čtvrtek 25. dubna, 21:57 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Rozhledny

Datum: 20.04.2013 17:01
 

Myslím, že zejména u nás je výskyt rozhleden opravdu veliký, takže by si zasloužily samostatnou diskuzi.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (20.04.2013 17:36)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 15.05.2017 21:04
     

    Malá ale zajímavá thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rozhledny

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 16.05.2017 07:41
     
    18033124_10207355201032466_722717697670206933_n.jpg
    Další fotografie:

    Rozhledna Na Stráži ve Sloupu v Čechách.

    [www.treking.cz]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 06.08.2017 20:18
     
    dscn2823.jpg
    Další fotografie:

    ...a pohled na vodní nádrž Skalka

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 07.08.2017 10:18
     

    To je moc hezká rozhledna! thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 07.08.2017 10:56
     

    u nás na Kozlově - kousek od chaty, máme parádní rozhlednu, jsou vidět i Krkonoše, ale já jsem na ni nikdy nevylezla, na třetí šprusly na štaflích mám závratě, tak proč to pokoušet grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 13.08.2017 23:54
     
    dsc_0496.jpg
    Další fotografie:

    Kryry, Schillerova rozhledna byla postavena 1905-6 ke 100.výročí úmrtí básníka Schillera.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 14.08.2017 15:13
     

    ta je taky pěkná thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 14.08.2017 15:33
     

    Pěkná je, ale je třeba si pečlivě naplánovat návštěvu, protože mají otevřeno jen přes sezónu a to jen v sobotu a v neděli od 12:00 do 16:00. Nechápu. Kdejaká rozhledna, pokud není stále přístupná, mívá přes sezónu otevřeno denně, víkendy většinou mimo sezónu. Málokterá zavírá i v zimě úplně. Ať mi neříkají, že by nezaplatili nějakou důchodkyni, aby tam seděla a prodávala vstupenky.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 14.08.2017 15:34
     

    na tý rozhledně co jsme byli, žádný vstup nebyl......nikdo tam nehlídal.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 14.08.2017 18:34
     



    SPIKE napsal(a):

    Pěkná je, ale je třeba si pečlivě naplánovat návštěvu, protože mají otevřeno jen přes sezónu a to jen v sobotu a v neděli od 12:00 do 16:00. Nechápu. Kdejaká rozhledna, pokud není stále přístupná, mívá přes sezónu otevřeno denně, víkendy většinou mimo sezónu. Málokterá zavírá i v zimě úplně. Ať mi neříkají, že by nezaplatili nějakou důchodkyni, aby tam seděla a prodávala vstupenky.

    ......já bych tam tedy neseděla grinning smiley ,.......u nás na Kozlově je na vstupenky. Babky tam docházejí pěšom 3 - 4 km tam a 3 - 4 zpět, pokud se nad nima někdo nesmiluje a vezme je stopem

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 14.08.2017 18:44
     

    Kordulko, sem se dá dojet autem až k rozhledně (my šli tedy poctivě 2km pěšky). A leckde jsou rozhledny s pokladnou a nemají takhle zoufalou otevírací dobu. Když už nacpali určitě nemalé peníze do opravy rozhledny, tak by snad našli i peníze na pokladní.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 14.08.2017 20:12
     
    kozl10.jpg

    Spi, tady také dojedeš autem, je tam i restaurace / Maxe Švabinského, ale ty důchodkyně do pokladny se tam musí dostat po vlastní ose, jak jsem už tady psala, nikdy jsem na ní nebyla thumbs up a jsou prý někdy vidět i Krkonoše

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 15.08.2017 07:35
     

    Kordul, že si nepořídí elektrokolo nebo elektro tříkolku?

    Vždy, když na něm jedu, vzpomenu na tebe, když se dopravuješ na chatu bez koček a nějakého spešl nákladu, že si ho také nepořídíš? Já na té své skládačce mám vzadu i nosič, takže, když u kamarádů vždycky dostaneme nálož okurek a cuket, přivážu v tašce na nosič. JS na svém nosič nemá, je trekové a nejde tam (kdysi se to tu probíralo, kupovala jsem ho sobě a pak jsem nedosáhla grinning smiley ), tak ten nosí batůžek na zádech. Já mám u svého ještě na středu řidítek zvenku, brašničku, kam se mi vejde zrcadlovka nebo spoustu osobních věcí, včetně pití. U skládačky zase nejde přidělat láhev na rám

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (15.08.2017 07:36)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rozhledny

    Datum: 15.08.2017 08:17
     

    Drahuš, ono takové el. kolo tady v baráku není moc kam dát, aby bylo v bezpečí, ... apropó, k hospodě dojdu,nebo dojedu, je to kousek od chaty, ale na rozhlednu mě nikdo nedostane nono smiley

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Rozhledny

    Datum: 15.08.2017 08:18
     

    SPIKE, v Kryrech chcíp pes eye rolling smiley ( už dávno), je to taková vesnička středisková uprostřed polí, daleko od civilizace grinning smiley . Kamarádka tam měla babičku, byla jsem tam o prázdninách, ale na rozhlednu jsme nikdy nešly, přehrada byla vždycky mnohem zajímavější winking smiley . Ona tenkrát taky byla myslím nepřístupná.

    Já myslím, že tam dorazí pár nadšenců, co si to najdou na internetu, jinak tam velký provoz není, ty babky by tam seděly zbytečně a myslím, že nikoho nebaví dělat zbytečnou práci... eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.