úterý 19. března, 07:24 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Španělsko
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Španělsko
Posílejte fotografie! Na výlet k našim blízkým i vzdáleným sousedům
 
 
 
 
Autor: carlos
Status: expert
https://eu.zone..
Výsledné hodnocení: 5

Pyreneje

Datum: 24.07.2017 18:48
 
2. benasque.jpg
Další fotografie:
Podhorské městečko Benasque, postavené jen z kamene, poskytující příjemný chládek v úzkých uličkách. A také výchozí místo pro rajzování v okolních horách.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Pyreneje

    Datum: 24.07.2017 20:32
    Hodnocení fotografie "Pyreneje": 5
     
    Carlosi - to musela být paráda thumbs down thumbs down thumbs down(chybí tu smajlík bledá závist)
    a fotky jsou parádní všechny, ale nejvíc mě dostala 6. Faja de Racón. Na tu se nemůžu vynadívat
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pyreneje

    Datum: 24.07.2017 21:21
     
    Samanko, paráda to byla. To je fakt. Ale tahle poslední tůra byla nejnáročnější už i proto, protože byla sedmá v pořadí, a pokud chtěl něco člověk vidět musel nahoru, ale jen po svých. Minimmum bylo 450 výškových metrů, maximum 700. Ale ta dřina směrem nahoru stála za to. S jazykem na vestě, se srdcem v krku a TK 300/200. Jsem rád že se fotky líbí. Proto to taky dělám winking smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Pyreneje

    Datum: 25.07.2017 14:39
    Hodnocení fotografie "Pyreneje": 5
     
    Zrovna nedávno jsem si říkala. kdepak asi couráš. To musela být parádní dovolení thumbs down
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pyreneje

    Datum: 25.07.2017 16:55
    Hodnocení fotografie "Pyreneje": 5
     
    thumbs down thumbs down thumbs down thumbs downtěch 5 hvězdiček je na to málo.
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pyreneje

    Datum: 27.07.2017 21:37
    Hodnocení fotografie "Pyreneje": 5
     
    Je to nádhera! Perfektní oko, pěkně focená voda a baráky ze šutrů, no paráda.
    winking smiley jen jestli jsi někde v trafice neofotil pohlednice nono winking smiley winking smiley
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pyreneje

    Datum: 28.07.2017 22:53
     
    Taku, ty lumpe, co si to o mě myslíš ?!? winking smiley Bylo by pod mojí úroveň fotit kompozice podle pohlednic, natož je foťákem "skenovat" !!! spinning smiley sticking its tongue out

    Jinak perličky z natáčení :

    Můj nový FB kámoš, co fotí Pentaxem na pevná skla, vytasil u vodopádů stativ, čímž mě děsně nasral. Já je nechal oba doma. Jeden je lehký, ale neskladný, druhý naopak malý, ale těžký jako kráva (na makro). Jenže já bez stativu, provizorně opřený o co se dalo, jen s polarizákem, jsem nadělal větší parádu než kámoš se stativem. Což na druhou stranu mě zase škodolibě potěšilo grinning smiley

    Vodopády jsou moje srdcová záležitost. Ale musíš na ně mít buď málo světla, nebo graduální filtry k eliminaci světla a tudíž k prodloužení expozice. A protože na ty nejkrásnější jsem se těšil jako děcko na Ježíška, tak jsem spekuloval co s ostrým světlem. Tak jsem všemožně kombinoval přednastavení, přepínal z režimu do režimu .... Až jsem si rozhasil kompletní nastavení tak, že objektiv odmítal ostřit a všechno mě vycházelo oranžové. Těch ku.ev co lítalo povětřím by vydalo za celkem slušný nevěstinec. Půl hodiny jsem pak místo vodopádů ladil zpět nastavení. Ale podařilo se mi všechny hodnoty nastavení vrátit, jen jsem musel holt ty vodopády oželet tongue sticking out smiley
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pyreneje

    Datum: 07.08.2017 18:06
    Hodnocení fotografie "Pyreneje": 5
     
    Podhorské městečko Benasque, postavené jen z kamene, poskytující příjemný chládek v úzkých uličkách. A také výchozí místo pro rajzování v okolních horách.
    tady odtud bych se nehnula , paráda
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pyreneje

    Datum: 03.06.2018 20:46
     
    Kluk mě dal nový mobil, vůbec nevim co s nim snd budou lepši fotky, až přijdu jak na to
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Španělsko (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.