čtvrtek 25. dubna, 00:36 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Demi
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: Promoce

Promoce

Datum: 24.06.2015 21:10
 

Zdravím všechny. Chystáme se synovi na promoci. Poradí mi někdo jak moc společenské šaty si musím obléci? Zda můžou být šaty i barevné či klasické tmavé a co se dává chlapcům k promoci. U dívek je jasná květina, ale u chlapců...?

Jak dlouho tahle slavnost trvá? Účast kolika rodinných příslušníků je ještě "v normě"? Aby nás nebylo jako "Hujerových" :-))

Prosím o rady a zkušenosti ...

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Promoce

    Datum: 24.06.2015 21:42
     

    Určitě tmavý oblek, bílá košile a decentní kravata, je to slavnostní událost. Promoce trvá asi hodinu, podle počtu absolventů. I synovi je nejlepší dát kytku, je to klasika. A počet lidí záleží na Vás - většinou rodina a přítel/kyně, někdo měl i prarodiče.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Promoce

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Promoce

    Datum: 24.06.2015 22:08
     

    Myslím, že kytka pro kluka není nutná. Popř. se domluvit i se synem, aby jsi ho nepřivedla do rozpaků. Po ukončení jsme šli celá rodina na oběd do restaurace.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Promoce

    Datum: 24.06.2015 22:12
     

    taku, u dcery v ročníku dostali kytky i kluci. winking smiley Vidím to jako "normálku".

     
  • Status: expert

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 16:18
     



    lanimka napsal(a):

    taku, u dcery v ročníku dostali kytky i kluci. winking smiley Vidím to jako "normálku".

    ....a nezapomeň na stužku, abys měla čím ke kytce přivázat klíčky od auta grinning smiley love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 16:19
     



    tak63 napsal(a):

    Myslím, že kytka pro kluka není nutná. Popř. se domluvit i se synem, aby jsi ho nepřivedla do rozpaků. Po ukončení jsme šli celá rodina na oběd do restaurace.

    Také bych to nechala na rozhodnutí syna (květinu)

    Také jsme byli rodiče a přítel dcery a její holčičky a šli společně do restaurace na oběd.

    Já, jako matka jsem měla kalhotový kostým (sukni nenosím) Manžel oblek

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (25.06.2015 16:20)
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 17:26
     

    grinning smiley grinning smiley Tak mě zrovna jdete do rány , dnes jsem dostal od dcery vstupenku na 17.8. na promoci , bude v Betlémské kapli . Minulý týden jsem si koupil na ty 2 hodiny za patnáct stovek u vietnamců kompletní šaty. Protože to je na vstupence ve spol. oděvu.Jsou docela pěkné. Dnes jsem se díval na ceny kytek , růže 68 Kč/ks , karafiát 28 Kč...... Vidím to tak puget kolem 500- 600Kč, ale čeho ?? mišmaš ????Poraďte grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Frantisek (25.06.2015 17:28)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 17:44
     

    [www.google.cz]

    mě by se líbila třeba hned ta první, kaly s frézií

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 18:38
     

    Františku, ta první je velmi elegantní thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 21:08
     

    Tak to jsem barbar , já chtěl koupit např, deset..... růží a nějakou zelen k tomu .V loni k DIS se kupovalo dceřiasi 6 neo kolik gerber a roští k tomu zelené

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 21:38
     

    Franto, schválně jsem se mrkla - loni jsme dávali kytku: bílý mečík, nevěstin závoj, dole krátká růžová lilie a zelené široké listy.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Promoce

    Datum: 25.06.2015 21:47
     
    10393896_10202327567930981_7254871555428962276_n.jpg

    Já už nevím , ale tady je u dcery vyfocená. o k čemu patř už neví. . No nějaý mix koupím. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Promoce

    Datum: 26.06.2015 08:20
     

    Františku, myslím že by byla elegantnější a i krásnější taková ve stylu, co ti sem dala iriska. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Promoce

    Datum: 26.06.2015 10:07
     

    JJ nějaké koště seženu , vždyt mě stejně jednou strčí se ségama do LDN. Tak musím šetřit na pobyt. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Promoce

    Datum: 26.06.2015 10:43
     

    jenom ne lilie -těm barví tyčinky s pylem .. - tak jsem dopadla na promocích já , s obrovskou kyticí lilií. nejen že mně bolela hlava , ale byla jsemi žlutá . . i na obličeji winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.