pátek 29. března, 14:59 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: Janina44
Status:

PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

Datum: 20.06.2008 13:23
 
DOBRÝ DEN, MÁM PROBLÉM S PSANÍM PŘÍSPĚVKŮ, KDYŽ MÁM WEEK PUŠTĚNÝ V OPEŘE. NEJDE MI PSÁT DO OKNA PRO PŘÍSPĚVEKconfused smiley SMAJLÍCI VLOŽIT JDOU, FOTKY TAKY, ALE PSÁT NE. MUSÍM SI WEEK OTEVŘÍT V IE sad smiley NAINSTALOVALA JSEM SI NOVOU OPERU, ALE PROBLÉM MÁM JEN U WEEKU. CO S TÍM?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:11
     

    možná by stačilo některé lidi důsledně ignorovat

     
  • Autor: Reklama

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:20
     

    Ignorace je pasivní forma boje proti sprostotě. Pasivní způsob obrany leckdy nestačí. A to právě ani v případě desetiminutové editace, Jani.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:25
     

    Taky myslím, že důsledná ignorace pomůže. Jenže málokdo to vydrží thumbs up

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:27
     

    no já si myslím, že v tomto případě by to stačilo. Já se tu většiny diskusí neúčastním, jen je občas čtu, ale moc mi vadí, když je někdo sprostý na někoho, koho mám ráda

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:28
     

    Ne v případě, že dotyčný ve své nabubřelosti ignoraci mylně pokládá za své vítězství. Navíc pokud se chvílemi tváří mile a útoky si šetří jen na určité situace, prodlužuje svou dobu pobytu na neúnosné nekonečno.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:33
     

    Hanule, myslím si, že pokud by nikdo nereagoval ani na jeho "milé" příspěvky, přestalo by ho to za chvíli bavit. Protože právě reakce na jeho sprostoty ho baví a jeho přítomnost prodlužuje na neúnosně dlouhou dobu, řečeno tvými slovy

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:39
     

    jo, to by pomohlo thumbs down , bohužel jsem to taky párkrát neustála a "milý" příspěvek odeslala stydlin smiley

    Pochopila jsem správně, že 3 nahlášení od 3 různých lidí příspěvek vymaže samo od sebe, nebo to musí rozhodnout admin?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:39
     

    Nojo, máš pravdu souhlasím s tebou...však se tady už psalo několikrát..Ignorace ..nejlepší řešení..Pak jedině důsledné nahlašování příspěvků které nejsou OK, klidně té druhé strany..Když budou mizet, tak to třeba všem dojde.. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:41
     


    HanaK napsal(a):

     

    Pochopila jsem správně, že 3 nahlášení od 3 různých lidí příspěvek vymaže samo od sebe, nebo to musí rozhodnout admin?

    Ano, přesně tak

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:41
     

    Hani třikrát nahlášený příspěvek se ukreje, vidí ho pouze admin a moderátoři, pak je smáznut..

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:41
     

    Jani, jak ale chceš, aby člověk, který se ještě nesetkal se sprostou dotyčného s ním klidně nekomunikoval? Všichni tu nejsou součástí užšího informovaného společenstva. Skrýváním sprostých příspěvků nakonec takovému útočníku stejně nahráváme, neboť navně je jeho tvář paradoxně "čistá", už ti nic nevyjede v historii. Uživatelská obrana je řešení dočasné, problém jako takový ovšem nevyřeší. To chce radikálnější zásah.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:45
     

    Hanule, tolik neinformovaných tu není a pokud na něj reaguje někdo nový, je možné mu poslat SZ a vysvětlit situaci. On stejně útočí jen na pár lidí, kteří mu nějak padli do oka. A své sprosté příspěvky stejně edituje, takže je to prašť jako uhoď

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:45
     

    Hanule máš pravdu, ale zase, kdo listuje napříč diskuzema..Se přiznám, já většinou přečtu, až mi to přijde jako nahlášený, pak kouknu do oné diskuze na pár příspěvků..Spoustu ani nevím co se kde píše, některé diskuze vůbec ani nečtu..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:46
     

    Ví koho vyprovokuje k reakci, to je celé..

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:48
     

    Proto si myslím, že důsledná ignorace je nejlepší obrana, i když to občas je o nervy, to přiznávám

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.