pátek 19. dubna, 06:15 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Meilland

Datum: 05.03.2012 23:04
 

[www.meillandrichardier.com]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (08.03.2012 18:46)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Meilland

    Datum: 26.03.2012 20:02
     

    je janinko, uz si to moc nevybavujistydlin smiley smiling smiley ale myslim, ze tak 60-70 cm mela urcite...takovy stredni kerik to byl..krasne rostla i kvetlaflower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Meilland

     
     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Růže Meilland

    Datum: 26.03.2012 22:30
     

    Violko díky, jsem ráda, že je vychovaná love smiley

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Meilland

    Datum: 24.05.2012 10:18
     
    clair matin 2012 1.jpg
    Další fotografie:

    Clair Matin, dnes ráno mě vítala prvními květy [www.helpmefind.com]

    I když má jako většina maillandek 6b, tak vůbec neomrzla, nebyla ani nakopčená. Má krásné listy možná jen teď do červena, takže s květy je to překrásné. Druhá fotka je silně mázlá, protože je tu od rána silný vítr

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Růže Meilland

    Datum: 24.05.2012 13:23
     

    Dany super thumbs down , takhle brzo, to snad ani není normální, nebo je? já se nedočkám, zrovna CM mi šlehnul mráz, včera jsem ty usušený konce oštípala, třeba ty namrzlý růže budou pak víc zahuštěný thumbs down

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Meilland

    Datum: 24.05.2012 15:29
     

    No jasně, že budou, vidím, že víš thumbs down

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Růže Meilland

    Datum: 29.05.2012 14:04
     
    colette_cholmondeley.jpg

    Colette přezimovala výborně, klematis je Mrs. Cholmondeley, letos je nějaký velikánský grinning smiley dnešní foto

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil JitkaU2 (29.05.2012 14:09)
     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Růže Meilland

    Datum: 29.05.2012 14:09
     
    red ldv.jpg
    Další fotografie:

    Ještě jsem Vám vyhrabala (loňskou) fotku RED Leonardo d. V. - řešila se tu ta barva. Letos už poupata taky pukají, takže je to otázka cca 2 dnů, pak vyfotím, foťák totiž tu jeho barvu blbě bere. Je to taková tmavší červená trochu jako by do růžova...toto bylo s bleskem, ztakže je to zesvětlené od toho

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil JitkaU2 (29.05.2012 21:45)
     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Meilland

    Datum: 04.06.2012 06:19
     
    colette 2012 2.jpg

    Jitko, Colette mám od loňska, překvapila mě její krása, ale tyhle první květy vydržely jen asi dva dny. Zlepší se to, až se keřík usadí a růže zesílí?

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Meilland

    Datum: 06.06.2012 18:42
     
    edenka m.jpg

    Tak děvčátka, vykvetla má nejmilejší edenka, ještě to není to pravé pošušňáníčko, ale je (zase chi chi) moc krásná. Kousek jednoho ze dvou keřů umrzl, ale díru rychle zarostly nové výhony. A asi 6 dalších teprve pokvete, dvouleté řízky, všechny jsou do oblouku na vítacím záhonu.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Růže Meilland

    Datum: 06.06.2012 18:50
     

    Danuško, jak ty to děláš??? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley takových kvítkůch!!!!!!!! to snad není možný nono smiley

    taková krása!!! máš krásné růžičky, a ty u toho posezení jsou jedna báseň!! mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Meilland

    Datum: 06.06.2012 19:27
     

    flower smiley no Dany - tak ta je nádherná . thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley .. moje jede od země . tak kdy pokvete je ve hvězdách .. její místo začal zabírat na oblouku klematis Hagley Hybrid . smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Růže Meilland

    Datum: 06.06.2012 19:36
     

    Copak dany a Edenka love smiley

     
  • Autor: Rhea
    Status:

    Re: Růže Meilland

    Datum: 06.06.2012 20:28
     

    Danuško, ta je kouzelnááááááááááá thumbs down thumbs down thumbs down 

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Meilland

    Datum: 06.06.2012 20:47
     

    Romanko, jsi mě rozesmála těma smajlíkama smiling smiley . irenko, je to prostě moje láska, ale Kájo, nemysli, už se s ní mořím 4. rok a v létě konečně vyhnala nahoru, ale přes zimu to zmrzlo, tak je zase malá, ti prcci ji určitě přerostou, však pak uvidíte, momentálně mají srovnatelnou výšku. No a ty květy nejsou ještě tak plné, možná ani letos nebudou. Přesadila jsem k těm očkovaným W. Niké, aby aspoň něco vyhnalo nahoru thumbs down . No a jak to dělám...prostě přišel jejich čas, tedy těch krom historických, je to stejné jako vloni. Historické kvetly i vloni dřív (LO, MIP, AL atd.), jen byly menší, tak se tak nebyly moc vidět chi chi.

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Růže Meilland

    Datum: 06.06.2012 21:37
     



    danypv napsal(a):

    Jitko, Colette mám od loňska, překvapila mě její krása, ale tyhle první květy vydržely jen asi dva dny. Zlepší se to, až se keřík usadí a růže zesílí?

    Dany, já nevím, mám taky mládě od podzimu. Jak uř někdo někde napsal Colette si pod sebe tak krásně romanticky nastýlá flower smiley...pravda pravdoucí a je úžasná

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.