čtvrtek 28. března, 10:28 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: nováček

Puklice - škůdci

Datum: 12.08.2008 12:30
 

Zdravím, jak se zbavujete puklic na rostlinách. Už mi napadli Monsteru, Difenbachii a naposledy palmu, kterou se mi nepodařilo zachránit...Když je z Difenbachie omyju mýdlovou vodou, nějakou dobu dají pokoj, ale úplně se jich nezbavím...Poraďte. Díky please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Nolli
    Status: nováček

    Re: Puklice - škůdci

    Datum: 08.01.2011 21:59
     

    ...tak jsem dnes dělala další kontrolu, jednu phalu jsem musela vyhodit a třem utrhat květní stvoly, protože dole byly celé obalené těma potvorama angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Puklice - škůdci

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Puklice - škůdci

    Datum: 09.01.2011 18:04
     

    Petro NESTRAŠ !!!!!! Dnes jsem si hrál s orchidkama celé dopoledne cc 4 hodiny, z toho jsem je měl 3 hodiny ve vodě, pohnojil, upravil, ale do květniku jsem se nedíval, já jsem je měl rozebrané před 3 nedělema a tenkrát vše dobré !!!!!

     
  • Autor: Nolli
    Status: nováček

    Re: Puklice - škůdci

    Datum: 09.01.2011 20:28
     

    Františku, to bys je viděl, hlavně zespodu na listech, a pokud nejsou ulepené tak je to OK smiling smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Puklice - škůdci

    Datum: 09.01.2011 20:43
     

    No Petro,všechny jsem měl dnes v ruce, a nic jsem nepozoroval, no přijde mě jich 8ks ted v týdnu, tak musím asi všechny došlé rozebrat . A zachránila jsi je j ????

     
  • Autor: Nolli
    Status: nováček

    Re: Puklice - škůdci

    Datum: 09.01.2011 21:11
     

    no tak zatím žijou, ale je to o tom, že z nich puklice každý týden otírám, zítra se chystám na nákup, zkusím ten puklistop a uvidíme... ale už se s nima peru od léta thumbs up

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Puklice - škůdci

    Datum: 09.01.2011 21:30
     

    Tak já jdu výhledově študýrovat puklice a jiné breberky, pro případ nouze .....

     
  • Autor: r.vendy
    Status: nováček

    Re: Puklice - škůdci

    Datum: 17.02.2012 21:38
     

    Mě pulice vysály třičtvrtě fikusu benjamina,je asi 10let starý zůstaly mu jenom spodní dvě větvičky na kterých lístky dorůstají tak je snad zachráním(teda doufam).V pondělí hned naběhnu do zahradnictví a koupim puklistop pro jistotu nerada bych o něj přišla úplně sad smiley Mam ještě jeden tomu bude 20let byla to větvička ze svatební kytice teď je skoro 2m vysoký.Snad o něj nepřijdu kvůli těm zákeřným potvůrkám.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.