sobota 20. dubna, 01:26 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: Janina44
Status:

PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

Datum: 20.06.2008 13:23
 
DOBRÝ DEN, MÁM PROBLÉM S PSANÍM PŘÍSPĚVKŮ, KDYŽ MÁM WEEK PUŠTĚNÝ V OPEŘE. NEJDE MI PSÁT DO OKNA PRO PŘÍSPĚVEKconfused smiley SMAJLÍCI VLOŽIT JDOU, FOTKY TAKY, ALE PSÁT NE. MUSÍM SI WEEK OTEVŘÍT V IE sad smiley NAINSTALOVALA JSEM SI NOVOU OPERU, ALE PROBLÉM MÁM JEN U WEEKU. CO S TÍM?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 18.11.2010 09:19
     

    Ahoj admine.

    Mám teď v OPEŘE trochu podobný problém. I když jsem přihlášená nepustí mne to k psaní příspěvků a objevuje se mi tahle hláška

    Jste automaticky odhlášen/a po delší době nečinnosti. Přihlašte se prosím znovu. login .

    Nebo se stane, že při odesílání příspěvku mě to vyhodí na nepřihlášenou. Musím se stále přihlašovat .

    Nebo jsem nahoře v okýnku přihlášená, ale chce to na mne nové nalogování, které si to stejně nevezme. Pak to jde furt kolem dokola.

     
  • Autor: Reklama

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 18.11.2010 09:24
     

    Já jsem bez problémů.

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 18.11.2010 09:38
     

    Ahoj,

     

    o jakou verzi Opery jde?

    Můžeš to prosím vyzkoušet i v jiném prohlížeči?

    (obecně, zřejmě bude problém v nastavení "cookies". Asi v rámci nastavení bezpečnosti máš nastaveno, aby se cookies nepřijímaly...)

     

    Honza

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 18.11.2010 12:04
     

    Honzo

    Operu bych snad měla mít tu poslední verzi ( nemůžu to najít). Pak mám trošku problém. Co jsou cookies vím, ale jak se k nim dostat, to většinou bloudím. Možná, že jsem u nich byla, ale jak jsem se tam dostala nevím. nono smiley 

    Teď jsem momentálně na Google Chrom a tady Week pracuje.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 18.11.2010 12:18
     

    Heli, v prohlížeči si dej - nástroje -možnosti - soukromí a tam zruš odfajfkování "při ukončení aplikace opera vymazat historii"

    Píšu to podle Firefoxu, snad to má opera stejné

     
  • Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 18.11.2010 14:56
     

    Ale já to mám naschvál zafajfkované a jsem bez problémů thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 20.11.2010 09:49
     


    drahus napsal(a):

    Heli, v prohlížeči si dej - nástroje -možnosti - soukromí a tam zruš odfajfkování "při ukončení aplikace opera vymazat historii"

    Píšu to podle Firefoxu, snad to má opera stejné

    Drahuško, opera má něco podobného( byla to práce, než jsem se k tomu dopracovala), ale já tuhle kolonku nemám ani zafajfknutou a Cookies mám odfajfnutý jako povolený.

    No, momentálně to už neřeším. Přelezla jsem do Google Chromu a do Opery lezu, jen když se zapomenu nebo něco hledám v oblíbených.grinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 17:04
     

    Admine, bylo by hodně složité omezit čas editace příspěvků?

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 17:17
     

    jako že by šlo ji editovat např. jen 20min po založení..

    Šlo by to tam přidělat... pokud to bude vyžadováno smiling smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 17:19
     

    jj, přesně tak jsem to myslela, děkuji za odpověď. smiling smiley Třeba se k tomu požadavku někdo přidá. A stačilo by klidně 10 minut

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 17:38
     

    Jani, proč, můžu vědět? Pro úhybné manévry Slizkých Úhořů anebo aby čtenářům neuniklo něco později vloženého? Protože pro opravu sem tam chybky, dopsání rozšiřující myšlenky, přiložení zapomenutého obrázku či odkazu je 10 minut málo, nesedíš-li u kompu vyloženě za tímto účelem, případně jsi-li šťastný uživatel vzdušných vírů. flower smiley Tam bych se přimlouvala za limit delší. Charakteři Obecní jsou prostě pacienti. eye rolling smiley thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 17:48
     

    Já to po sobě kolikrát přečtu až druhý den a hrubici opravím, no tak tak tam zůstane, hiii křeč mi to nedělá.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 18:52
     


    Hanule napsal(a):

    Jani, proč, můžu vědět?

    protože se mi nelíbí, když někdo napíše sprosťárnu, druhý na to reaguje, a pak to dotyčný přepíše tak, že vypadá jako neviňátko ublížený.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:06
     

    Tak tohle jsem tu viděla předvádět třeba Rama. Dost mě štve, že kvůli takovému pseudocharakteru jsme nuceni zbavovat se jinak užitečných funkcí. Ale chápu tě.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

    Datum: 03.12.2010 19:07
     

    Já se přiznám, že musím taky hodně opravovat. stydlin smiley ale ne kvůli sprostotám vůdči ostatním weekařům. To ne. Není lepší opravdu důsledně nahlašovat urážlivé příspěvky ? Teď se třeba zadařilo bloknout sprostý příspěvek jen tím, že tři weekaři klikli na nahlášení. myslím si i, že bude-li od jedné osoby těch příspěvků nahlášených víc, že admin jistě podnikne příslušná opatření....

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.