pátek 29. března, 11:56 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Provzdušnění trávníku (vertikutace)

Datum: 05.03.2008 15:35
 

Nezkoušel jste někdo "oživit" trávník touto metodou? U nás teď jedna firma nabízí, že vertikutátor zapůjčí a práci provedou, což by bylo ideální - mají zkušenosti, vědí co s tím, člověk si nemusí pořizovat něco, co využije tak nejspíš dvakrát do roka. Ale píšou tam, že trávník je po tomto úkonu lehce poničený, což nevím, jak by se to zacelovalo,když by po zahradě lítal pes. Nedovedu si představit, jak moc to tý trávě dá zabrat confused smiley . Ale v jednom místě, kde je hodně jílovitá půda, je ten trávník strašný. Úplně žlutý a je na něm taková plsť thumbs up

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Provzdušnění trávníku (vertikutace)

    Datum: 23.03.2019 08:16
     



    tak63 napsal(a):

    Tak, včera a dnes jsem projel vertikutátorem křížem celou zahradu. Odvezl jsem 9 pytlů vyhrabané stařiny a listí do sběrného dvora. V Lidlu měli za 300 Kč super zavlažovací překlápěčku, tak jsem jí vyzkoušel - moc dobrá thumbs down. V Moutfieldu jsem koupil jarní hnojivo (190,-/10kg) a pohnojím až se tráva vzpamatuje z vertikutace. Tohle hnojivo mám vyzkoušené a jsem s ním spokojený.

    ......Taku 10kg / 190,- co to je zač ? please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Provzdušnění trávníku (vertikutace)

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Provzdušnění trávníku (vertikutace)

    Datum: 23.03.2019 11:09
     
    20190323_093407.jpg



    kordula napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Tak, včera a dnes jsem projel vertikutátorem křížem celou zahradu. Odvezl jsem 9 pytlů vyhrabané stařiny a listí do sběrného dvora. V Lidlu měli za 300 Kč super zavlažovací překlápěčku, tak jsem jí vyzkoušel - moc dobrá thumbs down. V Moutfieldu jsem koupil jarní hnojivo (190,-/10kg) a pohnojím až se tráva vzpamatuje z vertikutace. Tohle hnojivo mám vyzkoušené a jsem s ním spokojený.

    ......Taku 10kg / 190,- co to je zač ? please smiley

    Používám ho už několik let a jsem s ním spokojený.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Provzdušnění trávníku (vertikutace)

    Datum: 23.03.2019 18:04
     



    tak63 napsal(a):



    kordula napsal(a):



    tak63 napsal(a):

    Tak, včera a dnes jsem projel vertikutátorem křížem celou zahradu. Odvezl jsem 9 pytlů vyhrabané stařiny a listí do sběrného dvora. V Lidlu měli za 300 Kč super zavlažovací překlápěčku, tak jsem jí vyzkoušel - moc dobrá thumbs down. V Moutfieldu jsem koupil jarní hnojivo (190,-/10kg) a pohnojím až se tráva vzpamatuje z vertikutace. Tohle hnojivo mám vyzkoušené a jsem s ním spokojený.

    ......Taku 10kg / 190,- co to je zač ? please smiley

    Používám ho už několik let a jsem s ním spokojený.

    ......,děkuji

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.