čtvrtek 28. března, 09:36 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Reklama na nete

Datum: 30.12.2012 11:56
 

Len mi potvrdte alebo vyvrátte- už dlhšiu dobu sa mi zdá, že mi náhodne vyskakujúca reklama ponúka práve to, čo je u mňa momentálne aktuálné.

Pred pár mesiacmi sme meninili varnú dosku a já som prehladávala ponuky varných dosiek na internete. Vzápetí na mňa začala vyskakovať reklama na plynové varné dosky. Pred Vianocami som hladala tyčový mixér a samozrejme z každého rohu na mňa začala vyskakovať ponuka tyčových mixérov.

Teraz máme štenatá a ja som nakupovala pre nich nejaké propiety na internete. Takže aktuálne na mňa útočia reklami na psie a šteňačie granule.

Tak sa Vás pýtám- je nejaké prepojenie medzi vyhladávačom a ponúkanou reklamou? alebo mám prvé štádium paranoie?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 12:00
     

    anny hledala jsem v poslední době externí HD tak ti povím jestli na mě začne vyskakovat jejich nabídka :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Reklama na nete

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 12:07
     

    Na mě nevyskakuje. Hledala jsem kotel Raynox a zimní bundu a následně nevyskakuje nic

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 12:43
     

    Anny: u mne je to taky tak. Kdyz neco hledam, tak se tam pak objevi nabidky od ruznych firem.

     
  • Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 13:27
     

    Anny, u mě je to stejné, dokonce mně začnou chodit nabídky na maily. Na soukromé i služební. Na netu není vůbec nic soukromé, zapneš počítač a už o tobě všichni všechno ví a vrhnou se na tebe angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 13:57
     

    A není to prohlížečem a nastavením?

     
  • Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 14:15
     

    A není to prohlížečem a nastavením?

     

    Není, net tak prostě funguje, žádná anonymita neexistuje. Najdeš do minulosti prakticky všechno, kam jsi něco napsala. A ti šikovní to mají udělaný tak, že když si u nich něco prohlížíš, nebo stačí tebou zadané heslo (třeba varná deska) a unich se to vyskytuje, už se jim zobrazíš. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 14:23
     

    Ale mně ne, jak jsem psala výš. Že ne kotel, to bych pochopila, ale proč ne obyčejná zimní bunda? winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 17:33
     

    anny mám stejný postřeh jako ty....taky se mi hned zobrazuje co jsem zrovna dala do vyhledavače

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 17:47
     

    mně se zobrazuje i reklama, podle toho, v jaké diskusi jsem tady na Weeku. Třeba když koukám na diskusi o kočkách, je tu reklama na krmení apod.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 18:12
     

    Jelikož ty vyskakující reklamy tvrdě ignoruji, tak ani nevím, na co se mi nabízejí stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 18:12
     

    Tady, na Weeku ano, taky podle diskuzí

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 18:16
     

    Jj, čert a google nikdy nespí, reklamu to nabízí automaticky. Například se mi tu objevila reklama na NIC hned potom, co jsem si to vyhledala na netu.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 20:18
     

    Tak to som rada, že nemám len já taký dojem. Už dlhšie sa mi som zpozorovala tento jav a nebola som si istá, či je to náhoda.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklama na nete

    Datum: 30.12.2012 22:25
     

    A teď mi tu naskakuje pořád reklama na GPS navigaci angry smiley Mám to brát jako provokaci, když teď máme dvě??? grinning smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.