pátek 19. dubna, 01:03 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: zpida
Status: nováček

Prosím o radu

Datum: 12.11.2008 18:32
 

Mám problém se svým osmiletým kocourem.Je vykastrovaný už od mala a celá léta velmi čistotný.Žijeme v paneláku a on je tu spokojený.Před rokem jsme koupily chatu a na léto se stěhujeme tam,kocour je blahem bez sebe když může běhat po zahradě.Na zimu jsme se zase přesťehovali zpátky do paneláku a tu jsem začala pozorovat že jakákoli naše věc se objeví na zemi,(spadlá bunda z věšáku,mám malé děti,takže to není žádný div,boty postavené v předsíni,ručník atd.....),počůrá.Přímo tu věc,protože dcera ho dneska přistihla jak si pod sebe nasoukal ručník a počůral ho,a pak z ní vylezlo že už týden po něm uklízí hovínka než já přijdu domů z práce.Poraďte prosím čím to může být.Je steklý že jsme ho zavřeli domů a tohle má být pomsta,nebo co?Protože jinak se chová normálně,žere dobře a žádné jiné sebemenší zdravotní problémy nevykazuje.Já ho ale za takových okolností v bytě nechat nemůžu a musel by jít pryč,což by mi bylo po osmiletém soužití líto. Předem děkuji za jakoukoli radu.Petra.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Prosím o radu

    Datum: 12.11.2008 18:47
     

    A chodí i na záchůdek nebo jen na věci?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Prosím o radu

     
     
  • Autor: zpida
    Status: nováček

    Re: Prosím o radu

    Datum: 12.11.2008 18:52
     

    Chodí i na záchod.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Prosím o radu

    Datum: 12.11.2008 18:59
     

    Může mít nějaké zdravotní potíže, které jste neodhalili proto, že předtím běhal na chatě, tak jste neměli nad jeho čůracími návyky kontrolu. Asi bych zkusila diagnostické stelivo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Prosím o radu

    Datum: 12.11.2008 19:04
     

    Pokud bude moč OK, tak vyzkoušet stelivo jiné, doporučuju hodně jemné. Naše kočka nám zas čurala do tašky, když jsme odněkud přijeli, ale nakonec se taky ukázalo, že má struvity. Některé kočky k tomu mají sklony. Je dobré, aby hodně pily a ředila se jim moč. V takovém případě je dobré dát několik misek s vodou různě po bytě. Kočky zpravidla nechtějí moc pít tam, kde mají misku se žrádlem, nedejbože někde blízko kálecí misky.

     
  • Status: expert

    Re: Prosím o radu

    Datum: 12.11.2008 21:03
     

    Mojí sestře tohle její kočička dělala když měla zánět močových cest. Zkuste zajít k veterináři a uvidíte.

     
  • Autor: zpida
    Status: nováček

    Re: Prosím o radu

    Datum: 13.11.2008 15:20
     

    Děkuji všem za rady.Nejdříve skusím koupit to diagnostické stelivo a pak se uvidí.Děkuji.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.