čtvrtek 28. března, 12:59 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Nik
Status: nováček

Atkinsonova dieta

Datum: 14.08.2012 15:10
 

Ahoj,
teď jsem na mléčné dietě a přemýšlím, na co bych jen mohla najet, neboť mi tak schází něco pořádně tučného grinning smiley spíše jde o to, že zde jsou povolená tučnější jídla a vynechávají se sacharidy, což by pro mě bylo přijatelnější.
Má s touto dietou někdo zkušenosti? Děkuju winking smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Atkinsonova dieta

    Datum: 14.08.2012 23:08
     

    Zkušenost nemám, ale slyšela jsem, že je to dryák na játra a ledviny, to už ta mléčná je asi kapku zdravější...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Atkinsonova dieta

     
     
  • Autor: Nik
    Status: nováček

    Re: Atkinsonova dieta

    Datum: 16.08.2012 23:36
     

    Na týden, dva to snad neuškodí, ne ? smiling smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Atkinsonova dieta

    Datum: 17.08.2012 15:36
     

    no tak ani 1 cigareta není zdravá, ale samozřejmě lepší než krabička winking smiley čili bych to ohodnotila jako menší zlo než jíst tučně delší dobu.

     
  • Autor: Nik
    Status: nováček

    Re: Atkinsonova dieta

    Datum: 18.08.2012 09:04
     

    Ale pravda, já se bojím těch cukrů, jak moc jsou omezené, jednou bych si něco dala a hned by to letělo asi nahoru.. no uvidím, ještě si dám mlékovku, ta už mě docela vycvičila si vážit každého rajčete snědeného za den grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Atkinsonova dieta

    Datum: 18.08.2012 23:14
     

    Ta mlékovka koukám, je vlastně taková hladovka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: looocka
    Status: nováček

    Re: Atkinsonova dieta

    Datum: 19.08.2012 21:03
     

    ahoj

    já teda zkoušela jak mlékovku, tak atkinsona a nic sem nevydržela sad smiley až sem se dala na dělenku, tak ta je super, den zvířátek je podstatě jak ,,atkinson,, a když už je to po pár dnech na mě moc, tak si dám kytí a jsem spokojená, ukojim tím chutě a zas jedu zvěř...

    tak držím pěsti flower smiley

     
  • Autor: pajule1
    Status: nováček

    Re: Atkinsonova dieta

    Datum: 13.12.2012 21:30
     

    Ahojte holky, nechci vás zrazovat, ale když vynecháte sacharidy, tak najisto musíte počítat s jojoefektem. Já jsem v mládí držela Atkinsona, zhubla jsem, ale s prvními třešněmi a jahodami jsem začla přibírat a za pár týdnů jsem byla tam, kde předtím, a to jsem se fakt necpala chlebem a knedlíkama, jen semtam ovoce, zeleninu a tak. Mlékovku jsem držela letos v lednu dvě kola za sebou a vpodstatě si tělo zvyklo, zhubla jsem myslím 3,5 a pak 2 kg, no lepší než nic, ale jen co jsem se trochu po měsíci najedla, tak 2 kg šla nahoru, aby se naplnila střeva...zhubla jsem pak 15 kg redukční dietou, protože mi bylo líto těch 5 kg a nevěděla jsem, jak po mlékovce pokračovat, tak jsem pokračovala "redukčkou". Mlékovka je dobrá na rozjezd, když člověk cítí, že fakt musí se sebou něco udělat, ale podle mě to není dlouhodobé řešení. Bez sacharidů být po zbytek života je prostě obtížné a asi i nezdravé. Snad to nebudete brát jako nějaké velké mentorování tongue sticking out smiley , ráda si počtu, jak vám to jde winking smiley , teda jak vám to jde dolů, ty kila spinning smiley sticking its tongue out .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.