úterý 23. dubna, 23:29 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Užitková zahrada
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Užitková zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Rybíz

Datum: 23.08.2006 09:17
 
Prosím vás, může se dát pod rybíz hnůj? Nebo jen kompost? Nebo jak zkultivovat zeminu pod rybíz? Díky.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Rybíz

    Datum: 06.05.2012 20:07
     

    Alenko píšu si, člověk není nikdy dost chytrej a moje zkušenost s voskem je už taky skoro ze středověku winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rybíz

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rybíz

    Datum: 06.05.2012 20:57
     

    Biotol je výborný

     
  • Status: expert

    Re: Rybíz

    Datum: 07.05.2012 21:00
     

    Já mám Formitox, stál 44,- a je ho docela dost a zabral super

     
  • Status:

    Re: Rybíz

    Datum: 06.06.2012 07:13
     

    Na mravence je Biotol výborný, ale je dost drahý a Formitox jsem nikde neviděla. Iviku, to je sprej nebo prášek? confused smiley Zatím mravenci moc škody nedělají, protože ani mšic není na rybízek mnoho. Já ty rybízy stříkám před rozkvětem Pirimorem, tím se mšice rybízová hodně potlačí nono smiley

     
  • Status:

    Re: Rybíz

    Datum: 02.07.2012 16:42
     

    rybízu je letos dost, dá se říci nadprůměrná úroda. Musím se podělit o zkušenosti s odrůdou LOSAN. Ta je zvláštní tím, že po zčervenání je velice kyselá. ale, když se nechá přezrát, nepadá s keříků a je tak lahodná, že je dobrá i na přímý konsum. Právem je nazývána nejlepší českou odrůdou. nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rybíz

    Datum: 02.07.2012 21:54
     

    ...... zkuste na mravence kypř. prášek na pečení eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Rybíz

    Datum: 03.07.2012 10:53
     

    Kordulko a kolik se toho prášku dává. Aby to nevyšlo dráž než ta chemie. Jak to funguje? Oni to nanosí do hnízda a co jim to dělá - otráví. Aby to nakonec neměli, milí mravenci jako přilepšení ke stravě. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Rybíz

    Datum: 25.07.2018 21:58
     
    Další fotografie:

    Nikdy jsem rybízové víno nedělal. Všechno je jednou poprvé winking smiley.

    Měl jsem problém s bulkátkem, aby mi tam nešel vzduch a přitom si mohlo odfouknout. Tak nějak mě napadlo toto. Hadička je na víčku obmázlá mamutem, aby to těsnilo a pšoukat bude do sklenice. Už prý zbývá jen počkat 2-3 měsíce a ... mls smiley drinking smiley

    Máte s rybízákem někdo zkušenost?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rybíz

    Datum: 30.07.2018 12:53
     

    Já ne, ale manžel dělá různá ovocná vína. Loni z ostružin. Místo mamuta stačí dětská plastelína smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Rybíz

    Datum: 10.08.2018 23:31
     



    drahus napsal(a):

    Já ne, ale manžel dělá různá ovocná vína. Loni z ostružin. Místo mamuta stačí dětská plastelína smiling smiley

    Plastelína určitě dobrá, ale dal bych přednost Mamutovi, nebo silikonu. Je pevnější. Ty ostružiny jsou dobrej nápad. drinking smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Užitková zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.