čtvrtek 28. března, 15:24 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Kirsten
Status:
Klikni pro filtrování

Růže Poulsen

Datum: 26.06.2013 08:05
 

Nenašla jsem zde samostatné téma pro poulsenky, tak zakládám.

Oficiální stránky: [www.poulsenroser.com] (už funkční)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Růže Poulsen

    Datum: 31.07.2013 11:40
     
    img_9864.jpg
    Další fotografie:

    Diamond Border, nemám ji moc ráda, ale ABYCH JI NEKŘIVDILA, TAK JE TO FOCENÝ V HICECH, NENÍ ZALÍVANÁ, krásně opadává, netvoří zahnědlé odkvetlinky, ale mám ji na takových klackách dlouhých poválených, takže nic moc efekt. To samé a skoro stejně vypadá Vierge Folle, ta navíc dokáže udržet pěkný samonosný keřík.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Poulsen

     
     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Poulsen

    Datum: 31.07.2013 13:11
     

    Janinko, děkuji za informace a za fotky. S představou, že si nějaké Diamond Border pořídím, už nějaký čas koketuji, jediné, co mne vždy odradilo, bylo to, že nevoní. Pokud-li netvoří silný kompaktní keřík, je to z mého pohledu velký nešvar. Jinak tedy působí na tvých fotkách velice pěkně, je taková něžná, neokázale skromná.

     

    Jak dlouho ji máš a jaké výšky dorůstá? Proč ti nesedí? Kvůli tomu typu růstu?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kirsten (31.07.2013 13:20)
     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Růže Poulsen

    Datum: 31.07.2013 13:18
     

    takhle na fotkách je krásná - jak bílé obláčky

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Růže Poulsen

    Datum: 31.07.2013 13:32
     

    Právě, že se fotka povedla, tak jsem jí sem šoupla grinning smiley . Mám ji od jara 2011, je to tedy moje nejstarší růže, když pominu ty fakt starý, když jsem ještě nerůžičkovala. Ona má ty pruty možná tak 1,5 metru dlouhý, ale válejí se po okolní výsadbě a tak to víš, že to není ono. Jsem líná ji dát oporu, ale asi dám, včera jsem v garáži o jednu zapomenutou brkala. Navíc mi nepřirostla k srdci, když jako nováček, jsem zjistila, že kvete jen tak 1-2 dny (jsem tenkrát netušila, že to některé růže dělají), to posléze napravila tím, že má květů hromadu. Zajímalo by mne, jestli ji někdo máte, jak se vám jeví please smiley , co potřebuje, aby byla krásná?

     
  • Autor: Bronia
    Status: nováček

    Re: Růže Poulsen

    Datum: 22.07.2017 08:22
     
    19264482_1362132480490720_76536382618832.jpg

    Zdravím Vás, marně hledám na netu odpověď, proč mi nevoní růže, která má být vonná...koupila jsem si Poul002 Sophia Renaissance a údajně má vonět po medu nebo ovoci, ale necítím téměř nic, směle bych to nazvala moderní růží bez vůně, květy jsou již pár dní otevřené, stále čekám a nic. Už jste se s tímto někdo setkal? Mnoho zkušeností s růžemi nemám, ráda přijmu rady zběhlejších pěstitelů, děkuji.

    19264482_1362132480490720_76536382618832.jpg

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Bronia (22.07.2017 08:43)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Poulsen

    Datum: 22.07.2017 18:21
     

    ahoj - tuhle růži nemám , tak ti nemůžu radit . - -

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Poulsen

    Datum: 22.07.2017 18:46
     

    Bronio, vítej mezi námi. flower smiley Já mám takovou zkušenost, že některé růže možná reagují na počasí, teplotu a možná i na půdu, ve které jsou zasazeny. Je to jen můj laický názor...ale vypozorovala jsem, že mi některé růže ač mají vonět nevoní vůbec nebo úplně jinak, než jsou popisované v nabídkách zahradníků. A mnohdy se během kvetení i vůně mění....... spinning smiley sticking its tongue out smoking smileySnad se přidají i ostatní se svými zkušenostmi coffe smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.