čtvrtek 28. března, 19:47 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: verikana
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

rýma

Datum: 13.09.2010 19:44
 

ahoj, prosím neví někdo o nějakém osvědčeném léku na rýmu?

Díky za odpovědi

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: rýma

    Datum: 13.09.2010 22:20
     

    Komu se nechce vyrábět slanou vodu, může si koupit Stérimar. Na uvolnění nosu výborný a pro děti ideální.

     
  • Autor: Reklama

    Re: rýma

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: rýma

    Datum: 13.09.2010 22:47
     

    Taky používáme Stérimar a tomu podobné spreje a spokojenost, když už se ale rýma rozjede tak u nás vede Nasivin.

     

    Jednou jsem vyzkoušela ponožkovej zábal a je pravda, že ráno jsem se probudila bez rýmy, ale pak jsem týden měla tlaky v dutinách. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Trixinka (13.09.2010 22:57)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Aďa

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 11:37
     

    Ahoj solná kůra ti vysouší sliznici myslím, že taky není až tak úžasná.

    Spíš bych taky volila něco přírodního smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 13:56
     

    Trixi, já už viděla, jak si cpu týdenní fusakle pod nos grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 14:04
     


    LadaB napsal(a):

    Solná kůra..Protáhnout dutinama slanou vodu, dlouhodobě odzkoušené, velmi úlevné a pomáhající..

    Touhle radou mi najaře Lada zachránila život grinning smileyjá už myslela že mě ta rýma udusí a ač nesnesu při koupání ani náznak ponoření nosu pod hladinu, tohle jsem ze zoufalství vyzkoušela a bylo po rýmě.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 14:06
     

    Je fakt, že když jsem měla prvně a posledně ucpané dutiny, už jsem nevěděla, co zkusit, tak mě proplach slanou vodou zachráníl taky. Doufám, že nejíte, protože můžu prohlásit, že ze mě pak lezly sople, co snad fluoreskovaly stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 14:19
     

    Jo potvrzuju, to se vygruntujou dutiny a všechno jen je to holt nepříjemný, než se to člověk naučí.

     
  • Status:

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 14:59
     

    Vždyť rýmička je tak krásná, ovšem jen je-li muž ženat, či má nějakou babu doma. To nemám a Tobísek je inteligentní a vůbec mě nelituje.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 15:00
     

    Majka... po zábalu týdeních fuseklí pod nosem, bych neměla tlaky v dutinách ale v žaludku grinning smiley

     
  • Autor: izzy
    Status: nováček

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 18:40
     

    No Sterimar jsem taky zkoušela, je to mořská voda, ale dočetla jsem se, že je ředěná a navíc Sterimar je dražší než Physiomer.

     
  • Autor: verikana
    Status: nováček

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 18:44
     

    Děkuji všem za doporučení smiling smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 20:36
     

    Zrovna ji mám!Teče mi z různých otvorů v obličeji,frńák mám jak koncový světlo na lokomotivě...prostě pohádka.Je to zřejmý důsledek pobytu poblíž klimatizace,kterou máme v práci ne kvůli pohodě zaměstnanců,nýbrž pro zdařilý chod drahých zahraničních strojů.Ale vaše metody mi přijdou drastické....slaná voda,slivovice brrrrrrrr.

     
  • Autor: izzy
    Status: nováček

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 21:52
     

    tak vyzkoušej mořskou vodu...určitě zabere smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 22:21
     

    Ádo, neřekla bych..naopak, sliznice se úplně zklidní. Nesmí se udělat moc ani málo slaná..Na 1/4 litru vlažné vody dám rovnou kávovou lžičku mořské soli..Mně to poradila kdysi před 25 lety moje alergoložka. Tehdy nebyly téměř žádné kapky a já měla stále oteklé sliznice, pocit ucpaného nosu, alergickou rýmu.. vinou alergie. Jediné kapky které zabíraly, se nemohly aplikovat často a ještě právě tu sliznici leptaly..Nedám na to dopustit, za těch 25 let nemám fakt žádnej problém a účinkuje ihned a za pakatel.. winking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: rýma

    Datum: 14.09.2010 22:58
     

    LadaB... jak se ten proplach dělá a jak často? Určitě bych vyzkoušela, trpím alergií na zimu. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.