neděle 21. října, 14:41 Svátek má Brigita
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Status: expert
Klikni pro filtrování

Půjčky, úvěry a hypotéky

Datum: 14.11.2007 20:47

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere mě děs kolik lidí jim podlehne.

Komentáře a názory

Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Status: expert

Re: Půjčky, úvěry a hypotéky

Datum: 18.07.2016 13:41

Ano Andy je bůh, skoro jak Pat s Matem dokupy na co sáhne to se mu hned daří.

• Autor: Reklama

• Status:

Datum: 19.07.2016 12:29

No myslím, že v dnešní době kdy je každý zadlužený si můžu pískat, že mám dost na to, abych mohl zhodnocovat..

• Autor: manickaaa
    Status: nováček

Datum: 16.03.2018 15:18

Zgodna, vzhe není tak strašidelný bratrský úvěr na internetu. Adzhe všichni fіrmi pass sertіfіkatsіyu a umýt záruky. Já sám jsem vzal kreditní karty na místě rychlapujcka-is.com přes obtisky hvilin dopisu na správce hrůz na kartě.

Stránky:  123 | <<předchozí komentáře

Podobné příspěvky
Diskuze: Vtipné texty Chilli-Feferonky-Pálivé papr.. Kdy navštívit kliniku asisto..

Požadavky žen ohledně kvalit mužů  Požadavky žen kladené na muže (22 let) 1. Hezký 2. Šarmantní 3. Finančně zabezpečený 4. Umí naslouchat 5. Duchaplný

Autor: Libi - 25.01.2007 19:48
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 4499

Pěstujete také? Jáke druhy máte vyzkoušené? Jak zpracováváte?   Já jsem na jaře koupila semínka, habaněro chocolate a white, bhut jolokia, ja

Autor: Trixinka - 19.09.2011 10:42
Rubrika: Pokojové květiny - Komentářů: 1224

Zdravím, ráda bych se zeptala, jak jste to měli vy. Kdy vám gynekolog doporučil navštívit car? Nebo jste tam šli i bez žádanky? My už se s manželem sn

Autor: Barus123 - 27.09.2014 02:11
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 3
Blog: INDIE 2014 (1.část) - Dillí INDIE 2015 (3.část) - Jaipur THAJSKO 2015 - 1.pokračování

Ani nevím, co jsem od návštěvy Indie čekala, ale v každém případě mě tato země zaujala i překvapila. Letěla nás tam malá skupinka 8 turistů a jedné pr

Autor: SPIKE - 04.02.2015 01:29
Rubrika: Indie - Komentářů: 5

Zvládli jsem přechod do roku 2015 na hotelu, který leží úplně o samotě poblíž silnice do Jaipuru. Po snídani tedy zas vyrážíme na cestu. Žádný bolehla

Autor: SPIKE - 14.02.2015 00:19
Rubrika: Indie - Komentářů: 3

Bangkok nás přivítal deštěm. Už z letadla jsme viděli velké louže na letištní ploše, černý mrak se pomalu přesouval dál. Vlhké vedro nepřekvapilo, to

Autor: SPIKE - 25.11.2016 11:11
Rubrika: Thajsko - Komentářů: 2
Galerie: Buchlovický park První bunkr od bráchy... Vánoční Praha
  Buchlovický park
Autor: iriska - 06.05.2010 19:09
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 7
První bunkr od bráchy...
Autor: Stano - 12.05.2015 21:26
Rubrika: Prckové - Komentářů: 15
Vánoční Praha
Autor: SPIKE - 28.12.2017 16:29
Rubrika: Praha a okolí - Komentářů: 1
Adresář: http://www.maxinzert.cz http://www.koureni.biz/ http://www.pozemkyafarmy.cz/

MAXINZERT - inzertní portál - inzerce zdarma MAXinzert - inzerce zdarma, inzertní portál pro soukromou a firemní inzerci. Možnost poslat SMS zda

Autor: netia - 28.07.2008 17:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Realitní portál Pozemkyafarmy nabízí možnost zdarma vkládat nabídky a poptávky na prodej či pronájem zemědělských nemovitostí jako jsou farmy, statky,

Autor: farmy.ppc - 06.01.2015 21:02
Rubrika: Na farmě - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.