čtvrtek 18. dubna, 22:55 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Růže, královny zahrady

Datum: 16.12.2011 12:12
 

A by bylo kam dávat všechny krásky



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (16.12.2011 18:26)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 11.06.2017 08:10
     

    Marjanko,

    mysím, že

    1. ten výhon klidně může být už pěkný silný výhon, který teprve pokvete - dělají to nejen pnoucí růže. Počet lístků nemusí být nutně ještě znakem planého výhonu. Planý výhon má obvykle trochu jinou barvu a trochu jinak i ty listy vypadají ( vývají měkčí, povrch matnější apod)

     

    2. Laguna se mi na jižní stranu taky opaluje - je to asi tím suchým horkým počasím. Letos už je tříletá, doufala jsem, že už bude hezky usazená a dělat to nebude, ale asi je prostě moc sucho a tak nezvládá rozvádět vodu až do květů v tom horkém dni. Zkus víc zalévat, já se k ní nedostanu pořádně hadicí ani s konví, je vzadu v záhonu eye rolling smiley . U nás je letos hrozně sucho, v květnu jen 6mm, za červen zatím 8mm, z čeho jam ty kytky žít confused smiley . Kde dosáhnu, tak aspoň obden zalévám, hlavně mladé růže, aby to vůbec zvládly a vykvetly eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže, královny zahrady

     
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 01.06.2020 15:34
     

    Marjanko, to samé mi dělaly pnoucí růže hned po výsadbě. Mohutné silné rovné výhony se 7mi lístky. A nekvetly. Jen jsem je zkrátila, rozvětvily se a vykvetly. Letos mi takhle vyhnal Golden Perfume, ale ty byly slabší a světle zelené, tak ty jsem odstranila. Holky dostaly loni pořádně zabrat - při rekonstrukci záhonu šly všechny růže ven a po 2 měsících zase zpátky, tak mají za úkol hlavně přežít a řádně zakořenit

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 01.06.2020 17:43
     

    děvčata- tyto Krásné růže někdo vytáhl . ale už dávno máme nové . tyto končí rokem 2017 . takže----- winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Růže, královny zahrady

    Datum: 01.06.2020 18:04
     

    Hm, jsem tatar, ale byly v seznamu hned nahoře a hlásily novou zprávu stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.