úterý 23. dubna, 13:18 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: wzteklina
Status:

Rámečky

Datum: 20.01.2011 11:37
 

Dnes jsem byla s vnukem o doktora, přišel tam mužský a začal v čekárně měnit plakáty, letáky atd. ... ale co mě dostalo...rám, kde měnil plakát, prostě "otevřel"/tak nějak na nějaké pantíky/, fakt nevím, jak to napsat...a prostě vyměnil plakát...fakt dobrý thumbs down.

Líná huba, holý neštěstí...tak jsem se zeptala...kde to sehnat? Nevěděl. A na netu to nemůžu dohledat...asi zadávám nesmyslnosti.

Ale holky úpřímně, že jste vytuhly, co grinning smiley grinning smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 11:39
     

    U nás v práci se to taky používá. Ty boční lišty jsou normálně na pant, odklopný. Vnitřní plocha je o něco větší, tudíž se to zaklapnutím rámu udržuje na místě. Je to fakt sympatickej systém, jen maj ty panty docela sílu, takže nechat tam prst, máte ho zlomenej raz dva. Osobně jsem takhle měnila plakát z eskalátoru grinning smiley Stála na těch nepojízdných bočnicích a "cvakala" plakát dovnitř.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rámečky

     
     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 11:41
     

    Jooo, to je přesně ono. A kde sehnat? Ten chlap mi akorát řekl, že jsou drahý.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 11:45
     

    Třeba tady, namátko: [www.b2bpartner.cz]

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 11:50
     

    Já věděla, kam jít o radu grinning smiley...dík

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 11:54
     

    winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 12:11
     

    No to jdu s křížkem po funuse, jsou to tzv. kliprámy, nebo klaprámy. S ostrými rohy jsou povětšinou levnější a cena se liší někdy dost výrazně mezi dodavateli. Zrovna minulý týden mi přišly ty, co jsem objednávala. Taky je různá šířka profilů, nemusím dodáat, že širší josu dražší, ale u velkých formátů bych zrovna na tomto nešteřila. U A3 a menších je to asi docela fuk.

     
  • Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 13:39
     
    p1202268.jpg

    Myslíš že by šla zarámovat i moje Yvettka? (cca 120x80)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 13:55
     

    To si piš, ale taková A0 je otázka minimálně 13 stokorun. To si nech zarámovat klasicky za míň, ty ji měnit nebudeš, že ne? winking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 14:03
     

    Nebo si na to kup clip rám, tedy sklo přicvaknuté kovovýma packama. Rozhodně ale vyměnit tenhle "lištový" systém, ten už leda tak na školní mapu spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 14:23
     


    Majka napsal(a):

    To si piš, ale taková A0 je otázka minimálně 13 stokorun. To si nech zarámovat klasicky za míň, ty ji měnit nebudeš, že ne? winking smiley

    No, nevím v poslední době na mě sere, v záloze mám dvě, ale ty jsou načichlý feminismem. Opravdu bez ženský to nejde, kolikrát se marně rozhlížím po kvartýru, komu že mám vyčinit za neumytý nádobí, nevyžehlený trika, nevypucovaný boty apod.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 14:41
     

    Nechci tě zklamat, ale často si v tomto ani se ženskou nepomůžeš. Pokud ti tedy jde jen o ten akt vyčinění někomu, to by jako šlo, ale riskuješ že následně vyčiní někdo tobě, a to dost nevybíravým způsobem. grinning smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 14:48
     


    Blb napsal(a):

     

    Majka napsal(a):

    To si piš, ale taková A0 je otázka minimálně 13 stokorun. To si nech zarámovat klasicky za míň, ty ji měnit nebudeš, že ne? winking smiley

    No, nevím v poslední době na mě sere, v záloze mám dvě, ale ty jsou načichlý feminismem. Opravdu bez ženský to nejde, kolikrát se marně rozhlížím po kvartýru, komu že mám vyčinit za neumytý nádobí, nevyžehlený trika, nevypucovaný boty apod.

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

    Tak zrovna dnes jsem neteři dala radu do života....lepší "ráj" bez chlapa než "peklo" s chlapem...ale POZOR jsem soudná, vím, že to platí i ženských...

    U tvé hlášky Honzo jsem se pobavila, u nás to ale k smíchu bohužel momentálně není.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 14:52
     

    nojo Honzíku, Yvetka v rukavičkách Ti to dělat nebude, že jo.....grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Rámečky

    Datum: 20.01.2011 15:43
     

    To jsou rukavičky od Versaciho.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.