pátek 19. dubna, 16:56 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: filad
Status: nováček

Prosim, jaky je vas nazor?

Datum: 14.06.2008 22:03
 
Ahojky vsem,
zacinam byt malinko zoufala, o druhe ditko se snazime 3 roky (ne ze bych ja nebo manzel byli nejak nemocni nebo neco takoveho, ale on je ridic kamionu, tak je to trosku problem), nyni v kvetnu (MS 5.5.) jsem mela ovulaci kolem 18.5., 5.6. jsem mela tedy dostat zase MS, ale nic, mam uz 10 dni zpozdeni, toci se mi hlava, mam stale nafouknuty zaludek, dela se mi obcas zle - spise k veceru, byvam nadmuta (aniz bych jedla neco, co to zpusobuje), mam casteji hlad (to se mi take moc nestava), jsem unavena, casto chodim na malou, prsa me nijak zvlast neboli, ale ted je mozne "vymackat" mlezivo (pry je to mozne v rannem stadiu tehu), delala jsem si nekolik testu (no jo uz magorim :-D), ktere vysly sice nejdriv negativni, byly od 3 ruznych vyrobcu, ale kdyz jsem je druhy den chtela vyhodit, tak na vsech byla slaba druha carka. Ja vim, ze by se nemelo z testu odecitat po nejake dobe, ale rikam si, pokud by byla chyba u testu, tak tezko bude nahoda takova, ze by byly chybne hned tri ruzne. A kdyby me telo zadne hcg neprodukovalo, tak se to proste neukaze... Takze porad nevim, jestli to muze tehu byt nebo ne... No a jeste mam telesnou teplotu zvyseno, bazalni nevim, ale ta telesna je vyssi, ja mam vzdy kolem 35,8 nikdy nemam jen tak zvysenou. Ted mam kolem 37,2 ....aach jo, rikala jsem si jak to rozhodne u druheho tehu poznat a ted tohle... Prosim holky, jaky na to mate nazor? Jako spousta z vas bych si take strasne moc miminko prala. K doktorovi jsem objednana az na 20.6. Dekuji za nazory.
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil filad (14.06.2008 22:12)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Prosim, jaky je vas nazor?

    Datum: 15.06.2008 12:57
     
    Filad, myslím si, že to může být těhu, i když síla přání může být taková, že sis tu teplotu a jiné příznaky "vymodlila" (znám to)... Být tebou, řekla bych si, že produkce hcg bude každým dnem silnější a sebrala bych se a jela si koupit ještě jeden - byla bych stejně tak prdlá jako ty. Čárečky na testu neokecáš, neznám jediný případ, kdy by testy selhaly, ale jak je to s nimi druhý den po použití, to nevím. Překvapuje mě ale, že tě nebolí prsa nebo že ti jaksi nezvětšily objem, to je podle mě skoro jejich "povinnost" v první fázi těhu. grinning smiley Jak staré máš první děcko? Ptám se proto, že ženská, která už jednou kojila, si může mlíčko vymačkat klidně ještě několik let poté - takže to nemusí ještě znamenat těhotenství. Ale moc bych ti to přála. Určitě se ozvi, jak to dopadlo. flower smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Prosim, jaky je vas nazor?

     
     
  • Autor: filad
    Status: nováček

    Re: Prosim, jaky je vas nazor?

    Datum: 15.06.2008 13:00
     

    ahojky Stano, no nasi male je uz 4 a pul a bohuzel jsem kojila jen jeden mesic (ridke mleko, mala nepribirala), tak si myslim, ze je to divne...ale opravdu co se tyce tech testu, tak se mi nezda, ze by ruzne druhy shodne ukazovaly, ze je to pozitivni... rozhodne se ozvu, si pis, ze bych si pripadny uspech nenechala pro sebe :-D

    Dekuji za podporu...

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ZUZI

    Re: Prosim, jaky je vas nazor?

    Datum: 27.10.2008 15:43
     

    AHOJ VSICHNI,CHTELA BYCH SE VAS ZEPTAT NA NAZOR.SMANZELEM JSEM SE PRED MESICEM ZACALI SNAZIT O MIMINKO.PRAVDEPODOBNOST TEHOTENSTVI JE PO .MESICI SNAZENI ASI MIZIVA.ALE MINULY TYDEN JSEM MUSELA JIT NA RENTGEN RUKY - KONKRETNE LOKTE.TED MAM STRACH,ZE JSEM V JINEM STAVU.V PRIPADE,ZE ANO, MUZE RENTGEN RUKY POSKODIT PLOD?PROSIM VAS O VAS NAZOR, MOC SE BOJIM.O JEDNO DITKO JSME UZ S MANZELEM PRISLI A KDYZ BY TOHLE NEMELO DOPADNOUT KVULI RENTGENU,TAK BYCH SI TO NIKDY NEODPUSTILA.DEKUJI VAM ZA NAZOR A PREJI PEKNY DEN ZUZKA

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.