pondělí 23. října, 06:30 Svátek má Teodor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: Lenka_3
Status: nováček

probiotika pro miminka

Datum: 06.04.2012 13:55

ahojky. Jaké probiotika jste meli pro svá dítka, kdyz brali antibiotika prosím? Nejrači bych všechno přírodní, aby mu to neublízilo...bouzel ted ma antibiotika..a doktorka rekla at k tomu koupime nejaka probiotika, tak "nejaka" teda jentak nechci, tak zjistuji ,jaka jsou nejlepší, kdyby bylo něco prirodního, bylo by to super.

Komentáře a názory

Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Trixinka
    Status: expert

Re: probiotika pro miminka

Datum: 06.04.2012 14:30

Když berou kluci antibiotika tak jim kupuju Swiss laktobacily BABY nebo od Biopronu laktobacily Baby Bifi+, záleží co zrovna mají v lékárně. U obou je výhoda že se dá capsle otevřít a vysypat třeba do mlíka, jogurtu, nebo přesnídávky. Který jsou lepší netušim, kluci mají trávení dobré, takže při podávání k žádný citelný změně nedochází.

Zkus se zeptat v lékárně, co by ti doporučili, já se na rozdíl ptala a prý jsou si podobné, liší se tak maximálně v ceně.

• Autor: Reklama

• Autor: Darinka33

Datum: 07.04.2012 14:31

Ahoj Lenko. Já dávám naší malé Biopron Junior, jestli Ti to něco říká smiling smiley Může se to dávat dětem už od 1 měsíce a je to přírodní, takže to dítěti neublíží. Málá to bere pár měsíců a je dobrá. Je to od Valosunu, tak se na to můžeš podívat na internetu smiling smiley

• Autor: Lenka_3

Datum: 17.04.2012 13:22

Děkuju moc za rady. Vůbec jem nevěděla co, včera jsem byla v lékárně a doporučili mi ten biopron junior. takze nakonec jsem koupila to. Tak DOUFÁM, ze to bude opravdu dobreé.

• Status: nováček

Datum: 02.05.2012 15:41

Určitě zabere. My jsme měli s malou taky dost velké problémy a zabralo to parádně. Tak držím palečky, at jste pěkně zdraví :-))

• Autor: Lenka_3

Datum: 04.05.2012 13:13

Děkuju, snad ano. už ted se zdá to byt o dost lepší :-). Konečně. Tak moc díky za rady! smiling smiley a at jsou děti zdravé

• Autor: Betule22

Datum: 11.06.2012 14:08

Biopron Junior? Zkusim na vás dát. Taky máme malého stále nemocného :/. Tak dám na Vaše rady . Snad to uz zabere, kdyz Vám to také zabralo. To by bylo super.

Datum: 19.06.2012 13:44

A maminy, prodava se v lékárně volně nebo jste ho měli na předpis? Abych vedel akam jit prvně.

Datum: 17.07.2012 09:47

Já jsem ho kupovala přímo na tech jejich stránkách...tady

unikatnilekarna.cz/produkt/biopron-junior-15-sacku-3-zdarma

Datum: 20.07.2012 10:48

Ajo.tam se to dá také, to je super! To se mi zrovna hodí. Tak díky moc za radu. Snad to zabere

Datum: 27.08.2012 13:10

Jo jo je to dobré, že se to dá i takle objednat. Tak at vám to zabere, držím pěsti winking smiley.

• Autor: Petra_9
    Status: začátečník

Datum: 26.11.2012 16:06

Nám se pro děti osvědčil biopron junior.Poradila nám to dětská doktorka,abysme to dávali elišce, když brala antibiotika.No a chvilku potom nastupovala do školky,takže nám poradila abysme to brali dlouhodoběji.Posiluje to imunitu a je to i na podporu trávení.Dřív bývala často nemocná,ale teď už se to naštěstí zlepšilo.

A prcek má teď půl roku, takže ten zase dostává probiotické kapky...dost ho trápí bolení bříška a tohle mi taky dobře zabírá

• Autor: Pilatek
    Status: začátečník

Datum: 27.02.2013 12:17

Ahoj, my také užíváme ten biopron junior na doporučení lékařky a moc nám pomáhá - 1) je přírodní, také jsem zastánkyní nervat dětem všechnu tu chemii kolem, takže tenhle fakt u probiotik vyhledávám a vítám, 2) je bez lepku (malá má celiakii) a 3) dá se snadno sehnat na internetu (mockrát se mi stalo, že ho u nás v lékárně neměli (bydlíme ve městě na úrovni vesnice), takže jsem ho objednávala tady: [www.valosun.com]

Takže za sebe doporučuji biopron junior smiling smiley

• Autor: Monuska

Datum: 28.02.2013 10:02

Ahoj, mohla bych poprosit o radu?Jak se probiotika užívají společně s antibiotikama?Zároveň s nima, během jednotlivých dávek nebo po dávce atb?Vím,že jsem o tom četla nějaký článek kdy je to nejvhodnější,ale už si to bohužel nepamatuju a článek už jsem nenašla.

• Autor: Trixinka
    Status: expert

Datum: 28.02.2013 16:43

Monusko, náš doktor nám doporučil začít s nima už v ten den, co začneš s antibiotikama. Na to kdy je brát sem se ho neptala, ale protože antibiotika ničí všechno, tak je blbost dát je hned po dávce. Většinou měli kluci ty co se berou po osmi hodinách, takže probiotika dostali mezi tou pátou, šestou hodinou do další dávky. Takže určitě až v tý druhý polovině.

Stránky:  12 | další komentáře>>

Podobné příspěvky
Diskuze: Dětský-web Jak zabavit děti? Pohádky před spaním

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 10:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 21:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Galerie: Má tvorba   
  Má tvorba
Autor: Verka222 - 11.06.2014 20:16
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.