čtvrtek 28. března, 10:35 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Delbard

Datum: 05.03.2012 23:01
 

[www.delbard.fr]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (08.03.2012 18:45)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Delbard

    Datum: 05.03.2012 23:32
     
    dsc04309.jpg
    Další fotografie:

    Henri Matisse - nádherně vybarvená, jedna ze série Růže malířů. Má nejen krásnou barvu a květ, ale také velmi silnou příjemnou vůni. Je zdravá, bezproblémová a letošní holomrazy zdá se přežila velmi dobře bez jakékoliv ochrany.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Delbard

     
     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 07:46
     
    1p8240084.jpg
    Další fotografie:

    love smiley bordüre amber, zahonova, zdrava, hojne kvetouci..jedna z mych nejoblibenejsich ruzi (od starkla,v pristich letech ji ma mit v nabidce prerov nad labem)

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 08:20
     
    1p8100334.jpg
    Další fotografie:

    bordüre apricot (od starkla) prekrasna hra barev, zahonova, zdravalove smiley

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 08:27
     
    1p8280143.jpg
    Další fotografie:

    bordüre champagne (starkl) zahonova, trpi destem

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 08:35
     

    Viol , nádhera nemám slov thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 10:42
     
    1p8300468.jpg
    Další fotografie:

    flower smiley smiling smiley

     

    bordüre magenta, zahonova

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 10:50
     

    Violko, krása nesmírná. Z té řady Borüre....... je jedna hezčí než druhá. Mám objednanou Bordüre cameieu, tak jsem na ní zvědavá. Snad dorazí mls smiley

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 10:58
     
    1p9150524.jpg
    Další fotografie:

    julie delbard, floribunda

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 11:02
     

    jj, bordürky jsou uzasne..odolne..jinak me ty delbard. ruze zas az neoslovujismiling smiley camaieu musi byt take nadherna..myslim, ze ji ma evca..ta urcite pak take par fotek prihodiplease smiley smiling smiley thumbs down..flower smiley tesim se, az ti to v lete pokvete verko..mas take nadherny vyber ruzi..to bude pokochanickogrinning smiley..

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 11:16
     
    1p9060217.jpg
    Další fotografie:

    la passionata, velkokveta..velmi impozantni barva..bohuzel, fotky to moc nevystihly..je krasne prosivana zilkami

     
  • Autor: Filipka
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 11:20
     

    Quendery - Henri Matisse, ty růže malířů jsou krásné a doufám, že se k nim časem také dostanu mnohem blíže.... grinning smiley . Že budou mít někde své vlastní zákoutí.

     

    Je to děs, co všechno ještě chci a ........ nemám!!! smiling smiley

    Proto je bezva, že jsi sem Henriho M. dala , a velmi cenný je i tvůj komentář. Když čtu o nějaké růži, že je zdravá a odolná, tak mi to nadšením zvedá krevní tlak a posunuje ji to okamžitě o pár příček v mém seznamu přání. smiling smiley

     

     

    Lanli, ty fotky jsou jak od profesionála. A fascinuje mě, jak každá z těch bordurek z obrázku úplně kypí , vlastně spíše překypuje grinning smiley , zdravím. Ty lesklé tmavé listy, ty dokonalé zdravé kvítky......

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 11:22
     

    Violko, no doufám, že mi toho většina přežije ty letošní holomrazy. Na podzim jsem sadila kopu růžiček na tu novou zahradu, tak trnu, aby přežily - je tam i hodně ČH, já je mám ráda, tak uvidím. confused smiley

    Ty tvoje růžičky jsou pohádkové a já najednou zjišťuju, že mi nějak chybí ty červené, asi si budu muset taky nějakou koupit - dost bylo růžové ,bílé a oranžové.... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 11:24
     

    Tak jsem se chytla drápkem, oranžové růže se mi moc libí. Teď jsem pravě přiobjednala u Starkla Bord"ure Apricot. V katalogu u Starkla není tak pěkná, jako na fotkách zde.spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: lanli
    Status:

    Re: Růže Delbard

    Datum: 06.03.2012 11:24
     
    1p8300111.jpg
    Další fotografie:

    henri matisse, floribunda, velmi prijemna vune-malinysmiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanli (06.03.2012 11:26)
     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.