čtvrtek 28. března, 15:35 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Rododendron

Datum: 27.08.2006 14:34
 
Nejen, že mi ho okusuje lalokonosec, ale objevila jsem pod ním (přímo v ,,srdíčku´´) plíseň. Bílý povlak, který na dotyk ,,práší´´. Odstranila jsem ho rukou, ale co teď? Něčím desinfikovat? Pomoooc...nechci o něj přijít.confused smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 13
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 03.05.2018 14:04
     
    dsc_4142[1].jpg
    Další fotografie:

    začínají nakvétat, je to paráda, užívala jsem si pohodu se sousedem, a říkala si, jakpak děda dopadl u doktora, jen aby nezavolal, že má jet /abych ho zavezla / do nemocnice na ultrazvuk a v tom telefon.........zatím se neozval

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rododendron

     
     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 03.05.2018 14:16
     

    Kordulko, se sousedem předpokládám, že myslíš kocoura.Zdá se, že není jako chlapi,.kteří by ti kastraci do smrti nezapomněli.A je to krásný pohled, máš super místo a super podmínky, co se týče srážek. Chápu úplně, že se ti odtamtud ani nechce.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 03.05.2018 14:26
     
    dsc_4139[1].jpg



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, se sousedem předpokládám, že myslíš kocoura.Zdá se, že není jako chlapi,.kteří by ti kastraci do smrti nezapomněli.A je to krásný pohled, máš super místo a super podmínky, co se týče srážek. Chápu úplně, že se ti odtamtud ani nechce.

    ..... jasně že kocour, snědl kůpu masa, / na 2x a lítal a mazlil se , je to zlatíčko......v chatě chodíl na kočkolit thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 05.05.2018 17:30
     
    dsc_4167[1].jpg
    Další fotografie:

    ... jaro je nádherné love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 05.05.2018 22:16
     
    r4.jpg
    Další fotografie:

    Kordulko, je určitě. Moje nejoblíbenější kytkové období.Letos mi ho kazí sucho a teplo. sad smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 06:56
     

    taky ty ronďáky máš neskutečné .. - eye popping smiley thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 08:08
     

    Ten poslední maličký jsem kupovala s Evin v Montanu na loňském výjezdním zasedání. Letos na něj nedošlo, i když bylo v plánu. Takže doufám, že příští rok se Evin zdravotní stav vylepší a zase uděláme klasický okruh i s Hájenkou v Kersku.

    Doufám, že nezasedne parlament a nezruší mi kouření i venku v zahrádkách. Kafe bez cigára není kafe. eye rolling smiley Jako kuřák si nejsem jista majetkem ani životem, když zasedá parlament. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 08:10
     

    Regi Ty ať vyfotíš jakýkoliv kus zahrady, tak to je paráda

     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 08:39
     

    Kordulko, nějaké kousky by se našly. S focením je to horší. Jednak jsem stále dost ve spěchu, tablet není úplně optimální.A slušnější foťák stále čeká ve skříni, až proniknu do jeho tajů. eye rolling smiley Ale přidám ti pár česneků s jehličnany. Až to bude větší skupinka, myslím, že jim to tam bude slušet. Doufám, že se budou množit.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 09:14
     
    dscn8596.jpg
    Další fotografie:

    moje poelední drobnolistá - zajímavé , že ty vedlejší dvě zmrzly. a tahle je krásná . vepředu je loňký dárek od dcery- červenokvětý ronďák - letos ani kvítek .

     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 09:28
     

    Kaaj, pokvete příští rok. Většinou to tak po zasazení je. Ten můj loňský koupený s Evin byl obalený. Výborně se ti chytnul. A to je obtíž číslo jedna, která může nastat.A sama s tím i po letech někdy bojuju Jak je pěstují v květináčích mívají dost stísněný a zahuštěný kořenový bal. Navíc jsou nakrmené kdečím, aby kvetly a byly prodejné.Někdy se stane, že se vyndá z hlíny rostlina se substrátem ve tvaru květináče a ani nejmenší náznak kořínků ven. Dělají to i malé azalky. Kdysi se prodavaly, pamětníci možná vzpomenou, vyryté s balem do šířky, obalené jutou. To se chytalo mnohem líp.Takže krok číslo jedna máš úspěšně za sebou. thumbs down

    Nabíral síly na zakořenění a tvorbu listů. Myslím, že se příští rok dočkáš.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 18:39
     
    dsc_4180[1].jpg
    Další fotografie:

    Kalinka ,...asi jsem je už dávala, ještě by měly kvést dva, ale jsou také fialové

     
  • Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 06.05.2018 22:27
     

    Kordulko, Kalinka je jistota. thumbs down

    a jak dopadl ten zachraňovaný?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rododendron

    Datum: 07.05.2018 08:11
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, Kalinka je jistota. thumbs down

    a jak dopadl ten zachraňovaný?

    .......poupata má, ale žádný zázrak se zatím nekoná

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.