pátek 26. dubna, 01:03 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Kordes

Datum: 05.03.2012 08:45
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 17
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 14.07.2014 09:23
     
    img_0192.jpg
    Další fotografie:

    Alexandra - Princesse de Luxembourg má mít 120 cm spinning smiley sticking its tongue out, tyhle květy jsou ve dvou metrech. Na první fotce nad bílým hledíkem

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Kordes

     
     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 14.07.2014 09:30
     

    jo jo ta má 120cm plus metr grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 14.07.2014 09:35
     
    053.jpg
    Další fotografie:

    moje Alxandra je to obrovská růže

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 14.07.2014 14:31
     

    Páni, ta je teda hezká thumbs down thumbs down . Už se na ní těším, mám loŇSKÉ ŘÍZKY U EL. SLOUPU, TAK SE MŮŽE PNOUT DO ALELŮJA grinning smiley . Na květy se ještě chvilku počkám, první mi kdosi ukousnul - podezřívám srnky. poupata už mám smoking smiley

     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 14.07.2014 19:40
     

    nádherná.... díky tvé Alexandře jsem si taky jednu pořídila, zatím je v kontejneru a hledám správné místo :-)

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 17.07.2014 20:41
     
    031.jpg
    Další fotografie:

    Summer Memory - je to kráska

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 19.06.2016 20:04
     
    dsc03469 (9).jpg
    Další fotografie:

    Dneska jsem navštívila výstavu růží v Lysé nad Labem. Musím říct, že jsem byla hodně zklamaná. Čekala jsem od toho víc. Růže už byly povadlé, některé skoro uschlé, spoustu růží bez názvu ( např. jen růže anglického typu růžová - pnoucí, atd. )

    Výstava trvala dva dny, tj, od soboty. Ale nevím, kdy je tam navezli a jak dlouho už byly ostříhané.

    Ale musím říct, že největší držáci ve váze byly jedoznačně Kordesovy růže.

    Moc se mi líbily ty první tři. Máte někdo?

     
  • Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 28.08.2016 22:21
     

    Gabca, teď o Kordesovi básním na růžích. grinning smiley Tyhle nemám, co mám, možná nahledám cedulky. A Lysou jsem už taky zmiňovala. Už to není, co bývalo nono smiley

     
  • Autor: Lovelyrose
    Status: nováček

    Re: Růže Kordes

    Datum: 02.07.2018 13:22
     

    Dany, prosím vás mohu se zeptat zhruba jak dlouho jste mela Hellu v dobe kdy byla porizena fotografie zasazenou? Jak snáší déšť? A co mate za rostliny okolo? Je to moc hezka kompozice jak je to ve skupinkach, plus ty světle modré drobné kvítky...moc hezký a s citem:-)...díky moc za odpověď a hodně radosti na zahradě:-) R. winking smiley

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 03.07.2018 07:36
     
    hella.jpg

    Lovelyrose, asi tahle fotka na straně 13? Dva roky. Mám dvě, vytvářejí oblouk. Takže - Hella je zdravá, krásně roste, je hoooodně pichlavá smiling smiley . Na fotce pod ní jsou hosty a lobelky

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.