čtvrtek 25. dubna, 03:47 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Rodiče a tchánovic

Datum: 11.10.2006 08:29
 
Jaké mají vztahy vaši rodiče s tchýní a tchánem? Setkávají se? Nebo se nikdy neviděli? U nás se zatím nikdy neviděli. Ale v neděli přijede brácha s rodinou, jeho tchýně s tchánem, jeho švagrová se švagrem a naši. V této sestavě se fakt dost často scházíme, od bratrovy svatby si obě rodiny padly do noty a pravidelně se vídají. Stejná krevní skupina. Je to bezva, když se to takhle sejde, ne? thumbs down
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: rema
    Status: nováček

    Re: Rodiče a tchánovic

    Datum: 11.10.2006 13:54
     
    Tohle si dost dobře nedovedu představit,že se neviděli.Vy jste dělali svatbu jen ve čtyřech ? Já to nemyslím nijak ironicky, ale u nás by to bylo asi nemožné. Jinak, obojí rodiče se snášejí velmi dobře.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Rodiče a tchánovic

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Rodiče a tchánovic

    Datum: 11.10.2006 16:09
     
    remo...ano...u nás obou to nebyla první svatba, takže jsme byli jen 4. Rodiče se ještě neviděli, neb bydlí každý na jiném konci republiky a nepodařilo se dosud sjednotit termín. 
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Rodiče a tchánovic

    Datum: 11.10.2006 16:45
     
    Já už jsem tedy spíš na druhé straně - tzn. tchýně a letos o dovolené jsme byli pozváni k tchánům našeho syna. Měla jsem z toho docela strach, protože jsem je viděla jen na promoci a pak na svatbě. My jsme ze severních čech, oni z vysočiny. Synova tchýně je profesorka chemie a matematiky a tak jsem si říkala, o čem že já si s ní budu povídat. A prokecaly jsme celý odpoledne, ani nevím jak. Chlapi se ani nedostali ke slovu. Myslím si, že syn má hodnou tchýni a oni si ho taky dost považujou, protože k nim na návštěvu jezdí vždycky s nářadím a kde co opraví. Pán "tchán" neumí zatlouct ani hřebík.  Zdá se, že jsou to bezva lidi. A myslím, že snacha má taky tu nejlepší tchýni na světěthe finger smiley, myslím teda jako mě. winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Rodiče a tchánovic

    Datum: 11.10.2006 16:56
     
    Andoro...grinning smiley no o tom žádná!!!winking smileyJá se osobně docela těším, až se tchánovic setkají s mými rodiči...určitě si budou rozumět. Ale to souznění jako u bráchy to určitě nebude. Nemají stejné zájmy, pohled na svět, názory na výchovu...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rodiče a tchánovic

    Datum: 13.10.2006 15:28
     
    Naši a tchánovi bydlej dvě ulice od sebe a znali se navzájem dřív, než my s manželem smiling smiley. Snad se snášejí smiling smiley, občas zajdou vzájemně na kafe a pak se u nás potkávají při příležitostech jako jsou svátky a narozeniny. 
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Rodiče a tchánovic

    Datum: 31.03.2010 15:40
     

    U tohoto tématu mne napadlo jak málo znám češtinu. Až dosud jsem si myslel, že čeština nemá ekvivalent slovenského výrazu "svokrovci", neb jsem neznal výraz "tchánovic."winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Rodiče a tchánovic

    Datum: 31.03.2010 18:25
     

    Počeštit se dá kdeco... winking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.