pátek 29. března, 09:09 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Promázávání příspěvků

Datum: 21.07.2008 09:34
 

Zdravím,

tento příspěvek se týká hlavně "srazové" diskuze, ale potencionálně i ostatních témat.

Promazal jsem několik příspěvků (a odpovědí na ně) protože:

- nesouvisely s tématem. Nijak se to netýkalo srazu a bylo to absolutně "mimo mísu".

- jde o soukromou záležitost. Zveřejňovat soukromé zprávy (natož z jiného serveru) a odvolávat se na další diskuze na Livingu jen potvrzuje předchozí bod.

 

Je mi jasné, že se teď rozjede diskuze na téma cenzury, a proč je smazaný tento příspěvek a tamten ne, případně proč určití lidé nedostanou ban.

Week je soukromý projekt a mám určitou představu, kam by se měl ubírat. Pokud s tím nesouhlasíte, musíte mne buď přesvědčit o své vizi, přispůsobit se, a nebo jít.

Co se týká témat která jsem smazal - budu je mazat i nadále. Pro ostatní mám doporučení ve formě ignorování takových příspěvků. Protože pokud je smažu, tak je mažu i se všema reakcema (tj. je to zbytečné plýtvání energii a nervů)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 07.08.2008 10:43
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Promázávání příspěvků

     
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 07.08.2008 11:19
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    že to píše slušňačka s jedním nickem

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 02:09
     


    Traged napsal(a):

    To všechno je Linet? No, tak asi nekecáš, IP adresy najít umíte grinning smiley No to je maso.

    jo, jako tenkrát u tebe, žes jako Evita

    a když se ti vysmáli že jste primitivové s bejsbolkama, se ti nějak krátí paměť coffe smiley smoking smiley

    si gene piš si co chceš, kdo mně zná tak ví své a ty víš H...o grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 02:13
     

    :
    Autor: linet
    Status:
    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !
    Datum: 07.08.2008 02:01

    Milá Lado, jseš první!!!

    Plnou náruč kytiček

    nese bílý králíček

    tomu kdo dnes svátek slaví

    přeji lásku, štěstí, zdraví !



     

     

    Co z toho je asi od srdíčka?

    no pro tebe určitě nic drinking smiley

    a žes tady nenapsala IP aby se to porovnalo?!!!!! nono smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 02:26
     

    Ahoj Linetko!winking smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 02:31
     


    anny napsal(a):

    Ahoj Linetko!winking smiley

    ahoj anny, tak tady po nocích čumím na příspěvky a najdu se tady , jak mně pomlouvaj, no aspoň jsem se zasmála

    kam nám prosím tě zmizel náš milovaný horátio?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 02:32
     

    poď na chat

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 02:52
    Hodnocení fotografie "Promázávání příspěvků": 5
     
    linet napsal(a):

     

    Traged napsal(a):

    To všechno je Linet? No, tak asi nekecáš, IP adresy najít umíte grinning smiley No to je maso.

    jo, jako tenkrát u tebe, žes jako Evita

    a když se ti vysmáli že jste primitivové s bejsbolkama, se ti nějak krátí paměť coffe smiley smoking smiley

    si gene piš si co chceš, kdo mně zná tak ví své a ty víš H...o grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Linetko, to samozřejmě nepsala Zuzka, ale já. Ale vidím, dle bejzbolek, žes to pochopila. grinning smiley

    No, víš, Tigra zastávala od začátku funkci mýho nepřítele. Nikdy se jí nezpronevěřila a trvala na svým. Majka tady někde vedle napsala, že spíš odpustím svýmu nepříteli. Jo, ano, on je totiž lepší férovej nepřítel (tedy ve smyslu - nelísá se, vím, že od ní můžu čekat jen zlo) než neférovej přítel. To bolí a to se jen tak neodpouští (Já tedy rozhodně ne. Není to pýcha, jen to prostě neumím.) To je k těm bejzbolkám, který Ti evidentně nedají spát. Mně ano.

    Teď bych se ráda zeptala - můžeš mi vysvětlit, o jakou jde Evitu? Perónovou? To bylo na mě ta Evita? Pokud ano, nevím, o čem mluvíš.

    A ke Tvý osobě, Linetko - na L. Ti pšenka moc nekvete, plácáš hlouposti bez ladu a skladu, doprovázené nesmyslnýma smajlíkama, a každý Tě hned prokoukne a odpálkuje, tak jsi přišla vysírat sem. Jenže tady je to takový komornější, tak si moc netroufáš. Tušíš správně, že by Tě brzo setřely, že?

    Máš pravdu.

    Byla bych ráda, kdyby sis mě nevšímala, pokud Ti to Tvůj naturel dovolí. Nejsi osoba, se kterou bych se chtěla bavit, a pokud jsi zapomněla proč, je to zejména proto, že ses velmi ponižujícím způsobem vyjádřila o Slovácích (konkrétně Ivanovi) a já jsem Tě za to seřvala.

    Takže si mě, prosím Tě, neber do své nevymáchané ...úst a budeme spokojené obě. thumbs up

     

    P.S. Pouze jsem si nahoře všimla, že se tu nesmí jmenovat. Chápu a opravuju.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kashika (08.08.2008 02:59)
     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 03:04
     

    moc kolem sebe kopeš, a koukám že už téměř do každého

    a pokud něco papouškuješ, tak se fkt ujisti o čem mluvíš

    šla jsem na week, protože až na pár debilů, co tady zasíraj jsou tady bezva holky

    a že ti do teĎ NEVADILO SE SE MNOU BAVIT???????

    Evita jsi byla údajně ty, nee? dyk tě z toho nařknul sigi, ne?

    a fakt si tě přestanu všímat, ty tvoje vulgarity mi za to nestojí

    pozdravuj zuzku grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Promázávání příspěvků

    Datum: 08.08.2008 03:23
     


    linet napsal(a):

    moc kolem sebe kopeš, a koukám že už téměř do každého

    a pokud něco papouškuješ, tak se fkt ujisti o čem mluvíš

    šla jsem na week, protože až na pár debilů, co tady zasíraj jsou tady bezva holky

    a že ti do teĎ NEVADILO SE SE MNOU BAVIT???????

    Evita jsi byla údajně ty, nee? dyk tě z toho nařknul sigi, ne?

    a fakt si tě přestanu všímat, ty tvoje vulgarity mi za to nestojí

    pozdravuj zuzku grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Jo, prima holky, jo? Tak to jo, a žes to nevěděla na svetrech a po svetrech. winking smiley

    Linetko, spíš než se bavit se snažím nedělat dusno, ale když už mě někdo naštve, tak si to s ním ráda vyříkám.

    No, a jelikož to tady dneska Majka totálně zvorala (a následně já, ano), tak využiju tý rozbouřený hladiny (aby to bylo z jedný vody načisto, víš? winking smiley ) a rovnou sdělím několik svých dojmů, aby byl, až se ta hladina zase zklidní, prostě klid. To je celý, linetko, nehledej v tom žádný čáry a natož máry.

    Otevřela sis ústa, a náhodou nastala situace, že se tu řeší i cosi kolem, tak jsem Ti připomněla, jak ses prasácky vyjádřila o Slovácích, to je vše.

     

    (Zuzku bys pozdravovala? Zuzka je slušná a určitě by Ti neřekla, co Ti teda řeknu za ni: Vyser si voko i s tím Tvým neupřímným pozdravem.) winking smiley

    A jestli máš ještě něco, tak mi to radši nablemcej do sz, ostatní nebudou moc rádi, když to tady bude pokračovat, to si je dost znepřátelíš, a kam pak pudeš, žejo. winking smiley grinning smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.