírku" pravidelně rozpouštím v horkých nápojích. grinning smiley Nejlepší je, že mám kolikrát takové exotické exempláře, k nimž bych sama nepřišla, neb mi je někdo ze známých občas přinese se slovy "ty přece sbíráš ty cukry..", prostě normálně mám na lidi špatný vliv. smoking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:00
     
    Jééé ubrousky jsem sbírala taky...,pak celá docela velká sbírka putovala k sestřenici.Pak ještě koně,psy a kočky...Jo a taky chvíli obaly od čokolád. ...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:01
     

    Hanule, já jsem taková, že mě vždy přepadne nadšení, začnu sbírat a ve chvíli, kdy už se ten přísun začíná hodně zužovat, tak mě to přestane bavit thumbs up . Jakože sehnat prvních dvěstě ubrousků byla brnkačka, jenže pak už to známí přestali nosit, já už měla všechny, na které jsem narazila v obchodě - no za socíku to celkem nebyl problém, když bylo asi pět druhů smiling smiley, dneska bych se teprve mohla rozvášnit, holky dekupážovací by mohly vyprávět smiling smiley.

    Pohledy se zvířaty jsem vyměňovala mezinárodně, pár let jsem si kvůli tomu dopisovala se sběratelkou ze Sojuzu a asi rok s Maďarkou, jo a taky s klukem z Polska. Jo, a jinak jsem normální. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:03
     

    Lado, jo, teď jsi mi připomněla, že v mé sbírce byly taky obaly od žvýkaček. Ty skončily neznámo kde.

    Jo a víte co skladuju? Ale to není asi tak úplně ze sběratelské oblasti... Dopisy od kámošek a kámošů. A že jich mám fakt hodně!!!! Mamka už se několikrát ptala, jestli by ta obrovská krabice, co u nich skladuju pořád ve skříni nešla přemístit do sběru a to musím říct, že by mě docela ranilo! eye popping smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:04
     
    Ještě se mi vybavily céčka....ale to asi každý, že.grinning smiley Jenže mne to vždycky přestalo bavit v okamžiku zjištění, že jsem prdítko proti ostatním...grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:06
     
    Nojo céčka...ty sbíraly děti...grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:27
     
    Moni, tak já měla docela dooost slušnou céčkovou sbírku smiling smiley. Ale taky vůbec netuším, kam se poděla.... Podezírám naši mamku.-uklízecího maniaka, že ve chvíli, kdy zjistila, že určitý druh sběratelské vášně byl z mé strany uhašen, hned to letělo do kontejneru smiling smiley.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:29
     
    Anavi... umne to dopadalo tak, že když jsem zjistila, že svou minisbírkou neoslním, darovala jsem ji těm úspěšným.grinning smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:33
     
    Ivčo, pravda, dneska by se ti ty ubrousky setsakramentsky prodražily, buď ráda, že už je nesbíráš, můžeš aspoň utrácet víc za kytky. smoking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:36
     

    kdysi jsem sbírala třeba fialky smiling smiley, jenže pak jsem přestěhováním se do baráku přišla o jižní balkon, kde mi šly nejvíc,tak jsem je darovala.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:37
     
    ... a propisky teda fakt nikdo??? A takový pěkný jsou smiling smiley.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 24.07.2007 09:40
     
    U nás propisky záhadně mizej. Na různých akcích dostaneme každý rok celé svazky propisek...všechny jsou za pár měsíců fuč. Záhada!!grinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.