středa 24. dubna, 07:39 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: ifcanka
Status: nováček

Prosba o radu

Datum: 10.08.2010 11:24
 

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mám ročního kocourka a chtěla bych si k němu pořídit štěně Jorkšírského teriéra. Nevim jak bude kocourek reagovat na nového člena rodiny. Máte někdo zkušenosti? Nerada bych, aby se kocourek cítil odstrčený nebo abych se musela rozhodovat mezi kocourem a psem. Myslím že pokud je mladý, tak by si mohl zvyknout, ale opravdu nemám zkušenost. Poraďteplease smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 17:22
     

    Cancourku , poradila, i toto je dobrá a užitečná informace thumbs down flower smiley

    Je pravda , že holka to potřebuje zejména na roznesený kočkolit , v jedna plus jedna se to prostě roznese všude .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Prosba o radu

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 17:59
     

    Podle mě je na kočkolit rychlejší košťátko a lopatka. Měla jsem aku vysavač a používala jsem ho tak, že jsem smetla kadeřnickým koštětem bordel na hromádku a vcucla vysavačem. Nebavilo mě lozit po čtyřech nebo v předklonu a vysávat bordel tou malou ploškou. Na chlupy na sedačce je asi nejefektivnější taková ta rukavice nebo kartáč s červeným povrchem.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 18:06
     



    Majka napsal(a):

    Podle mě je na kočkolit rychlejší košťátko a lopatka. Měla jsem aku vysavač a používala jsem ho tak, že jsem smetla kadeřnickým koštětem bordel na hromádku a vcucla vysavačem. Nebavilo mě lozit po čtyřech nebo v předklonu a vysávat bordel tou malou ploškou. Na chlupy na sedačce je asi nejefektivnější taková ta rukavice nebo kartáč s červeným povrchem.

    ....... aku je na prd, beru velký vysavač a z koberce beru chlupy párou , jinak kartáč s modrým povrchem

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 18:30
     

    Majko, ale já jsem právě psala, že roznese to stelivo i na gauč a na postel, tam je smetáček naprd , to samé na gauči chlupy , tu rukavici nebo ten kartáč doporučím . thumbs down

     

    Tak vytahovat pořád velký vysavač není právě to pravé ořechové eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 18:45
     

    Tohle je ta rukavice

    [www.zoohit.cz]

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 18:47
     

    Majko , díky, funguje to i na oblečení ?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 19:23
     

    Ono je to na oblečení primárně určené. Ale v DM mají na stejném principu kartáče s rukojetí.

    Vypadá to nějak takto

     

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.08.2014 19:25)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 19:48
     

    Tenhle kartáč je super !!! Jen je třeba dávat bacha, jakmile ho otočíš na druhou stranu, všechen bordel se nanese zpátky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 19:54
     



    cancourek napsal(a):

    Tenhle kartáč je super !!! Jen je třeba dávat bacha, jakmile ho otočíš na druhou stranu, všechen bordel se nanese zpátky.

    ....... Cancourku to tedy ano eye rolling smiley a ještě máme lepivý váleček - oplachovací

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 19:57
     

    Taky jsem ho měla, ten mi přišel naprd thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 20:02
     

    Oplachovací je úplně na hovno. Obalí se hned a než oschne a začne lepit, utečou dvoje Vánoce.

    Tenhle je super plus náhradní válečky. Poměr cena/výkon v pohodě a funkční to je. [www.ikea.com]Čisticí+váleček+na+textil

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 20:05
     

    Řeknu, aby se holka podívala do DMka na kartáč , čistící válečky - ty odtrhávací používá , bez nich by nemohla existovat, chodit do práce grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Prosba o radu

    Datum: 23.08.2014 20:23
     



    cancourek napsal(a):

    Taky jsem ho měla, ten mi přišel naprd thumbs up

    .......no jo naprd.. grinning smiley ... nosím většinou černý, tak zkouším kde co

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.