čtvrtek 28. března, 19:49 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Prvňáčci - aktovka

Datum: 22.04.2008 08:12
 

Chtěla jsem se zeptat zkušených z posledních let, jaký je trend mezi prvnáky?

Pomalu se zamýšlíme nad koupí aktovky, není to u nás zrovna nejlevnější záležitost, v průměru od 100 do 200 Eur za značkovou, která by měla po všech stránkách vyhovovat a ještě se mladému pánovi líbila.

Naštěstí se dá tatáž na netu sehnat asi "jen" za 70 Euro. Ale i tak.confused smiley Na to, že jsem se dozvěděla, že děti ji prý nosí opravdu jen ten jeden rok. Můj synovec v Čechách ji opravdu déle nenosil. Jak je to u vás?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 08:14
     
    Mě stála holky aktovka 1500 Kč a nosí jí doteď a chodí do třetí,ale na čtvrtou už počítám s něčím novým,přece jen toho tahají nějak hodně
     
  • Autor: Reklama

    Re: Prvňáčci - aktovka

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 08:19
     
    Evčo a necukala se, že už ji nechce? Synovec ji v druhé třídě striktně odmítal s tím, že už ji NIKDOconfused smiley nenosí.Ani se mi tomu nechce věřit.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 08:30
     
    Ne,ona se cuká,že nechce nic jinýho,ale je fakt,že jí nosí i sousedovic páťačka
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 08:40
     
    No vida, tak to třeba nebude tak hrozné.grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 08:43
     

    Didi,pokud to půjde kup nějakou s jeho oblíbeným zvířátkem a ne s pohádkovou postavičkou.Oni mají každou chvíli v oblibě někoho jiného a vyhazovat drahou aktovku kvůli tomu,že Spiderman už není in,to akorát rozčílí.Odpoledne ti když tak blejsku holky kočičí aktovkucoffe smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 08:45
     

    Adam , když šel do první třídy projevil přání, že by radši batoh. Tak dostal do první třídy batoh. Teď je ve čtvrtý třídě a ten stejný batoh má ještě pořád. Letos plánujeme koupit nový.



    Tady dávám odkaz, odkud jsme vybírali. Myslím, že jsou kvalitní. Mají tam i aktovky.

    [www.topgal.cz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 13:32
     
    S aktovkou vydržela holka od první třídy dodnes. Tedy je to tak 3 týdny, co dostala batoh. Stála asi 1300Kč, téma Harry Potter ( grinning smiley).Když ji vypucuju, bude jako nová, zatím ji tahá Mates doma. winking smiley
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 15:36
     
    Amee: díky za tip. Jsem ani netusila, ze se delají takové batohy. Já mám taky práve strach, ze za chvíli rytíri, co se mu líbí, uz nepofrcía on tu tasku nebude chtít. Takhle se mi uz sprajcoval kvuli tricku s cars, dríve gumákum s medvídkem Pú, protoze mu nejaký trouba rekl, ze nejsou "cool". grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 16:31
     

    Já dnes vybírat aktovku, tak také volím nějaký batoh a né tašku s postavičkama..Momentálně letí...."blabla"..tak půl školy bude mít tašku s "blabla".. grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 16:32
     
    Jeste ze tu jste ! Udeláme poradu jestli budou bla bla nebo batoh. grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 16:36
     

    Didi..netuším co dnes frčí...,ani ty nové postavičky nějak neznám... grinning smiley

    Fakt závidím ty batohy.. winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 16:38
     
    Tak Ladus: pozde. Prave prisel manzel aktivista domu ahrde lásil, ze uz tasku s rytíri koupil. No jo, tak snad aspon ty dva roky. sad smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 16:43
     

    Sice je už pozdě, ale přece ti chci ještě napsat. Ty batohy na které jsem ti dala odkaz mají spoustu vychytávek. Nejenom, že mají třeba pláštěnku, která se na ně navlíkne při dešti, nebo mnoho reflexních přídavných pásků, některé jsou dokonce blikací a zapneš blikátko třeba ve tmě. Ale taky mají vyměnitelné obrázky. TZn. že ti k tomu dodají třeba 5 jiných ,které můžeš v průběhu roku vyměňovat.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Prvňáčci - aktovka

    Datum: 22.04.2008 19:06
     
    Amee: se picnu!grinning smiley No treba tu aktovku prodáme, uvidím.
     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.