čtvrtek 28. března, 17:06 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Antarie
Status:
Výsledné hodnocení: 5

PŠENIČNÁ KŮRA

Datum: 31.01.2010 21:10
 

Přebereme a propláchneme 15dkg pšenice. Zalijeme vodou, aby přesahovala 2cm. Necháme namočenou 24 hodin. Za tuto dobu pšenice mírně naklíčí. Slijeme vodu, zalijeme a povaříme asi 1/4 hodiny. Přecedíme a můžeme konzumovat. Nesmí se solit, mastit, kořenit. Dochutit spařenými rozinkami, sušenými švestkami.

Může se jíst ovoce: jablka, jahody, třešně, švestky, meruňky, broskve, rybíz, pomeranče, banány.

Nebo zelenina: zelí, kedlubny, rajčata, okurky, paprika.

Zelenina a ovoce se nesmí míchat!

K pití je vhodný malinový, jahodový, ostružinový čaj. Je možné pít jiné bylinky a vodu.

KŮRA SE DRŽÍ 7 DNŮ, NIC JINÉHO SE NEJÍ A NEPIJE.

Pšenice má vitamíny a všechny živiny co tělo potřebuje. Slupky se musí dobře rozkousat 32x.

Slupky tvoří kartáč, který drhne stěny střev a zbavuje střeva dlouholetého nánosu. Dalším kladem je, že má tělo možnost zbavit se vody.

 

Za týden je možno zhubnout 6 až 12kg bez škodlivých účinků. Je třeba překonat krizi, která se dostaví 3-4 den. Musí se vydržet, má-li mít účinek. Pak bude strava chutnat. Kůra se doporučuje 2x za rok.

21.3. a 23.9.

V té době je to nejúčinnější. Po této kůře se tělo zregeneruje, vyčistí krev, omlazuje kůže. Na této kůře je nutné 2-3 dny přecházet pomalu na jinou stravu. Nejíst moc, nepřejídat se, jíst střídmě.

 

Pšenice se vaří vždy na příští den a hned se namáčí další. Nesmí se užívat žádné dráždivé látky.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: f.mamina
    Status: začátečník

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 25.02.2010 13:15
    Hodnocení fotografie "PŠENIČNÁ KŮRA": 5
     

    Jdu schánět pšenici a jdu do toho.Kdo se přidá?please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 25.02.2010 13:19
     

    ani náááhodounono smiley

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 25.02.2010 13:20
     

    podle mě to je obrobskej zásah pro střeva..stačily by tak 2dny a těch věcí se tam kombinuje tolik..chudák tělo..zlatá očista thumbs down

     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 25.02.2010 18:24
     

    f.mamina, půjdu do toho s Tebou, ale až toho 21.3. winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 26.02.2010 12:22
     

    Moc chutný to nebude, tak se toho asi nedá moc sníst, ale vydržet to celý týden, to bude chtít trochu vůle. thumbs down

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 26.02.2010 12:28
     

    holky taky do toho jdu, ale ruku na srdce....celý týden asi těžkoeye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 26.02.2010 14:22
     

    6 dní a mám pšenice plný zuby, už se těším na normální jídlo grinning smiley . Navíc z toho má manžel srandu, že se za mě stává slepice, když jím jen zrní grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Jinak předpokládaný úbytek je značně nadnesený, budu mít dole max.4kg a jsem zvědavá, kolik jich hópne zpátkywinking smiley . Ale střeva jsou určo pročištěný dostatečně grinning smiley .

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 26.02.2010 15:49
     

    alfíku

    jééé, ty už sis kůru dala? a dá se to zvládnout?smiling smiley

     
  • Autor: Lenicka85
    Status: začátečník

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 26.02.2010 16:46
     

    Ahoj holky smiling smiley Tak ja jsem tuhle kuru podstoupila cca pred 4roky. Svata delenka. Vydrzela jsem to, ale posledni dny jsem myslela, ze to vrhnu. Vubec mi to nelezlo do krku. I kdyz jsem si to rozmackala s bananem apod. Bohuzel si nepamatuji kolik jsem zhubla. Ale max.5kg vic asi ne. Je to vhodne tak na jarni procisteni smiling smiley Delenka je delenka flower smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 26.02.2010 18:05
     

    Pšenicí občas nahrazuji rýži, nastavuji s ní sekanou a karbanátky winking smiley přidávám ji do polévek nebo do těsta na chleba... ale týden by se mi ji asi zobat nechtělo... ale už ji mám namočenou na zítřek... v neděli je úplněk, tak si uděláme "čistící víkend"... smiling smiley

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Estrellita

    Datum: 26.02.2010 21:03
     

    Jj, zvládnout se to dá, akorát za pár dní se podíváš na své "jídlo" (pšenici) a i hlad tě přejde grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Nejhorší je, když při tom vyváříš pro rodinu. Já jsem doma s prckem a ten má navíc takové období, kdy se snaží krmit všechny kolem sebe, tak je celkem těžké ho přesvědčit, že maminka opravdu nic nechce winking smiley . Pokud to ještě někdy podstoupím, tak jedině, že budu v časové tísni potřebovat opravdu rychle shodit 3-4kg.

     
  • Autor: papulka777
    Status:

    PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 01.03.2010 18:26
     

    Ahojky

    taky se chystám na kůru,už mi přišla i pšenice z obchůdku zelí a mrkev.Začala bych toho 21.3.

    když nás bude víc,snad to i zvládneme

    smiling smiley 

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 08.03.2010 10:30
     

    holky 21.3. se neúprosně blížígrinning smiley

     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: PŠENIČNÁ KŮRA

    Datum: 08.03.2010 12:03
     

    To teda...já se na to připravuji psychicky a musíme to zvládnout!! smiling smiley

     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.