sobota 20. dubna, 14:18 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Psice
Status: nováček

Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 08.01.2014 17:06
 

Tak jsem zase tu.Tak půlka kylíček z vánočního hýření je pryč.

Chali, já mám moc ráda taky čokoládu,takže úplně chápu...Dnes mi do práce přinesla zákaznice svačinku,jako pokaždé.No,říct jí,ať si to nechá,to by se třeba mohla urazit,tak jsem jí řekla,že se snažím jíst pravidelně a ještě není můj čas.Takže ruské vejce bude mít dnes k večeři manžel.Odolala jsem. smiling smileyJen tedy dnes byl hlad,na který jsem i zvyklá,jelikož když mám stále zákazníky,jedu v práci bez přestávky.Nejím a nepiju.Bohužel vím,že je to špatně. sad smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Ondra3577
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 10.01.2014 19:13
     

    Tak 5den za mnou a po vážení4,5kg dole smiling smiley smiling smiley smiling smiley . Tak a víkend prověří mojí odolnost . Rodinka bude mít řízky ale ja budu tvrdej. Oni řízky a ja kila dole grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 10.01.2014 20:29
     

    Jo, jo. Pátý den za námi, ani jsem nevěřila, že až tak daleko dojdu eye popping smiley . Nevážím, pořídím si váhu a zvážím se až na konci. Ale cítím, že něco dole bude. Víkend snad bude dobrý, budu oba dva celé dny v práci, tak si vezmu krabičky.

    Psice - sladké, to je moje a celkově, ne jen čokolády :-). S tím pitím to mám v práci také dost na štíru. Jídlo jakž takž, máme 12 hod. směny a pravidelné přestávky. Ale taky se stane, a ne málokdy, že se na tu přestávku prostě neutrhnu.

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 12.01.2014 19:49
     

    Sedmý den za námi, jak u vás vypadal víkend? Vydrželi jste? Já to měla jednodušší tím, že jsem byla v práci, tak mě nic nelákalo. Ale hlad stejně nemám. Dnes mi domů přinesli nějaké pomazánky, co mám i ráda, ale stejně ani na ně nemám chuť.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Chali (12.01.2014 21:09)
     
  • Autor: Psice
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 12.01.2014 20:52
     

    Zdárně jsem ustála víkend,syn slavil narozeniny,tak jsme měli doma tři dny za sebou oslavu.Dnes jsem si ale místo masa dala šunku z obložené mísy a šlo to snad taky. smiling smiley

     
  • Autor: Ondra3577
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.01.2014 08:04
     

    Tak víkend proběhl docela v pořádku,měl sem nutkání na řízek ale NE je NE tak nic nebylo. No ešte jeden týden se musím udržet tak snad to zvládnu. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.