středa 24. dubna, 01:44 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Rododendron

Datum: 27.08.2006 14:34
 
Nejen, že mi ho okusuje lalokonosec, ale objevila jsem pod ním (přímo v ,,srdíčku´´) plíseň. Bílý povlak, který na dotyk ,,práší´´. Odstranila jsem ho rukou, ale co teď? Něčím desinfikovat? Pomoooc...nechci o něj přijít.confused smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 13
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 16.05.2018 23:16
     
    dsc03474.jpg

    Regino, byly přímo úžasné ... ale dost daleko, fotka tu krásu moc nezachytila. Měli je ta ještě na dalších dvou stanovištích, co jsem jen očkem zahlédla, ale to víš ... organizovaná skupinová prohlídka, není moc času na kochání a prohlížení.

    Docela by mne býval zajímal tenhle strom, vypadal jako s čarověníkem, ale ... už musíme jít jinam. taky nádherné kosatce, kalokvěty, sazaník ... ty jsem ani nefotila.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rododendron

     
     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 16.05.2018 23:57
     

    Elí, tam jsem byla snad naposledy na obecné škole. stydlin smiley A tenkrát mi kytky moc neříkaly. Ale i tak sis to určitě porádně užila.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 07:07
     

    taky jsem tam byla jako děcko na školním výletě .. - je tam hezky a v tuhle dobu sis to tam určitě užila thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 07:58
     

    No právě, dámy z klubu důchodců to naplánovaly jako vzpomínkový výlet na výlet školní winking smiley . Byli (protože se přidalo i pár chlapů) jsme i v Dobrušce v rodném domě F.L. Heka (Jiráskova Věka). Užli jsme si to, nebylo vedro, nepršelo, jen ta cesta byla dooooouhá - spousta objížděk. Je to v tuhle dobu krásný kraj.

     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 08:20
     

    Návrat do mládí. grinning smiley Se docela divím, že se i nějaký chlap účastnil. Co pamatuju, tak tchýni uplácel manžel jedné její přítelkyně vypěstovanou zeleninou, aby ho alternovala na podobných výletech, aby s ženou nemusel. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 09:01
     



    babkaela napsal(a):

    V Babiččině údolí v Ratibořicích dnes ....

    .......měla jsi krásný výlet thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 10:08
     
    dsc03513.jpg

    Dám sem jen na chvilku (nemám svolení a ochrana osobních údajů, že ...), jen abyste věřily. Někteří pánové jezdí každoročně, dva byli poprvé. Nejsme tam všichni ...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (17.05.2018 14:34)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 11:06
     

    no ale honem - která jsi ty?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 11:23
     



    kaaj napsal(a):

    no ale honem - která jsi ty?

    ...... confused smiley ..... nepoznám, měla jsi držet cigáro, aby jsi se odtajnila,... nefotíš náhodou

     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 13:15
     

    Časy se mění. smiling smiley Chlapů jako smetí.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 14:02
     

    Taky tě tam Elo nikde nepoznávám confused smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 17.05.2018 14:30
     

    Byla jsem na druhé straně foťáku smiling smiley . Nerada se nechávám zvěčnit.

    A fotku už jsem nahradila Starým bělidlem.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (17.05.2018 14:34)
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Rododendron

    Datum: 06.12.2018 19:14
     

    Muze byt rododendron mulcovan zulovou drti misto stepky/kury? smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.12.2018 20:14
     

    Žula je kyselá hornina, tak proč ne

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Rododendron

    Datum: 06.12.2018 21:28
     

    To jo, je u nas vsude, pri kazdem ryti vyndavam zulove kameny ci kaminky ruznych velikosti a davam je stranou na hromadu s tim, ze je pouziju na mulcovani. U toho rododendronu mi spis slo o ty melke koreny, jestli je to nebude nejak utlacovat, zatezovat. Asi bych to nedavala az ke krcku, ale zkratka jestli mu to nebude vadit... Mam spis takovy pocit, ze bude mit radsi nadychanou perinku nad sebou a nerada bych ho udusila...

    No jo, misto nejakych Vanoc dnes spradam nove osazovaci plany, abych byla na jare pripravena grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.