pátek 29. března, 02:35 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Užitková zahrada
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Užitková zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: monika
Status:

REBARBORA

Datum: 16.05.2008 17:05
 
Už druhým rokem mi rebarbora vykvetla. Květ jsem vylomila, ale stejně jíž nenarostou kvalitní listy. V čem dělám chybu? Má něčeho moc nebo málo?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 01.06.2013 17:20
     

    Dostala jsem rebarboru, měla bych se dokopat k nějakému pečení. Mám takový složitější recept s tvarohem a pudinkem, do toho se mi nechce, tak bych udělala obyč drobenkovou. Myslíte, že tam můžu na kostičky nakrájet tu rebarboru a dát péct, aniž bych ji trochu povařila?

     
  • Autor: Reklama

    Re: REBARBORA

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 01.06.2013 17:26
     



    Anavi napsal(a):

    Dostala jsem rebarboru, měla bych se dokopat k nějakému pečení. Mám takový složitější recept s tvarohem a pudinkem, do toho se mi nechce, tak bych udělala obyč drobenkovou. Myslíte, že tam můžu na kostičky nakrájet tu rebarboru a dát péct, aniž bych ji trochu povařila?

    Já nevařím, nakrájím na kousky, posypu skořic. cukrem a drobenkou. Dávám pod to tvaroh a je mls smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 01.06.2013 17:51
     

    Ivčo, taky to nespařuju a nakrájím rovnou na koláč. Dělám to buď jako vnitřek mezi dvě placky linecých řezů nebo drobenkový koláč. Do obojího dávám skořici a dost cukru.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: REBARBORA

    Datum: 01.06.2013 17:56
     

    Anavi, nezapomeň sloupnout ta vlákna winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 01.06.2013 18:03
     

    Arturko, díky, naštěstí jsem již s rebarborou pracovala smiling smiley. To by fakt nebylo moc dobré,viď?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 02.06.2013 13:55
     

    už jsem z rebarbory dlouho nic neělala, ale mám ji u kompostu a je tam obří. Pamatuji ale, že jsem ji soupla, nakrájela na malé kostičky a v cedníku spařila horkou vodou. Pak dala hafo drobenky. mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 02.06.2013 15:57
     

    Včera jsem ji ani nespařila, nakrájela na drobné kostičky, v míse promíchala s vanilkovým cukrem a skořicí. Potom jsem nalila na plech těsto, lžící po něm rozhrnula jednu vaničku tvarohu, do toho vysypala tu oslazenou rebarboru, na to drobenku a ta si je mls smiley thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 20:14
     
    10277888_727362653981613_3577112326947542124_n.jpg

    Dneska dala Kuchařka ze Svatojánu tenhle recept na FB

     

    REVEŇOVÝ KOLÁČ S DROBENKOU A HROZINKAMI
    250 g reveně oloupeme, nakrájíme na kousky a promícháme s 200 g cukru. Necháme odstát, aby reveň pustila šťávu, a zatím uhněteme drobenku z 50 g polohrubé mouky, 25 g ovesných vloček, 50 g cukru, lžičky skořice a 50 g másla.
    Do mísy s revení vmícháme 125 g bílého jogurtu, 1 celé vejce, 3 lžíce dobrého oleje, 100 g hrozinek, 1 lžičku kypřicího prášku, 1 lžičk...u jedlé sody, 100 g celozrnné špaldové mouky a 100 g hladké bílé mouky.
    Hlubší koláčovou formu vymažeme a vysypeme hrubou moukou a rozprostřeme do ní těsto. Posypeme drobenkou a pečeme 30 až 40 minut v troubě vyhřáté na 200 stupňů. Špejle zapíchnutá do těsta se nesmí lepit. Necháme zchladnout a krájíme.
    Vzhledem ke smutným očím veganů v rodině jsem musela udělat totéž ve veganské verzi: jogurt jsem nahradila mandlovým mlékem, vejce lžící pomletého lněného semínka a máslo kokosovým olejem.
     
  • Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 20:26
     

    Víte, že by se rebarbora neměla od června používat, má pak prý už moc té kyseliny.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 20:30
     

    Já mám radost, že mi konečně roste. Zasadila jsem už předloni maličkou sazeničku a vypadalo to, že zmizela, ale nakonec loni nějak přežívala, ovšem nevypadala moc živě. A letos se najednou objevily dva velké listy! Na sklizeň to nebude, to si budu muset někde koupit nebo vyloudit, abych koláč zkusila, ale příští rok už snad budu mít vlastní úrodu. Jájo a nebudu se moc trápit tím, jestli není už pokročilá doba, protože si ho udělám max. jednou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 20:37
     

    .... já si s ní udělala štrůdl mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 20:52
     

    A já jsem dnes měla u mamky rebarboru v žemlovce místo jablek.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 22:04
     

    Mně před lety upozorňovala sousedka, že na rebarborový koláč se má přidávat tvaroh aby se to kyselé potlačilo . Tak když tvaroh mám, dávám, když nemám tak si halt řeknu ...příště.... smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 22:17
     

    Tady jsem stáhla poučení, proč je vysoký obsah šťavelanů v rebarboře při větší spotřebě škodlivý:

     

    "Abychom snížili negativní účinky kyseliny šťavelové, kombinujeme potraviny s vysokým obsahem této kyseliny s bohatým zdrojem vápníku (mlékem nebo mléčnými výrobky) např. špenát připravujeme s mlékem nebo smetanou, rebarborový koláč pečeme v kombinaci s tvarohem."

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: REBARBORA

    Datum: 13.05.2014 22:20
     

    já dělám koláč bez tvarohu, rebarboru pořádně spařím, osladím a je dobrá. Nikdy nikomu nic nebylo. A dávám buď drobenku nebo polívám smetanou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Užitková zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.