sobota 20. dubna, 06:05 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování

Půjčky, úvěry a hypotéky

Datum: 14.11.2007 20:47
 
Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere mě děs kolik lidí jim podlehne.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    JAN H

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 03.11.2008 12:25
     

    Prosím Vás o zkušenosti s firmou GORPROFIN či STYLPROFIN..předem děkuji za odpověď

    hosler@seznam.cz

     
  • Autor: Reklama

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 19.03.2009 09:53
     

    Maco, někde je možné pojistit se proti nemožnosti splácet půjčku. Ale o co vlastně go a na co se to vztahuje, netuším - to by musela vysvětlit třeba Amélka.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 02.04.2009 09:53
     

    [www.novinky.cz]

     

    Myslím, že v době nejisté práce jsou spotřebitelské úvěry fakt sebevražda sad smiley.

     
  • Autor: nikoleta
    Status: začátečník

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 21.06.2011 00:44
     

    Ahojky,

    mám zkušenost s nebankovní půjčkou, kterou nabízí credium, vzala jsem si jí, protože vyřízení bylo zdarma. Nebrala jsem si moc, takže se to zvládám celkem v pohodě. Už mi zbývá jen pár měsíců. K vypůjčení peněz mě dovedla životní situace. Jinak jsem docela odpůrcem půjčování si peněz. Nejhorší je podle mě vytloukat půjčku půjčkou, to se pak člověk dostane do bludného kruhu.

     
  • Status:

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 21.06.2011 11:01
     

    také se připojím k tomu tématu....

    je to rok co jsme byli kousíček před koupí domu...zvažovali jsme to ze všech světových stran a nekonec jsme si tu hypotéku nevzali a tudíž nemáme ani domeček. Normálně jsme se lekli toho, že nějakých 30 let budeme splácet dům, který se bude muset pojistit,opravit a pak udržovat. Do toho máme dvě děti, které nás stojí mraky peněz a doufám půjdou jednou na vysokou školu. Při představě toho, že si zlomím nohu a budu půl roku doma bez příjmu se mi ježí vlasy....fakt obdivuju tu odvahu lidí, kteří do toho jdou winking smiley

     
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 26.06.2011 13:11
     

    HelaB. Naprosto vás chápu, vzít se v dnešní době hypotéku je opravdu odvážný čin. Já bydlení prozatím řeším podnájmem, jenže to taky není úplně ideální stav. Jinak souhlasím s Nikoleta taky jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala peníze a nebankovní půjčka byla docela schůdným řešením.

     
  • Autor: marek22
    Status: nováček

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 17.07.2013 15:28
     

    Mně zamítli úvěr v každé bance, ve které jsem žádal, až jsem nakonec musel jít do nebankovky a jsem spokojený. Úrok mám podobný jako v bance. Pokud máte i vy podobný problém, nejvýhodnější je home credit nebo nejaká prověrená společnost, teď vracejí polovinu úroků a půjčku můžete zdarma předčasne splatit. a vše jde vyřídit online přes [www.skvelapujcka.cz]

     
  • Autor: dadada
    Status: nováček

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 24.11.2013 17:33
     

    No,takhle, myslím si, že nikdo si nepůjčuje jen tak, jako hobby, občas se něco stane a ty peníze prostě potřebuješ. Je dobře, když más někde uloženou částku na černý den, ale když ne...Můžeš se obrátit na rodinu a kamarády, ale co, když oni mají své starosti a nemohou ti pomoct? Víš, poptavka rodí nabídku. Kdyby lidé nepotřebovali tyto instituce, tak by asi nevznikly. Osobně jsem jednou měla půjčku, a protože jsem rozumný člověk jsem si udělala dlooouhý seznam všemožných úvěrových společností. Odmítla jsem vše, čí nabídky dostávám jako spam, vše, co je bez ručitele, doložení příjmu atd (ty se taky možná pro někoho jediné řešení, jinak by neezistovaly), porovnala jsem úrokovou sazbu a ostatní podmínky, taky jsem se poptala na na fórách na zkušeností atd. Konečně jsem se zaparkovala u door financial. Nemyslím si, že jsem to vzala dost "vědecky", jako člověk, jehož práce uzce souvisí s finance, ví, že penízky mají rády, kdyý je hezky počítají. Zkrátka má v tom být rozvaha a pořádek.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 24.11.2013 19:16
     

    slyším půjčky, úvěry, hypotéky a ježí se mi vlasy. Zažalovala bych všechny instituce, co půjčují bez ručitele. angry smiley angry smiley Vím o čem mluvím.

     
  • Autor: lugon
    Status: nováček

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 22.09.2014 18:05
     

    Pro všechny, kdo by už nad půjčkou uvažovali, dopuručuji kouknout se na toto srovnání: [pujcko.cz] . Jedná se o první půjčky bez úroku zdarma. winking smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 22.09.2014 23:23
     

    Čistě ze zvědavosti jsem se koukla ...

    Vážený/á, tento typ půjček s první splátkou za 14 dní je cesta do pekel. Využívají je jen Ti, kdo se dostávají/dostali do dluhové pasti a nemají prachy ani na příští týden. Takže s podobnými odkazy sem prosím příště nechoďte. nono smiley

     
  • Autor: lugon
    Status: nováček

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 11.10.2014 14:30
     

    Do dluhové pasti se doustanou ti, kteří nejsou schopni splácet, já jsem využil nabídku od jedné z těchto společností a vše jsem zplatil včas - tudíž jsem neměl žádné problémy. Kdo si tedy myslí, že je schopen splácet (což se předpokládá, když si člověk chce půjčit) tak je pro něj tato půjčka výhodná...

     
  • Autor: Leona82
    Status: začátečník

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 12.10.2014 08:44
     

    Jo no. Současná doba je v tomhletom směru dost smutná doba eye rolling smiley. Ještě jsem ochotna pochopit, že když někdo opravdu nevyjde z penězi na jídlo, nebo dočasně na nájem, či se mu rozbije něco akutně potřebného, pračka, lednička, budiž. Ale půjčovat si na dovolené a na blbosti, to opravdu nechápu. Já se v životě zařekla, že jedinou "půjčku", kterou kdy budu ochotna si vzít bude Hypotéka. A to jsem také dodržela grinning smiley.

     
  • Status:

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 17.07.2016 19:25
     

    Já nic nesplácím, ale investuji do půjček u ferratump2p. Jdou mi z toho nějaká úroky a aspoň mám nějaké peníze navíc.

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

    Datum: 17.07.2016 23:58
     

    Ach Andy,jak jsi skvělý!!!!!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.