čtvrtek 28. března, 17:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Morava
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Morava
Diskutujte! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz

Putování podzimní Pálavou potěší pěší

Datum: 18.10.2010 11:34
 

Přišel podzim. Přinesl plískanice... později přidal prosluněné počasí plné pohody. Prostě přímo parádní příležitost pro podzimní procházku po pahorcích Pálavy. Proč perfektní povětrnostní podmínky promarnit pouhým posezením? Pojďme pěšky poznávat pestrobarevnou přírodu podzimní Pálavy. Přidejme pár působivých pohledů Pavlova položeného pod prastarou pevností prohřívanou posledními podvečerními paprsky. Po půldenním putování prašnými pěšinami Pálavy pomůže půllitr pitelného piva, příkladně Plzeňského Prazdroje. Proč pak po pěkně prožitém pochodu pohrdnout pokoštováním pár půldeci povedené Pálavy? Přečtěte pěkné povídání, prohlédněte pohledy pro potěšení.

Podzimní Pálava

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Ram (18.10.2010 11:44)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 18.10.2010 11:42
     

    Rame, Pálavu znám jako svoje boty, Patnáct let jsem bydlel nedaleko ;-), vím, že na podzim a na jaře je tam nejkrásněji. Tím spíš že k podzimu neodmyslitelně patří vinobraní a tudíž i ochutnávka "skutečného" burčáku. Pravda, dlouho jsem tam nebyl, a letos se tam asi už taky nedostanu. Tip na výlet je to určitě parádní. Mám však už plánovaný výšlap kolem Lednice, Valtic a Břeclavi. Každý rok tam tam koncem října a začátkem listopadu s polovičkou chodíme rajzovat. Loni nám nepřálo počasí, mlha jak hrom, lezavá zima, takže fotky nic moc. Nic méně jsem se chtěl pokochat tou fotkou co si sem dal, ale ta velikost je obrovská. Zkus ji zmenšit a dát ji sem znovu, rád se na ni podívám jako celek. A nebere to ve zlým, sám uznáš že fotka je opravdu "kolos" smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 18.10.2010 11:45
     

    Tak už je to trochu lepšíwinking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 20.10.2010 17:11
     

    Právě pálavský prosluněný podzim potěší parádně. Pohlazení paprsků při procházce... pěkné a podařené pohlednice thumbs down Věra

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 20.10.2010 17:48
     

    Jak som si minulý týždeň všimla,tak v poslednej dobe sú populárné skupinové turistické výšlapy na Pálavu spojené s putovaním po podpálavských skípkoch. V niektorých sa ešte dá naraziť na červený burčák.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 03.11.2010 00:10
     

    Joj Anny, to víš že sklípky kolem cesty byly otevřené, i s burčákem grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 03.11.2010 00:14
     
    Další fotografie:
    Ram napsal(a):

    Tak už je to trochu lepšíwinking smiley


    Jo, jo, už je to lepší winking smiley , ale nelenil jsem a jen jsem si odskočil na Dívčí hrady cestou z Lednice, počasí zase stálo za prd, ale i tak jsem zkusmo pár fotek pořídil .....

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 03.11.2010 06:56
     
    p3140022.jpg
    Další fotografie:

    Carlosi, říkáš, že počasí nic moc a máš na fotkách modré nebe. Já jsem tam byla na pár dní na cyklodovče a celý pobyt nám propršel. Přesto jsem odjížděla s pocitem, že tam bylo krásně. Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (03.11.2010 06:58)
     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 31.12.2010 13:56
     

    TO JE NÁDHERA! thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Ivana52
    Status: nováček

    Re: Putování podzimní Pálavou potěší pěší

    Datum: 23.06.2011 21:43
     

    My jsme si teď dali letní putování smiling smiley. Řekli jsme si s přítelem, že si dáme trošku do těla a vyrazili jsme na kole po Moravě. Přítel sehnal tuhle cyklomapu vinařské stezky a musím říct, že jsme si to fakt užili. Pročišťovák hlavy jak blázen smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Morava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.