čtvrtek 25. dubna, 19:21 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

První pomoc

Datum: 08.11.2007 21:43
 
Kdopak víte, jak je to teď nejnověji, když teče krev z nosu - zaklání se hlava dozadu, dopředu, kam se dává studený obklad? Nám při posledním školení říkali, že je to jedno, ale musí se dát hlavně studený obklad a je prý jedno jestli na zátylek nebo na kořen nosu (tam mi to ale přijde logičtější). Já měla teď úraz jednoho dítěte ve školce a hlavu jsem zaklonila a když jsem to pak říkala jedné známé, tak mi řekla, že to teď zakazují. Jak se v tom má ale člověk do pr...e vyznat, když se furt mění (to je jak s klíšťatama), no nic, holka je v pořádku, ale pro příště
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: První pomoc

    Datum: 21.12.2007 12:35
     
    při vánočním úklidu jsem zjistila, že mám doma lékárničku vybavenou tak na dvě věci grinning smiley , s tímhle by se mi fakt nějaká první pomoc poskytovala úplně skvěle thumbs up
     
  • Autor: Reklama

    Re: První pomoc

     
     
  • Autor: papagajaja
    Status: nováček

    Re: První pomoc

    Datum: 24.04.2015 10:20
     

    Je to sice neuvěřitelné, ale první pomoc se mění jak špinavé ponožky, co bylo před pár lety zakazováno, teď je doporučováno :-/. Když jsem byla malá a tekla mi krev z nosu, mamky mi vždy hlavu zakláněla.

    No, ale na škole o pár let později jsem se učili nezaklánět, stlačit kořen nosu mezi dva prsty a obklad na týl. V případě silného krvácení dát do dírek nosu běžné ženské tampony.

    Než odpovědi hledat na fórech bych spíše doporučila koupit si nějakou doporučenou knihu o první pomoci (přece jen je píšou lékaři) a určitě si v rámci první pomoci náležitě vybavit domácí lékerničku [www.vmbal.cz] tak, ať Vás nic nepřekvapí...

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.