úterý 16. dubna, 09:42 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

"Prolustruj" si svého lékaře ...

Datum: 30.06.2009 22:03
 

Nedávno jsem objevila tyto stránky, myslím, že jsou docela užitečné. Třeba i pro někoho, kdo změní bydliště a má problém se "zorientovat", nezná třeba ve svém okolí nikoho natolik dobře, aby mu doporučil lékaře. Tady se dá dozvědět vcelku dost. Rozklikla jsem si tři svoje lékaře, ta hodnocení jsou fakt někdy naprosto trefná! thumbs down 

[www.znamylekar.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 30.06.2009 22:13
     

    Už jsem si takhle našla svoji novou gynekoložkuthumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 30.06.2009 22:29
     

    Já tam hodnotila svoji zubařku thumbs down a taky jednu tzv. paní doktorku z Prahy angry smiley Její hodnocení byla též přesná.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    swaty

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 01.07.2009 07:03
     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 01.07.2009 08:32
     

    Tak jsem koukla a čumímeye popping smiley eye popping smiley zaráží mě,že si u ,,mého" obvoďáka stěžujou na dlouhé čekání,já nikdy nečekala dýl jak 20 minut a naopak,že všichni chválí zubařku(je teda fakt dobrá,to se musí nechatthumbs down )u který když jsem objednaná na 10.30 přijdu na řadu ve 14 hodinthumbs up .Taky jsem se dočetla,že k ní jezdí lidi z Prahy eye popping smiley to jako v Praze nejsou zubařiconfused smiley confused smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 01.07.2009 18:10
     

    Taky jsem už kdysi byla na těch stránkách a když jsem se podívala co píší o lékaři, který mě osobně nevyhovoval tak jsem zjistila, že nevyhovuje většině lidí a když jsem se podívala na pro mě dobrého lékaře tak ho chválili i ostatní takže myslím, že na těchto stránkách se člověk dočte pravdu o lékařích a může si vybrat toho nelepšího.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 01.07.2009 20:41
     

    Evco, "mého" obvoďáka chválí horem dolem, on totiž, ač vzdělán v medicíně, dává docela prostor i bylinkám a přírodním preparátům a necpe člověku hned antibiotika, ale "čekací lhůty" teda příšerný sad smiley. Přijdeš v sedm, odcházíš v deset sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 01.07.2009 23:41
     

    Je to zajímavé počtení. Taky jsem zjistila, že moje výhrady k lékařům nejsou osobního rázu, ale takhle se vyjadřuje i většina ostatních - např. gynekolog velice dobrý, ale sestřička nepříjemná, zubařka jen trhá (od té jsem taky před pár lety odešla lehčí o pár zubů)... Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 01.07.2009 23:44
     

    Moje zubařka je naopak chválená jako netrhací thumbs down , to je opravdu až ta nejposlednější možnost. Mému ta´tkovi kdysi zubní lékař řekl, že mu vytrhne z nějakého důvodu pět zubů a dá mu tam náhrady. Tak šel k této mojí dr., ta mu nejdříve léčila daný problém a řekla: trhat rozhodně nebudem! a zuby má ťaťka dodneška!!! Věřte tomu nebo ne - je to celých dvacet let!'

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 02.07.2009 08:15
     

    Mně se na té zubařce líbilo, že fakt trhala dobře, dokonce mi dělala resekci, bála jsem se hrozně, ale ona to zvládla bezvadně. Asi je ten typ, co umí tyhle krvavé věci, ale to vrtání a spravování ji moc nebaví. Snacha na mě jednou čekala, když jsem šla právě na trhání zubu, a divila se, že už jdeme, myslela, že mi dala teprve injkci, tak to bylo rychle. Nojo, jenže těch zubů jsem měla původně 32 a to není moc. To by mi je za chvilku vytrhala všechny. A taky mě pořád nějaký bolel. Co já zažila bezesných nocí s ledem na tváři a návštěv pohotovosti! Teď chodím na kliniku doktora Šmuclera, je to péče plně hrazená pacientem, takže mě to stálo už hodně peněz, ale od té doby mě zuby nebolí a nepřišla jsem už o žádný. A dokonce zas chroupu mrkev, v což jsem už ani nedoufala. Věra

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 02.07.2009 14:35
     

    Skvělé, Ivčo, díky. thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 29.08.2009 07:58
     

    Tohle je fakt dobrá věc moci si sehnat názory dalších pacientů lékaře. Já jsem hledala nového gynekologa, protože ten můj náhle ze zdravotních důvodů skončil. Kamarádka mi doporučila toho svého, já se ještě mrkla sem, co mu říkají i jiní, no a už jsem byla na první prohlídce. Všichni ho chválili, že je výborný lékař, odborník a navíc s lidským přístupem. Věra

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 28.11.2009 11:03
     

    Chichi grinning smiley tak jsem si prověřila naší obvodačku. Je to ta nejhorší doktorka a všichni se shodují. Nejhorší je, že už je v důchodovém věku a nechce odejít thumbs up angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 28.11.2009 15:52
     

    ... tyhle typy nechápu sad smiley thumbs up

     

    Naše zubařka je zase ta nejlepší, ovšem je v důchodu a končit chce... sad smiley takže hledám momentálně novou. Zatím jsem k jedné objednaná na prosinec, tak uvidíme, zda to byla trefa do černého. Je mladá, takže na "lustrovacích" stránkách je na ní napsáno jen málo názorů.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: "Prolustruj" si svého lékaře ...

    Datum: 28.11.2009 23:25
     

    Tahle možnost získání informací o lékaři je fakt dobrá. Já jsem musela změnit gynekologa (ten můj prý onemocněl a bude to na hodně dlouho). Neváhala jsem a nechala jsem si od kamarádky doporučit jiného a měla jsem kliku, že mě vzal. Původní gynekolog nefunguje už půl roku a jeho pacientky nikdo nechce, tak zoufale hledají. Věra

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.