čtvrtek 28. března, 13:33 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: suee
Status:

Rovnátka

Datum: 27.01.2009 15:00
 

Dnes jsem byla poprve na ortodoncii sad smiley Moje zuby maji do rovnosti daleko a rozhodla jsem se s tim neco udelat. Teda spis me k tomu donutila moje kamaradka zubarka. Rovnatka jsem nosila v detstvi vse bylo ok ale postupem casu je to zase horsi. Ted by mely jit ven 2-3 zuby sad smiley nevim jestli to mam podstoupit....Zatim jsem objednana na otisky, RTG a pujdu i k paradentologovi aby zjistil jak to s temy zoubky vypada....Mate nekdo osobni zkusenost? Nebo vase deti?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: Rovnátka

    Datum: 17.03.2011 21:31
     

    je mi přes 40let,a mám rovnátka na pevno.Dlouho jsem se rozmýšlele,ale představa,že přední zub-jednička se dere čím více dopředu,byla hrozná když to půjde dál.Mám v puse boláčky,ale po 4dnech je to lepší a lepší.oplachuji si šalvěj-odvar z vl. zahrádky.jen jídlo míň koušu,ptám se Suee jak je na tom dnes??ahoj všem

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rovnátka

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rovnátka

    Datum: 17.03.2011 21:46
     

    Ivanko, za nějakou dobu si pusa zvykne a přestanou se dělat odřeniny. Držím palce, ať to zvládneš.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Rovnátka

    Datum: 18.03.2011 08:38
     

    Ivanko dcera je má taky na pevno a začátky byly krušný, pořádně nejedla, měla odřeniny. Docela i zhubla, a to jí nejvíc vadilo, páč je štíhlá a vysoká. Ale za nějaký čas se to spravilo. ježe pak dostala i horní rovnátka a vše se opakovalo....odeniny, málo jedla. Teď už je jí hej, zrovna včera jí slíbili, že už jí je před veselkou sundají a to je bude mít už 14 měsíců. moje babička vždycky říkávala....Parádo trp!!!grinning smiley

     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: Rovnátka

    Datum: 19.03.2011 22:01
     

    díky za podporu,je to den a den lepší,už si zvykám,ale jak píše iriska-za krásu se trpí...a jídlo si musím fakt promyslet které mi líp půjde ,,zpracovat". grinning smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.