sobota 20. dubna, 02:02 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Prosíííím o radu ohledně třešní

Datum: 14.06.2007 20:33
 

Je možné, že když se celý den cpu čerstvýma třešněma, jinak téměř nejím (1 krajíc chleba se sýrem a k snídani croasant za celý den) a i přes to přibírám na váze!!!!! moody smiley confused smiley

Snad mají dost cukru, ale je jednoduchý a bez současného požívání tuků, by měl být neškodný, ne? confused smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Prosíííím o radu ohledně třešní

    Datum: 14.06.2007 20:41
     

    drahus, tak já poslední dny mám skladbu jídelníčku asi následující:

    třešně, jahody, sem tam nějaké pečivo - houska,rohlík, loupák, kobliha, proložím to rajčaty, okurkama s kefírem a nepřipadám si nějak vychrtle. Asi je to tím, že si říkám, že je to ovoce a zelenina, a pak neznám míru a fakt toho slupnu plnou mísu. Po třešních mám nafouklé břicho a taky si nepřipadám zrovna štíhlá smiling smiley. Ale váhově to nevím, na váhu nelezu smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Prosíííím o radu ohledně třešní

     
     
  • Autor: Alisa_
    Status: nováček

    Re: Prosíííím o radu ohledně třešní

    Datum: 22.06.2011 09:34
     

    Samozrejme, to je totiz naprosto nezdravy.. To je jako kdybys telu dala pokyn- hele jsem nekde v na pousti a jediny co jsem nasla jsou tyhle bobule, takze ono to prijme a zacne ukladat na horsi casy... Co na to rict, to je jako ta mrkvova nebo mlecna dieta.... nono smiley naprosto nezdravy a na zaludecni vredy!

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Prosíííím o radu ohledně třešní

    Datum: 22.06.2011 10:19
     

    kilo třešní má cca 2700 kJ, což je asi tak třetina - čtvrtina denního příjmu (podle věku, váhy, pohlaví, aktivit).

    Takže žádný div. smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Prosíííím o radu ohledně třešní

    Datum: 22.06.2011 10:37
     

    Jo to ovoce je zrádné. Cukr je to sice o fous zdravější než rafinovaný bílý z řepy, ale pořád je to cukr. Já se taky stravuji skoro jako Anavi. Čertsvého ovoce přímo utrženého na zahradě si musíme užít, dokud je, ale jím to s vědomím, že to není zrovna moc dietní, ale zas je to plné vitamínů i vody (takže to obvykle v těle dlouho nevydrží a občas mi to zrychlí krok směrem k WC winking smiley ). Třešně mi právě začínají zrát, u sousedů je mají asi o týden dřív, tak zatím kradu přes plot a postupně se přesouvám na vlastní strom. Za další týden už budou přezrálé a začnou hnít, takže ony ty lukulské hody nebudou trvat dlouho. Trochu máknu a vyrobím džem, ale není v mých silách je všechny zpracovat ani očesat (vždycky mi to trhá srdce, jaké nádherné jsou až ve špičce stromu, ale na ty se opravdu nedostanu, ty tam zůstanou pro mlsné špačky). Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Prosíííím o radu ohledně třešní

    Datum: 04.08.2015 21:31
     

    hubnutí není o tom, že člověk nic nejí nebo málo. Zkus jíst každé hodiny něco, cokoliv na co máš chuť. Tělo si na to zvykne, že každou chvilku něco dostane a nebude mít potřebu si něco ukládat na horší časy. Kolegyně se toho začla držet a zhubla už přes deset kilo od zimy.

    Kde se tu tahle diskuze objevila, to nevím grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.