čtvrtek 28. března, 11:04 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Ditusa
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Rady při nákupu krbových kamen

Datum: 08.11.2006 11:05
 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli máte doma krbová kamna a jak jste spokojeni.

Plánujeme nákup krbových kamen a chceme si takto přitopit v obýváku a v kuchyni.Jenže nevíme podle čeho se při nákupu řídit a kterou značku kamen si vybrat.Nechceme je připojit na ústřední topení,jen si s nima občas přitopit.Máte někdo zkušenosti,a jaké?

Děkuji za odpovědi Ditusa

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 29.03.2014 11:26
     

    Milý Jane nediv se když prvním svým příspěvkem okamžitě dáváš odkaz na komerční stránky, to je přesně stejný postup jako používají reklamní agenti, tak se nerozčiluj, že radícím nováčkům moc nedůvěřujeme. A pleteme se málokdy. Za reklamu bys měl zaplatit, že?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 29.03.2014 12:04
     

    Pane Moravec, pokud byste se chtěl pouze podělit, tak napíšete mám kamna XY a jsem spokojen - ovšem už sem nebudete rvát odkaz na firmu, kde je zakoupit nono smiley . A zajisté byste se jen kvůli tomu neregistroval, že?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 26.11.2014 12:27
     

    Už je v čudu smiling smiley

    Mě sejří všichni ti prodejci. Proč kupovat přes překupníka, když je lze koupit přímo od výrobce? Dovezou, zabudují a záruka stejná, jen cena je někde jinde, než když musím platit marži dalšího angry smiley a oni pokoj nedají a nedají thumbs up

     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 09.09.2015 10:42
     

    Držel bych se klasického klišé. Je potřeba vybírat kvalitní krby. Je jasný, že kvalita něco stojí. Ale hold hoří vám do v domě nebo chatě a není uplně super, když se něco pokazí a chytne vám třeba nabytek smiling smiley Jako firmy stačí googlovat. Já jsem kdysi kupoval [www.hede-kamna.cz] a mám je do teď bez problému.

     
  • Autor: NatalieP
    Status: nováček

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 23.09.2015 08:47
     

    Dobrý den, chystáme se jestě před zimní sezovou v bytě vybudovat si krd. Máme již povolení k výstavbě komína. Necháme si udělat takový ten nerezový, máme výhodu,že zeď od obýváku kde krb bude je venkovní a nemáme tam sousedy...Už nám krbař poradil i jakou zvolit krbovou vložku a jsme s manželem celkem kutilové, takže jsme se rozhodli že si krb obložíme sami. Na naturalstones jsme si vybrali kámen na obklad a i nám tam poradili, jakým materiálem lepit, aby nám neopadal. Jen pořád váhám, jestli před krtb koupit jen takovou tu skleněnou desku, nebo tam dodělat také dlažbu s nějakého kamenného dekoru. Máte se sklem někdo zkušenosti?

     
  • Autor: marilyn
    Status: nováček

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 14.12.2016 17:14
     

    biokrb nejde jen tak do každého bytu, plus, údajně se říká, že jeho zplodiny nejsou úplně tak zdravé.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 15.12.2016 07:41
     

    Jděte všichni do hajzlu s vašima reklamama! angry smiley Když budu chtít, vygůglím si sama.

    Každej sem vleze, vybleje sem svou reklamu a už ho člověk tady neuvidí - v jiné diskuzi, kde se nemá možnost předvádět thumbs up angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 15.12.2016 08:48
     

    Drahus grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 15.12.2016 09:32
     

    Já už rovnou hlásím reklamu, ale asi jsem sama, nemizí to grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 15.12.2016 10:09
     

    Už zmizlo, ale teď můj koment jaksi ztrácí logiku grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 15.12.2016 10:38
     

    Drahuško, neztrácí, nad ním je ještě reklama ...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 04.12.2018 09:41
     

    Nahlásila jsem zase reklamu, přidáte se?

     
  • Autor: RadekP
    Status: nováček

    Re: Rady při nákupu krbových kamen

    Datum: 02.08.2021 09:45
     

    Zdravím, zkuste se podívat ještě třeba na tento článek: [www.levnekrby.cz] Chtěli jsme hlavně něco, čím bysme mohli topit dlouhodobě a je dobré zaměřit se na celkový výkon kamen.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.