čtvrtek 25. dubna, 10:31 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: gabca
Status: expert

Rudbeckie

Datum: 17.07.2009 20:10
 
lodsc01395 (3).jpg
Další fotografie:

Založila jsem tuhle diskuzi, protože si myslím, že si to tahle kytička zaslouží. Je vcelku nenáročná, přezimuje a hlavně : kvete celé léto. Kdyby takových bylo víc.flower smiley V podstatě mi na zahrádce teď kvetou hlavně ony.

Mám u nich jen jeden problém, občas má část trsu tendenci uvadat a některé listy žloutnou nebo schnou okraje. Nevíte čím to?

 

Vloni jsem si ze semínek vysadila Prairie Sun, byla krásná, zdravý zelený listy, letos mi tak pěkná nepřijde.

Možná to bude opravdu tím, že se udává jako letnička nebo krátkověká trvalka.

 

Jaké zkušenosti s nima máte vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 17
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 20:15
     
    img_20180708_123928.jpg



    gabca napsal(a):

    Kordul, hezký kousky. love smiley Ta poslední, má název?

    .....jistě , Buttefrly Kisses winking smiley . ještě není v plné parádě

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rudbeckie

     
     
  • Autor: Lusita3
    Status:

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 20:18
     
    img_20180708_185827_hdr.jpg
    Další fotografie:

    Holky paráda thumbs down

    U mě kvetou tyhle... První výprodejová za 19,- koupená na podzim. Druhá Eccentric love smiley a posledni jsem si koupila minulou sobotu na trzích za 50,- má snad metr, nevíte někdo název?

     
  • Autor: Lusita3
    Status:

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 20:24
     

    Osobně na růžovou moc nejsem ale tahle Butterfly kisses je vážně hezká, taková jemná....asi ji nutně potřebuju grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 20:31
     

    Mohla by to Lusito bý rudbekie Hirta Chocolate , ale nejsem si jistá. Tyhle bývají dvouletky. Ale když ji necháš vysemenit, tak ji budeš mít sice všude, ale pořád. grinning smiley

    Jinak Eccentric thumbs down love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (08.07.2018 20:41)
     
  • Autor: Lusita3
    Status:

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 20:37
     

    Gabčo děkuji smiling smiley Eccentric je vážně krásná, na celé zahradě nemám tak krasně červenou barvu. Kousek od ní jsem zasadila Marmeládu tak uvidíme. Pak dodám foto.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 20:43
     
    10002647.jpg



    Lusita3 napsal(a):

    Osobně na růžovou moc nejsem ale tahle Butterfly kisses je vážně hezká, taková jemná....asi ji nutně potřebuju grinning smiley

    .....takhle nějak by měla vypadat

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 20:43
     

    Lusito doplnila jsem název té Hirty grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:02
     



    kordula napsal(a):



    Lusita3 napsal(a):

    Osobně na růžovou moc nejsem ale tahle Butterfly kisses je vážně hezká, taková jemná....asi ji nutně potřebuju grinning smiley

    .....takhle nějak by měla vypadat

    Tak ta je moc pěkná winking smiley, jak dlouho ji máš?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:08
     



    ivik11 napsal(a):



    kordula napsal(a):



    Lusita3 napsal(a):

    Osobně na růžovou moc nejsem ale tahle Butterfly kisses je vážně hezká, taková jemná....asi ji nutně potřebuju grinning smiley

    .....takhle nějak by měla vypadat

    Tak ta je moc pěkná winking smiley, jak dlouho ji máš?

    ......od jara , dostala jsem ji od Janinky H

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:22
     



    kordula napsal(a):



    Lusita3 napsal(a):

    Osobně na růžovou moc nejsem ale tahle Butterfly kisses je vážně hezká, taková jemná....asi ji nutně potřebuju grinning smiley

    .....takhle nějak by měla vypadat

    Až tááák? Hmm, tak to je ještě hezčí než jsem si myslela. grinning smiley thumbs down

    Musím dvě moje chudinky přesadit, poradila mi Evka, že mají rády přesazování. A ty moje dvě nějak živoří. Za zkoušku nic nedám, když je šoupnu jinam. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:26
     
    img_20180708_123913.jpg



    gabca napsal(a):



    kordula napsal(a):



    Lusita3 napsal(a):

    Osobně na růžovou moc nejsem ale tahle Butterfly kisses je vážně hezká, taková jemná....asi ji nutně potřebuju grinning smiley

    .....takhle nějak by měla vypadat

    Až tááák? Hmm, tak to je ještě hezčí než jsem si myslela. grinning smiley thumbs down

    Musím dvě moje chudinky přesadit, poradila mi Evka, že mají rády přesazování. A ty moje dvě nějak živoří. Za zkoušku nic nedám, když je šoupnu jinam. winking smiley

    ......já dneska také přesazovala stydlin smiley... se mě zdála taková zastrčená chudinka, už je pěkně vysoká, tak snad to dá

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:34
     
    dsc00083.jpg



    kordula napsal(a):



    Lusita3 napsal(a):

    Osobně na růžovou moc nejsem ale tahle Butterfly kisses je vážně hezká, taková jemná....asi ji nutně potřebuju grinning smiley

    .....takhle nějak by měla vypadat

    Trošku mi připomíná tuhle moji, ale typově, barva je jiná, ta moje má v sobě trochu oranžové.

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:42
     
    img_20180708_155739.jpg
    Další fotografie:

    Gábi, tvoje fotogenické kyti nemá chybu thumbs down thumbs down thumbs down. Lusito, ta první růžová je nádherná!!!

    Holky, já letos z Butterfly kisses udělala " deset do školky " a ona to holka ani nepocítila, podívejte, jak má krásně nasazíno, je skvělá, nízká, neválí se, prostě super kousek smoking smiley.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:50
     



    JaninkaH napsal(a):

    Gábi, tvoje fotogenické kyti nemá chybu thumbs down thumbs down thumbs down. Lusito, ta první růžová je nádherná!!!

    Holky, já letos z Butterfly kisses udělala " deset do školky " a ona to holka ani nepocítila, podívejte, jak má krásně nasazíno, je skvělá, nízká, neválí se, prostě super kousek smoking smiley.

    ......Kiss winking smiley budu muset přesadit, to by nebyla za chvilku vidět mezi bohyškama .... z Papay , jsem také hodně rozdala, té marmelády máš nějak moc grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Rudbeckie

    Datum: 08.07.2018 21:50
     

    Janinko, je krásná a celá tvoje zahrádka. thumbs down thumbs down thumbs down

    Máš to hezky uspořádané love smiley , né jako já, džungle hadr. spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.