úterý 18. prosince, 16:33 Svátek má Miloslav
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Po Evropě

Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

PTUJ

Datum: 02.10.2018 11:28

42806465_10210686847841554_4127046396987572224_o.jpg
Další fotografie:
Prodloužený víkend jsem strávila poznáváním Slovinska. Bylo to docela náročné, ale taky hodně pěkné.

Slovinsko je krásná země, všude plno kytiček, čisto, počasí nám taky přálo, co víc si přát...
Ptuj je nejstarší město Slovinska, s historií se tu setkáte na každém kroku. Krásný hrad nad řekou Drávou je dominantou města i celého okolí. Staré udržované domy jsou v celém městě, hospůdky jsou útulné, jídlo výborné. Za návštěvu určitě stály i termální lázně, ale to mi tentokrát přišlo jako ztráta drahocenného času, tak ty snad někdy příště. Už jsem začala uvažovat o delším pobytu právě tady. Kolo s sebou a vyjížďky po okolí zakončené koupelí v termálech, to by nemělo chybu. Někteří tam šli, ale pak už se nedostali do města, což je fakt škoda. winking smiley

Komentáře a názory

• Autor: babkaela
    Status: expert

Re: PTUJ

Datum: 09.10.2018 21:17
    Hodnocení fotografie "PTUJ": 5

Spike, díky za pokuk do míst kam určitě nikdy nedorazím flower . Pěkné fotky thumbs down. A jak píšeš, zasloužilo by si to město asi trošku dělší pobyt.

Podobné příspěvky
Diskuze: Soutěž o nejvyžranější ledni.. Klokanní maso Ipomoea batatas (povíjnice j..

Vyhlašuji fotografickou soutěž o nejvyžranější ledničku! (Podrobný výpis vítán!) Zároveň se tímto prohlašuji průběžným vítězem.

Autor: Stano - 02.09.2007 18:23
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 261

A jedl jste někdo někdy klokanní maso?Otevřeli u nás novou restauraci, mezi jinými specialitami se tam nabízí i pět druhů jídel právě z tohoto masa. M

Autor: Anavi - 08.11.2007 13:57
Rubrika: Teplá kuchyně - Komentářů: 5

Musím na to založit speciální diskuzi. Dneska jsem neodolala a koupila. Zatím zelenou variantu. Měli i vínovou, teď mě mrzí, že jsem do ní nešla, když

Autor: Anavi - 23.04.2011 00:30
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 1266
Galerie: Jak vychází slunce na D1 Vodokros;) Pohádkový ....... II
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Vodokros;)
Autor: Otazka - 15.06.2009 21:53
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 2
Pohádkový ....... II
Autor: carlos - 09.10.2010 23:25
Rubrika: Morava - Komentářů: 5
Adresář: http://crewzo.wz.cz/pocasi/i.. http://pocasi.2008.cz/sateli.. http://www.joblist.cz

S nadcházející sezónou bouřek, krup a podobných božích dopuštění se může hodit.

Autor: Otazka - 14.05.2007 13:40
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Ještě jeden odkaz na meteoradary a pod.

Autor: Otazka - 21.06.2007 16:57
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 0

JOBlist - vaše nová práce, job, jobs, volná pracovní místa, nabídky práce,zaměstnání a kariéra personální server pro on-line nábor nových pracovníků

Autor: netia - 28.07.2008 17:36
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Po Evropě (Galerie)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.