pátek 19. dubna, 01:48 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

"Prolustruj" si svého lékaře ...

Datum: 30.06.2009 22:03
 

Nedávno jsem objevila tyto stránky, myslím, že jsou docela užitečné. Třeba i pro někoho, kdo změní bydliště a má problém se "zorientovat", nezná třeba ve svém okolí nikoho natolik dobře, aby mu doporučil lékaře. Tady se dá dozvědět vcelku dost. Rozklikla jsem si tři svoje lékaře, ta hodnocení jsou fakt někdy naprosto trefná! thumbs down 

[www.znamylekar.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 28.11.2009 23:57
     

    Můj obvoďák je super i podle jiných, ale místní gynekoložka má -73% a druhý pan doktor taky nic moc a navíc nebere prostě děs. Ještě juknu na mého zubaře winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

     
     
  • Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 29.11.2009 00:06
     

    Tak můj zubař -43 ale já jsem s ním spokojená, tak nevím.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 29.11.2009 04:31
     

    Jajo, on to dost zkresluje malý počet příspěvků, pak stačí jeden nespokojený a hned procento oblíbenosti prudce klesá. Přečti si tedy i jednotlivé názory. Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (23.03.2010 22:58)
     
  • Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 29.11.2009 10:31
     

    Hm on tam má všechno nespokojené, je fakt že ho kritizují i za špatné vybavení ordinace. No nemá to nejmodernější, ale v zivotě jsem u něj nic neplatila, vždy pát vtípků a milých slov a že mám v 56 vytržené jen dva zuby (jeden díky oblíbené dobře hodnocené zubařce) bude jistě nejen dědičnosti ale i jeho zásluhou

     
  • Autor: Osaka
    Status: nováček

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 28.01.2010 22:46
     

    Dobrý večer,ráda bych také něco napsala o mém zdraví - před pár měsíci jsem měla dost Vážné zdravotní problémy - a byla jsem na tom psychicky dot špatně. Moje kamarádka mi říkala abych se koukla na tuto adresu ( že na ní náhodou narazila ) [www.aloeveragel.ic.cz] tak sem se naní koukla a byla jsem mile překvapená z reakce když jsem tam napsala . S pánem jsme se sešla a on mi poskytl spoustu informací o zdraví a přírodní léčbě Aloe Vera . Byla jsem s toho hodně nadšená .... začla jsem to užívat a cítím se jako novej člověk , problémy které jsem měla tak byli pryč . Hold příroda je příroda

    takže : DOKTOR LÉČÍ ALE PŘÍRODA UZDRAVUJE .. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 07.02.2010 20:50
     

    Moje kamoška spadla loni z 8 metrů, je po několika operacích nohou ale už naštěstí chodí a bez viditelných následků měla silné bolesti a nekdo jí poradil taky pít cosi z aloe za šílené prachy, řekla si že to obětuje, co kdyby to pomohlo. Doktor jí řekl, že jí to ublížit nemůže tak to užívala a kupodivu to funguje. Jen nevím co přesně to bylo, ale zjistím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 07.02.2010 23:41
     

    Známé pomohlo toto, ale peníze za to chtějí opravdu šílené:

    [www.lrworld.com]

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.