pátek 19. dubna, 12:33 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Založte si eDeníček! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 

Proc se mi svet zda docela hezky?

Autor: Didi - expert
Datum: 14.06.2012 16:55
 

To byste chteli vedet, co? A verte, ze na nej nekoukam pres ruzove bryle!

Naopak. Jelikoz me uz dohnala leta a s nimi - zatim jeste snesitelne mensi vady - vzniknuvsi opotrebovanim soucastek, usoudila jsem, ze je na case poridit si treba bryle. Jednak, aby mi dodaly na potrebne vaznosti, pak take jako nezbytny modni doplnek a v te, bohuzel, neposledni rade, jako opticke zarizeni, jez ma pomoci mym opotrebovanym zrakum rozlisit ukazatele na silnici drive, nez do nich narazim. (Posledni neberte tak doslova, ale pravda je, ze uz to bylo zapotrebi).

I poridila jsem si bryle, jelikoz jsem osoba zodpovedna a nechci mit na svedomi ani prejetou kocku. No, .... winking smiley grinning smiley

Vybirat bryle me nebavilo, bylo jich tam moc, nakonec mi je vybral muj desetilety syn, ale snad v nich nevypadam az tak zle.

Muj umysl nosit je jen v aute se 100% potvrdil jako jediny spravny, tudiz mi to bylo celkem jedno, co me tlaci na nose.

Uz kdyz jsem si je nasadila jeste v optice, mela jsem pocit, ze je neco spatne - po prvnim zhlednuti se v zrcadle. (Nebudu to z ohledu ke mne rozebirat grinning smiley ). Oni tedy ostatni lide, kterym bych pred nasazenim bryli mela tendenci zavidet, taky neprosli bez ztraty bodu. Ale vydrzela jsem. Kdyz jsem jela autem, byla to parada. Predtim se mi tocila hlava, jak nejsem zvykla, kdyz jsem sedela, tak se to srovnalo. A ty krasne tabule! Uz jsem nemusela mit komplexy, ze nerozeznam SPZ apod., vsechno jsem videla.

Nechala jsem si je i doma. Synek me pochvalil, ze mi fakt slusi (on je nekriticky, to ja vim grinning smiley ) a pak me napadlo podivat se na podlahu. Vim, ze tedy nejsem zadny domaci uklizeci diblik, to ne. Ale tohle, tohle jsem si o sobe tedy nemyslela! No psat podrobnosti nebudu, kdo pravidelne nezaklekne s hadrem jak uz i nase babicky i prababicky cinivaly, mozna ani nevi, oc jde.

I zaklekla jsem tez a vysurovala vsechny rohy, kde jsem opravdu predtim NIC nevidela. Ale vzdyt vsechny ty vytunene a drahe angry smiley uklizeci pomucky prece slibovaly, jak budu mit krasne uklizeno. Taky ze jo! Nez jsem si nasadila ty blby brejle.

Bylo to naposledy! Prece nebudu nosit bryle i doma, kdyz se mi v nich toci hlava, no ne? Dokud jeste rozeznam kocku od psa, tak fakt nebudu! A na laser taky asi nepujdu, i kdyz jsem s tou myslenkou koketovala. Jednak se bojim a nemam vubec potrebu videt svet tak jasne.

Jak jste na tom vy? winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Didi (14.06.2012 17:04)
 

Komentáře a názory

 
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: Majka - moderátor
    www.majkaj.webg..
    Datum: 15.06.2012 09:42
     

    Já naprosto stejně. Nechce se mi utírat prach? Sundám brejle a je uklizeno winking smiley

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: wzteklina -
    Datum: 15.06.2012 18:50
     

    Jééé , jak já Ti rozumím thumbs down thumbs down thumbs down a grinning smiley

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: Evca - expert
    www.evciny-stra..
    Datum: 15.06.2012 20:28
     

    Já když jsem si poprvé (a naposled) nasadila brýle na dálku v autě,jsem zjistila,že v nich naprosto neodhadnu vzdálenost a připadala jsem si jako debil neumějící řídit.Tudíž brýle se odložily a případné trapné situace,že nepoznám,kdo na mě mává z druhého chodníku,řeším lichotkama jako:Jsem tě nepoznala,ty jsi děsně zhubla,nebo Vy jste čím dál mladší.Nikdo netuší,že do doby,než k němu dojdu,netuším,o koho se jedná eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

    Beru si je jen k televizi,když nikdo není doma.Ale ten pohled na Kůsťáka pak stojí za to mls smiley mls smiley

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: babkaela - expert
    Datum: 15.06.2012 22:08
     

    Koukám (samo, že s brejlema), že je nás víc grinning smiley

    Měla jsem kamarádku, která se po vytvoření květáku na mozeček divila, kde se tam vzalo tolik pepře - než si nasadila brejle.

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: Anavi - expert
    Datum: 17.06.2012 23:13
     

    Evi, tak to mám stejně... Ale zrovna dneska jsem říkala kamarádce, že se mnou musí jít vybrat brýle, protože ty, co mám, se skoro na nose rozpadaj a já bez brýlí vidím kulový, mám 3,5 dioptrie!! NEpoznám bez nich ani vlastní matku. Ale zjistila jsem,že člověk si vypracuje jiné pomůcky - např. hodně lidi poznávám podle gest, chůze, pohybů atd. Takže nedávno jsem takhle "slepá" seděla v restauraci a podle klátivé chůze identifikovala kolegu. Druhý den jsem se ujišťovala, zda se v t é lokalitě vyskytoval, a jo grinning smiley. Ovšem když si pak s kámoškama dáme sraz uvnitř restaurace, tak to jsou nervy. Chodím od stolu ke stolu eye rolling smiley

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: drahus - expert
    Datum: 20.06.2012 11:10
     

    Didi, taky brýle raději nenosím. Mám výhodu - neumějí je pro mne vyrobit. Vidím na ně půl hoďky a pak je to, jak bez nich. Prý šilhám. spinning smiley sticking its tongue out Vizuálně to vidět není a já mám skvělu výmluvu winking smiley Své podlahy vidím, jako čistoskvoucí a nikdo mi to nevymluví smoking smiley

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: hespa - expert
    Datum: 05.07.2012 09:48
     

    Brejle nosím jen k počítači, abych viděla na vás, jinak mi taky přijdou jako zbytečnost. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Akorát bych pak potřebovala nějaké rormazávací pro návštěvy, aby mne nepomluvily winking smiley

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: helen -
    Datum: 09.07.2012 19:57
     

    Můj muž si přinesl nové brýle , dal si je na oči , podíval se na mě a prohlásil ,, pane Bože !!! grinning smiley

    Vtipálek , co ?

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: Didi - expert
    Datum: 10.07.2012 00:02
     

    Helen z toho si nic nedelej, to jsem v duchu taky zvolala, kdyz jsem si je nasadila a uvidela lidi kolem sebe, vcetne me osoby. grinning smiley Vsechno a vsichni jsou o moc hezci bez nich.

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: slunino - začátečník
    Datum: 28.09.2012 00:09
     

    Didi grinning smiley krásně napsané thumbs down Brýle léčí, chrání a sluší. Neho tak nějak. Heslo z dob mých dětských návštěv očaře.

    I připojím svoji historku ze života. V koupelně nemáme okno a velice špatné osvětlení. Většinou se vidím jen "v rychlíku", kdy se snažím hřebenem poškádlit to vrabčí hnízdo na mé hlavě. Svůj podroný zjev je mi záhadou. Vrásky, sem tam skrvnka, piha a další nedobroty občas zahlédnu při podrobnějším žmourání. O to větší šok mě čakal při pohledu do zrcadla mimo koupelnu. U okna. Srdce se mi až zastavilo. Představila jsem se vlastnímu odrazu. Politovala Vícepůlku. A zařekla se, že zrcadlo patří jan a pouze zpět do koupelny winking smiley

     
  • Re: Proc se mi svet zda docela hezky?

    Autor: Mona - expert
    Datum: 05.10.2012 20:23
     

    Tak já mám své první brýle na čtení. Nechala jsem si je vyrobit u optičky, když jsou to ty mé první. Koupila futrálek. V létě jsem s nimi četla. A protože je podzim a školní rok, číst nestíhám, tudíž brýle jsou i s futrálkem v kabelce. Zapomínám si je vzít i do třídy...tam jsem je měla jen jednou (když už jsem si vzpomněla a hlavně, když jsem blbě viděla, co to píšu do žákovských knížek). grinning smiley Jinak mi je vybírala 13letá dcera a i žáci tvrdí, že mi sluší (asi něco potřebují). grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Ostatní a volné téma (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.