pátek 29. března, 00:18 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: janica09
Status: nováček

Rekonstrukce domu

Datum: 21.10.2013 14:07
 
ahoj chtěa bych se zeptat: Mám v plánu rekonstruovat dům a chceme se i zaměřit na okna a dveře. Na jaře se do toho pustit a chtěli bychom už si začít pomalu koukat po firmách, budu ráda za každou radu. Díky
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: pospet
    Status: nováček

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 15.07.2014 11:31
     

    Nám se osvědčilo u rekonstrukce si to dělat jednotlivě a ne jako celek. Vybourání a zdění jsme dělali sami, fajnovější práce a obklady dělal švagr, vodu i elektřinu dělali známí a částečně i my, podlahy jsme zrenovovali s tátou a druhou půlku dělala firma, okna máme nová Sulko. Dělali bychom to znova tak. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rekonstrukce domu

     
     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 13.08.2014 12:29
     

    My jsme tedy byli pravý opak, raději jsme vzali jen jednu firmu, ať dělá vše sama, abychom věděli v případě, že se cokoli pokazí věděli, na koho se máme obracet, ať už by to byl problém s vodou, těsněním, elektřinou, prostě vždy jeden kontakt a oni si to pořeší sami smiling smiley a za to jsem ráda, odpadá tak spousta dalších starostí okolo smiling smiley

     
  • Autor: koran
    Status: nováček

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 25.08.2014 10:06
     

    Na rekonstrukci jsou dobří kolos [www.kolos.cz]. Udělají vše od zateplení až po okna, rekonstrukci balkonu atd. Jsou z Prahy. Ale je pravda, že když chci dělat rekonstrukci, poslední místo, kde budu hledat je internet. :-/ To není nejlepší volba...

     
  • Autor: SasaLisian
    Status: začátečník

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 06.12.2014 13:20
     

    Kdybych rekonstruovala, udělala bych to taky tak, že kdyby byla možnost, dám vše jedné firmě, je fakt, že v případě jakýchkoli komplikací člověku stačí jedno číslo smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 07.12.2014 00:30
     

    Budeme dělat rekonstrukci koupelny a dáme to také jedné firmě. Než bych dával do hromady zedníka, instalatéra, obkladače, elektrikáře, atd. tak to radši zaplatím. Většinu bych zvládnul sám, ale vždycky mi to trvá 3x déle, tak nebudu riskovat, že začneme zapáchat smiling smiley .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 07.12.2014 12:50
     

    Taku, budu ti držet palce. To nezapáchání ti jedna firma taky nezaručí. Záleží na štěstí. A doporučuju si dělat stavební dozor hodinu co hodinu. Lidová tvořivost řemeslníků nezná mezí.

     
  • Status: nováček

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 30.12.2014 12:27
     

    Ahoj, až budeš vybavovat byt tak se určitě zajeť podívat do inter. centra Soho v brně u Olympie smiling smiley my od nich s manželem máme také vybavený byt a jsem s nimi nad míru spokojená smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 30.12.2014 12:38
     

    Jojo všichni si tam zajeťeme.

     
  • Status: nováček

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 31.12.2014 16:26
     

    Promiň zajeď*, ale mám pravdu kvalitou jsou jinde než ostatní prodejci, a cena je taký dobrá na takové zboží co prodávají smiling smiley

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 31.12.2014 16:44
     

    muehehehe!!!!

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 19.08.2022 21:37
     
    20220817_153251.jpg
    Další fotografie:

    Rozhodli jsme se vyměnit plovoucí podlahu za vinyl. Jeden den jsme to vylili stěrkou, nechali vyschnout 3 dny a za dvě odpoledne jsme to s kamarádem podlahářem položili. Teď už jen vymaluju, udělám sokly a pak. Pak se uvidí. winking smiley

    Plovoucí podlaha hrozně vrzala. Příklad - si představte, že jdete v 1 hodinu do lednice a začne vrzat podlaha. Vzbudí se pes, manželka, ... no a pak musíte tu plovoucí vyměnit za vinyl. winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 20.08.2022 07:49
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley- hezký - ale co potom ta postava až budeš v noci potichu chodit do lednice?? winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 20.08.2022 08:07
     

    Taku, grinning smiley. Ale vážně, taky jsme se kdysi rozhodovali jaké podlahy.Nejlíp z hlediska trvanlivosti se ukázala dlažba. Chtěla jsem ji všude, dědek byll jiného názoru. Teď by byla potřeba výměna nebo aspoň přebroušení a renovace některých podlah.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 21.08.2022 21:27
     



    kaaj napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley- hezký - ale co potom ta postava až budeš v noci potichu chodit do lednice?? winking smiley

    grinning smiley mls smiley žeru rád. Mám 90 kg a 180 cm ....... , no dobře mám 92 kg a 179 cm. winking smiley

    Včera jsem maloval do večera - hotovo a bolí mě celý TAK, ale pohyb je prý zdravý. Teď už "jen" sokly a nastěhovat nábytek a a je to.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Rekonstrukce domu

    Datum: 22.08.2022 08:07
     



    tak63 napsal(a):



    kaaj napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley- hezký - ale co potom ta postava až budeš v noci potichu chodit do lednice?? winking smiley

    grinning smiley mls smiley žeru rád. Mám 90 kg a 180 cm ....... , no dobře mám 92 kg a 179 cm. winking smiley

    Včera jsem maloval do večera - hotovo a bolí mě celý TAK, ale pohyb je prý zdravý. Teď už "jen" sokly a nastěhovat nábytek a a je to.

    TAKu, to vážíme stejně eye popping smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a stavba (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.