pátek 29. března, 03:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vaření
hodnocení: 4.90
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Prodej čerstvého mléka z automatu

Datum: 15.06.2010 16:03
 
Anketa
V anketě již hlasovalo 30 uživatelů.
Ankety se mohou účastnit všichni uživatelé.
Čerstvé mléko z automatu


Po jiné diskusi jsem se rozhodl zavést nové téma. Máte zkušenost z prodejem čerstvého mléka z automatu? Viděli jste takový automat. Co si o tom myslíte. Nebáli byste se pít nepřevařené?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567891011
    Aktuální stránka: 11 z 11
  • Status:

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 16.01.2011 15:58
     


    LadaB napsal(a):

    Mít doma pro jednu kravičku kravín...to je teda pěkná blbost.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Jeník má pravdu..to jen já používám výraz stáj a chlívek pro prasata..

    Šak si rozumíme viď Blbísku.. winking smiley

    Laduš nám je to jasný, ale najdi si Hádanky, je tam jedna spešl pro tebe, asi ji neuhodneš, ale to by neuhodl ani CML, já to pak promptně objasním a budeš litovat že to má doma starej Blb a ne ty.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 16.01.2011 17:51
     

    Tak jdu kouknout.. winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Prodej čerstvého mléka z automatu

    Datum: 18.01.2011 11:28
     


    lostris napsal(a):

    Lado, dokud neprojde schválením od velmistra mlékaře, tak se do něho raděj nepouštěj. grinning smileyNikdy nevíš, co je která kráva zač. winking smiley


    Ironie je hezká věc, ale jen pokud je na místě.

    Nepasuji se do pozice velmistra mlékaře, co ví vše o každé krávě, i když si to o mně možná některá myslí.

    Na druhé straně se nedomnívám, že by předběžná opatrnost při výběru potravin byla něco špatného. Nejenom současná aféra s dioxinem v mase mi dává za pravdu, že opatrnosti není nikdy nazbyt. Komu nevadí, že konzumuje sajrajty, ať se pak nediví, zdravotním problémům, které to s sebou přináší.smiling smiley

    Jen tak mimochodem, nekoupím ani kousek hovězího, aniž bych si ho předtím neprolustroval. Pokud nevyhoví, tak ho nekoupím. Zahraniční zásadně nekupuji a to domácí jen prověřené z mě známých zdrojů. Ale to už je na jinou diskusi než tu o mléce z mlékomatu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.