středa 21. listopadu, 07:11 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..

Autor: Danysek
Status:

Rotační disk-rotana-točna

Datum: 30.07.2012 21:16

rotana.jpg

Dnes jsem si z internetu objednala rotační disk od firmy INSPORTLINE.Už jsem na tom jednou u kamarádky stála,a přišlo mi to jako docela zábavný způsob cvičení.Dnes jsem se rozhodla,že to také vyzkouším.

Tohle cvičení je vhodné hlavně ke zpevnění boků,břicha.Na internetu jsem k tomu četla mnoho kladných hodnocení,tak uvidíme.

A hlavně jedná se o velice levnou záležitost (kolem 200 kč,najdete i levnější)

Chtěla jsem se zeptat,jestli i vy máte doma tuhle věc,pokud ano,tak jestli máte nějaké osvědčené tipy,třeba délka intervalu denního "rotování",atd..Jakékoliv rady se mi budou hodit smiling smiley 

Pro ty,které neví,o co se jedná přikládám ilustrační foto (já budu mít stejný,akorád červený love smiley)

Komentáře a názory

Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Re: Rotační disk-rotana-točna

Datum: 30.07.2012 21:28

Já ho koupila a teď vůbec netuším, kde je. Možná jsem ho někomu dala eye rolling smiley

• Autor: Reklama

• Autor: iriska
    Status: expert

Datum: 30.07.2012 21:31

jéééé to jsme měli doma za totáče.....párkrát jsem se na tom točila, ale bolelo mě v pase.

• Autor: Maca

Datum: 30.07.2012 21:34

Mam doma dva,ani nevím kde. grinning smiley

• Autor: Vladka

Datum: 30.07.2012 21:35

Irčo, taky jsem ho měla doma, pak jsem ho věnovala jednomu modeláři, který si na tom staví mašinky. A teď mě to docela mrzí, představ si, jak by se na tom docela dobře pletly košíky grinning smiley

• Autor: Danysek
    Status:

Datum: 30.07.2012 21:45

Holky vy mě bavíte grinning smiley pletení košíků.. grinning smiley No já jsem pro začátek do toho něchtěla nijak moc investovat,tak jsem si na mimibazaru našla jeden inzerát,kde paní prodávala jeden od INSPORTLINE,uplně nový,protože se jí doma sešly dva.Tak ho prodávala za 89 kč,což je paráda.A pokud s tím budu spokojená,a bude mi to vyhovovat,tak chci ještě jeden,nechce se mi pořád běhat po schodech nahoru a dolů,a shánět,kde ho budu mít hozený,tak jeden budu mít v přízemí,druhý v patře smoking smiley

• Autor: Arturka

Datum: 30.07.2012 21:54

Souhlasím s iriskou.Měla jsem to za totáče. Při cvičení bolelo v pase. Časem se to nějak vojelo a uhýbalo to víc na jednu stranu, tak jsem musela vynaložit větší švih na druhou stranu. Bylo to naprd nono smiley

Status:

Datum: 30.07.2012 22:00

Uvidím jak to bude s tou mojí rotanou..pak napíšu,jak se mi daří..dojde mi asi pozítří smiling smiley

Status:

Datum: 30.07.2012 23:33

disk.jpg

Prosím vás nemáte některá zkušenost s tímhle měkkým rotačním diskem ? Chtěla bych ho také vyzkoušet,na cesty může být dobrý ...ale pořád se mi nějak nechce věřit tomu,že se bude hezky točit tak jako ten plastový... sad smiley

• Autor: Trixinka

Datum: 31.07.2012 11:43

Danýsku, ty jí ještě nemáš doma a už plánuješ další na cesty? grinning smiley 

Si pamatuju, že jsme jí měli doma taky, takovou železnou, používaly jsme jí se ségrou jako kolotoč. grinning smiley

Status:

Datum: 31.07.2012 12:41

No spíš jsem chtěla zkusit,na které by se líp rotovalo,ale nakonec zůstávám jen u té jedné...Tahle by byla sice dobrá když se někam pojede,protože je měkká,ale nevěřím tomu tolik jako té klasické grinning smiley Jo tu železnou jsem viděla u kamarádky,ta na ní rotuje skoro pořád,a co mi říkala,tak že dostala ještě jednu (taková ta klasická,co se prodávají teď) a říkala,že teda oproti té staré je to o ničem..Ta stará jí nehučela,lépe se na ní rotovalo,takže tu novou někomu dala,že na ní rotovat teda rozhodně nebude grinning smileyNo uvidím,jak já budu spokojená,ale i kdybych měla dát na její rady,tu starou už asi těžko někde seženu eye rolling smiley grinning smiley

• Autor: Trixinka

Datum: 31.07.2012 13:47

Jó, třebas je ještě pár lidí co má tu starou někde šouplou a ani o tom neví. grinning smiley My se na tý naší točily tak vehementně, že to ani stará dobrá kvalita nevydržela a šla do konťáku už před lety. grinning smiley

Status:

Datum: 31.07.2012 14:30

ste točili točili až ste ji odkroutili ! tongue sticking out smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: peefko

Datum: 31.07.2012 14:34

Jéé, tak tohle kolečko, starý oranžový železný má tchyně. Děti to mají na točení jako kolotoč winking smiley. Ani jsem netušila, že to zase frčí a prodávají se nové modely.

Status:

Datum: 31.07.2012 15:31

Peefko...ano je toho plný internet..a na omlazeni.cz je o tom tak rozjetá diskuze eye popping smiley ...to by člověk ani netušil,kolik lidí v dnešní době na tom cvičí thumbs down thumbs down

Stránky:  12 | další komentáře>>

Podobné příspěvky
Diskuze: Dětský-web Soutěž o sportovní ceny za 4.. Jídlo jako národní vlajka

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 10:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2

Ahoj, v soutěži Sport roku 2012 můžete hlasovat v anketě o oblíbených sportech a k tomu je soutěž o ceny za 450000 Kč. Mají tam buď sportovní vybavení

Autor: Anna_SC - 14.08.2012 12:05
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 0

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Blog: Foto návod naušnice kulička.   

Autor: chrasteva - 04.01.2015 15:34
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Galerie: Jak vychází slunce na D1 Má tvorba  
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Má tvorba
Autor: Verka222 - 11.06.2014 20:16
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Adresář: http://navylet.net   

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.