čtvrtek 21. února, 15:15 Svátek má Lenka
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: hrubina
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Rady a tipy na dovolenou s malými dětmi

Datum: 26.07.2016 10:51

Dobrý den smiling smiley 

Jedeme s manželem a dětmi poprvé na dovču. Dětem je 3 a 5 let. Jedeme autem na sever Itálie. Nějaké rady a tipy, co vzít sebou nebo jak přežít cestu? Základ, co sbalit vím, jde mi o nějaké vychytávky smiling smiley děkuju všem za rady. smiling smiley

Komentáře a názory

• Autor: jana.sim

Re: Rady a tipy na dovolenou s malými dětmi

Datum: 27.07.2016 10:25

Dobrý den coffe smiley ,

My bereme tunu hraček do auta + noťas na pohádky a vždy nějak cestu přežijeme thumbs down . Největší vychytávka loňského léta bylo připojištění u Top pojištění, kdy se nečekaně stal manželovi úraz thumbs up na zdravotní výlohy by jsme jinak opravdu neměli.. sad smiley

• Autor: Reklama

• Autor: hrubina

Datum: 28.07.2016 10:34

A jaké pojištění využíváte? smiling smiley

• Autor: jana.sim

Datum: 28.07.2016 10:49

Já využívám portál Top pojištění a naprostá spokojenost smiling smiley

• Autor: lenalka

Datum: 19.07.2018 20:25

my jsme byli letos poprvé s naši 7 měsiční Laurinkou v Chorvatsku, ale teda uplně nahoře aby jsme nemuseli cestovat dlouho.Malá teda ale má hroznej ekzém,tak jsem tak nějak doufala, že s to u moře spraví,spravilo a hlavně teda co jí pomohlo byl protopan a protopan sun protect,kterým jsme se teda mazali všichni protože máme citlivou pokožku,takže jestli máte podobné obtíže,určitě doporučuji.

• Autor: Janina88

Datum: 27.08.2018 10:12

Mám doma děti o dost menší, takže jsem se letos nechala hodně inspirovat tímto článkem [maminky.eu]. U Vašich dětí 3 a 5 let, už bych to viděla na knížky, společenské hry, na dovolené bych se nebránila ani tabletu, vždyť i pro rodiče by to měla být dovolená :-) Pro 3-letého bych stále ještě vzala nosítko, kočár je neskladný a zbytečně velký, ale záleží jestli nosíte. K moři hlavně hodně kyblíků, lopatiček apod. ale to se všechno dá koupit až na místě.

• Autor: Petra.L

Datum: 08.02.2019 10:14

Tak co maminky, kam se letos chystáte na dovču?

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petra.L (08.02.2019 10:15)

Podobné příspěvky
Diskuze: kde sehnat český návod k ele.. Jak se chovat při bouřce a s.. mimco v CR

dostala sem k vánocům MP4 přehrávač PORTE, návod v angličtině, a česky velmi zkrácený návod, kde jsou jen základní údaje o přístroji a návod jak zapno

Autor: terka - 05.01.2007 11:45
Rubrika: Domácí spotřebiče - Komentářů: 2

Protože počasí posledních dní je skutečně šílené a včera jsem se klepala v autě docela slušně, tak vám sem hodím článek, na který jsem narazila. Jela

Autor: Anavi - 26.06.2009 20:34
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

ahojky maminky,tehulky ... ziju v UK.. s manzelem se snazime o miminko ... manzel pojede pristi rok do zahranici pracovne .... a ja pojedu domu { do

Autor: leonsnik - 07.07.2010 13:06
Rubrika: Těhotenství - Komentářů: 1
Blog: Rady a porady tety Zlaty Mölltal vyráží do boje UGANDA 2012 - moje cesta za ..

L e v a n d u l e - A její blahodární účinky. Pro podrážděnou pleť -proti lupům,(1 lžíce květů na O,25 l vody po umytí hlavy pouze vmasírovat do p

Autor: balanclady - 19.10.2007 07:32
Rubrika: Rady a porady tety Zlaty - Komentářů: 5

Ve srovnání s věhlasnějšími jmény rakouských ledovců jako je Zell am See/Kaprun, Stubaital, či Hintertux není Mölltal příliš známý. Avšak třeba neprá

Autor: rejnok - 23.09.2011 16:32
Rubrika: Rakousko - Komentářů: 0

Den první - neděle   Výlet do Ugandy pro mě začal v sobotu 1.12. 2012 ráno v 6, kdy nás vyzvedlo auto v hotelu v Brně a odjížděli jsme směr Víd

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:41
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1
Galerie: vánoční Démantová cesta ke slunci ne.. Šmoula
  vánoční
Autor: jabraka - 12.12.2010 11:12
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 2
Démantová cesta ke slunci nebo do pekel?
Autor: drahus - 06.08.2011 09:26
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 9
Šmoula
Autor: Mona - 29.06.2012 22:03
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 3
Adresář: http://alpy-2005.wz.cz http://www.turistika.cz/tipy.. http://navylet.net

Dovolená v Alpách 2005. Výstupy na místní vrcholy, koupání v průzračných jezerech. Řada užitečných informací.

Autor: supervht - 14.12.2007 16:44
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 0

stovky tipů na výlet přímo do nejlepších turistů

Autor: michal90 - 19.07.2009 14:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.